Španělský galgo v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Španělský galgo

Původ plemeneŠpanělsko
Výška v kohoutku60 - 70 cm
Hmotnost v dospělosti14 Kg
Věk12 - 14 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmšpatný
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaslužební, jiné
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Španělský galgo naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Španělský galgo nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Španělský galgo na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Španělský galgo

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Španělský galgo naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Španělský galgo

 

rychlá nabídka úvěru: demelkralpujcky.cz@gmail.com

Španělský galgo
Ztratil se  - Španělský galgo - Zajistíme pro vás spotřebitelský úvěr od 50 000 do 8 000 000 Kč. Prozkoumejte vaši žádost během několika hodin online a okamžitě vyplácte peníze na svůj účet. možnost předčasného splacení. Splatnost 6 - 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty po platební neschopnosti. Každý od nás může získat půjčku. {demelkralpujcky.cz@gmail.com}
Reprezentativní příklad: 50 000 Kč / splatnost 60 měsíců / splátka 876,39 Kč / celková platba 52 583,27 Kč.
V tomto případě postačuje kopie OP a dva poslední výplatní pásky.
Pro více informací kontaktujte: {demelkralpujcky.cz@gmail.com}.

Zajistíme pro vás spotřebitelský úvěr od 50 000 do 8 000 000 Kč. Prozkoumejte vaši žádost během několika hodin online a okamžitě vyplácte peníze na svůj účet. možnost předčasného splacení. Splatnost 6 - 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, klienty po platební neschopnosti. Každý od nás může získat půjčku. {demelkralpujcky.cz@gmail.com} Reprezentativní příklad: 50 000 Kč / splatnost 60 měsíců / splátka 876,39 Kč / celková platba 52 583,27 Kč. V tomto případě postačuje kopie OP a dva poslední výplatní pásky. Pro více informací kontaktujte: {demelkralpujcky.cz@gmail.com}.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace