Stafordširský bullteriér v seznamu plemen psů - inzerece na Naleze

Detail plemene Stafordširský bullteriér

Původ plemeneVB
Výška v kohoutku35,5 – 40,5 cm
Hmotnost v dospělosti11 – 17
Věk12 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovuvelmi náročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, hlídací
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Stafordširský bullteriér naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Stafordširský bullteriér nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Stafordširský bullteriér na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Stafordširský bullteriér

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Stafordširský bullteriér naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Stafordširský bullteriér

 

Hledá se Fena typu bull

Stafordširský bullteriér
Ztratil se  - Stafordširský bullteriér - zlatá fenka typu bull.. utekla na dálnici směr Odry - ostrava dnes v noci. Vypolašená po menší autonehodě utekla i s vodítkem. Slyší na jméno Keja nekouše je plachá prosím o jakékoliv info.

zlatá fenka typu bull.. utekla na dálnici směr Odry - ostrava dnes v noci. Vypolašená po menší autonehodě utekla i s vodítkem. Slyší na jméno Keja nekouše je plachá prosím o jakékoliv info.


Detail
 

Prosím Pomozte nám najít naší dvouletou fenecku

Stafordširský bullteriér
Ztratil se  - Stafordširský bullteriér - Pokud by jí někdo zahlédl, a nebo věděl cokoliv o tom kde by mohla být  ..dejte prosím vědět.  
Zaběhla se dnes rano v Těšíně , slyší na jméno Mia...teď může být kdekoliv..je to milionová fenka ..a  nikomu by neublížila,  ale sama venku je vyplašena..
Tak prosím o sdílení, aby jsme ji co nejdřív našli. . Děkuji! !!!

Pokud by jí někdo zahlédl, a nebo věděl cokoliv o tom kde by mohla být ..dejte prosím vědět. Zaběhla se dnes rano v Těšíně , slyší na jméno Mia...teď může být kdekoliv..je to milionová fenka ..a nikomu by neublížila, ale sama venku je vyplašena.. Tak prosím o sdílení, aby jsme ji co nejdřív našli. . Děkuji! !!!


Detail
 

Pes Buddy ztracen

Stafordširský bullteriér
Ztratil se  - Stafordširský bullteriér - prosím o jakoukoliv informaci ohledně plachého psa - stafbulicek, slyší na jméno Budy

prosím o jakoukoliv informaci ohledně plachého psa - stafbulicek, slyší na jméno Budy


Detail
 

Nalezený mladý Staford v Praze Bohnicích

Stafordširský bullteriér
Ztratil se  - Stafordširský bullteriér - Našel se mladý pes, nejspíš Staford, 10.5. večer v Praze 8 za Bohnickou léčebnou.Volejte 775 066 657

Našel se mladý pes, nejspíš Staford, 10.5. večer v Praze 8 za Bohnickou léčebnou.Volejte 775 066 657


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace