Šiba Inu - Shiba v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Šiba Inu - Shiba

Původ plemeneJaponsko
Výška v kohoutku35-41 cm
Hmotnost v dospělosti10 Kg
Věk12 - 15 let
Délka srstistřední
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, služební
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Šiba Inu - Shiba naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Šiba Inu - Shiba nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Šiba Inu - Shiba na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Šiba Inu - Shiba

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Šiba Inu - Shiba naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Šiba Inu - Shiba

 

Pes SHIBA-INU

Šiba Inu - Shiba
Ztratil se  - Šiba Inu - Shiba - Dne 16.9. se ztratil 12 letý pejsek, má na sobě modrý obojek, je původem z Prahy, panička byla v nemocnici. Na Vysočině ho hlídal syn, ale neuhlídal. Majitelka doma pláče a nabízí i odměnu za nález a vrácení pejska.

Dne 16.9. se ztratil 12 letý pejsek, má na sobě modrý obojek, je původem z Prahy, panička byla v nemocnici. Na Vysočině ho hlídal syn, ale neuhlídal. Majitelka doma pláče a nabízí i odměnu za nález a vrácení pejska.


Detail
 

Hledá se fenka shiba-inu

Šiba Inu - Shiba
Ztratil se  - Šiba Inu - Shiba - Dnes (29.4.) se nám zaběhla bojácná fenka, vypadá jako malá liška, utekla i s vodítkem. Je čipovaná (967000009260255). Budu vděčná za jakoukoliv informaci.

Dnes (29.4.) se nám zaběhla bojácná fenka, vypadá jako malá liška, utekla i s vodítkem. Je čipovaná (967000009260255). Budu vděčná za jakoukoliv informaci.


Detail
 

ZTRATILA SE SHIBA INU

Šiba Inu - Shiba
Ztratil se  - Šiba Inu - Shiba - 1.1.2016 po půlnoci se nám ztratila zrzavá fenka plemene Shiba inu připomínající lišku a slyšící na jméno YUKI. Lekla se petard a ztratila se v okolí vesnice Lensedly u Ondřejova, okres Praha-východ. Nemá obojek. Je přítulná k lidem milá, ale může být samozřejmě vystrašená. V případě, že jste ji našli nebo viděli prosím okamžitě volejte na 737 946 133. 
Všem moc děkujeme za jakoukoli pomoc! Odměna jistá!

1.1.2016 po půlnoci se nám ztratila zrzavá fenka plemene Shiba inu připomínající lišku a slyšící na jméno YUKI. Lekla se petard a ztratila se v okolí vesnice Lensedly u Ondřejova, okres Praha-východ. Nemá obojek. Je přítulná k lidem milá, ale může být samozřejmě vystrašená. V případě, že jste ji našli nebo viděli prosím okamžitě volejte na 737 946 133. Všem moc děkujeme za jakoukoli pomoc! Odměna jistá!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace