Pudl velký (královský) v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenc

Detail plemene Pudl velký (královský)

Původ plemeneFrancie
Výška v kohoutku45 – 60 cm
Hmotnost v dospělosti30 kg
Věkaž 18 let
Délka srstidlouhá
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Pudl velký (královský) naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Pudl velký (královský) nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Pudl velký (královský) na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Pudl velký (královský)

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Pudl velký (královský) naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Pudl velký (královský)

 

Ztratil se SAM

Pudl velký (královský)
Ztratil se  - Pudl velký (královský) - Dne 23.5. 2016 se ztratil nebo byl odcizen či puštěn ze zahrady v obci Kamenný Přívoz 15 letý pes slyšící na jméno SAM.Jedná se o rasu velkého pudla, barva plavá. Již špatně slyší a vidí. Také má potíže s chůzí. Na krku měl zelený obojek. Pod uchem má bouli. Prosíme o jakékoliv informace.

Dne 23.5. 2016 se ztratil nebo byl odcizen či puštěn ze zahrady v obci Kamenný Přívoz 15 letý pes slyšící na jméno SAM.Jedná se o rasu velkého pudla, barva plavá. Již špatně slyší a vidí. Také má potíže s chůzí. Na krku měl zelený obojek. Pod uchem má bouli. Prosíme o jakékoliv informace.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace