Pudl trpasličí v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Pudl trpasličí

Původ plemeneFrancie
Výška v kohoutku28 – 35 cm
Hmotnost v dospělosti5 kg
Věk14 - 16 let
Délka srstidlouhá
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Pudl trpasličí naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Pudl trpasličí nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Pudl trpasličí na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Pudl trpasličí

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Pudl trpasličí naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Pudl trpasličí

 

Hledá se Rony

Pudl trpasličí
Ztratil se  - Pudl trpasličí - 
Dne 24.1. se v Praze 4 na Kamýku v okolí ulic Dolnojirčanská, Pšenčíkova a Cílkova (...) zaběhl černý malý nakrátko ostříhaný pudl slyšící na jméno Rony. 
Je přátelský, nikdy neměl problém s jiným psem a nebo lidmi. 
V dopoledních hodinách se nám podhrabal pod brankou a ačkoliv jsme ho šli hledat, tak se nám bohužel na volání nevracel.
Už se takhle párkrát zaběhl, ale většinou byl v okolí a přiběhl na volání a nebo si našel cestu zpátky sám.
Moc prosím o jakékoliv zprávy (tel. 774101340) a o sdílení.
Celé rodině strašně moc chybí. 
Děkuji!

Dne 24.1. se v Praze 4 na Kamýku v okolí ulic Dolnojirčanská, Pšenčíkova a Cílkova (...) zaběhl černý malý nakrátko ostříhaný pudl slyšící na jméno Rony. Je přátelský, nikdy neměl problém s jiným psem a nebo lidmi. V dopoledních hodinách se nám podhrabal pod brankou a ačkoliv jsme ho šli hledat, tak se nám bohužel na volání nevracel. Už se takhle párkrát zaběhl, ale většinou byl v okolí a přiběhl na volání a nebo si našel cestu zpátky sám. Moc prosím o jakékoliv zprávy (tel. 774101340) a o sdílení. Celé rodině strašně moc chybí. Děkuji!


Detail
 

Ztratil se Pudl

Pudl trpasličí
Ztratil se  - Pudl trpasličí - Ztratil se nám v noci z neděle 6. 7. na pondělí. Jmenuje se Tobi. Odměna za nalezení jistá. 
602662405

Ztratil se nám v noci z neděle 6. 7. na pondělí. Jmenuje se Tobi. Odměna za nalezení jistá. 602662405


Detail
 

Ztratil se Pudl

Pudl trpasličí
Ztratil se  - Pudl trpasličí - Ztratil se nám v noci z neděle 6. 7. na pondělí. Jmenuje se Tobi. Odměna za nalezení jistá. 
602662405

Ztratil se nám v noci z neděle 6. 7. na pondělí. Jmenuje se Tobi. Odměna za nalezení jistá. 602662405


Detail
 

Ztratil se zlatý trpasličí pudl!!!

Pudl trpasličí
Ztratil se  - Pudl trpasličí - Dne 6.6.2014 se nám ztratil Zlatý trpasličí pudl Čiko!! Bohužel je to starší pes, takže moc neslyší a nevidí, ale miluje lidi! Nekouše! Má problémy se srdcem a tohle teplo mu nedělá dobře, tak moc prosíme o jakoukoli informaci k jeho nalezení! Je to náš rodinný pejsek, tak moc prosíme o pomoc!! Peněžitá odměna za jeho nalezení nebo za informaci vedoucí k jeho nalezení!!

Dne 6.6.2014 se nám ztratil Zlatý trpasličí pudl Čiko!! Bohužel je to starší pes, takže moc neslyší a nevidí, ale miluje lidi! Nekouše! Má problémy se srdcem a tohle teplo mu nedělá dobře, tak moc prosíme o jakoukoli informaci k jeho nalezení! Je to náš rodinný pejsek, tak moc prosíme o pomoc!! Peněžitá odměna za jeho nalezení nebo za informaci vedoucí k jeho nalezení!!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace