Papillon - Trpasličí kontinentální španěl v seznamu plemen psů

Detail plemene Papillon - Trpasličí kontinentální španěl

Původ plemeneFrancie
Výška v kohoutku28 cm
Hmotnost v dospělosti2 - 5
Věk13 - 15
Délka srstidlouhá
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředícentrum města, předměstí
Využití psaspolečník
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Papillon - Trpasličí kontinentální španěl naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Papillon - Trpasličí kontinentální španěl nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Papillon - Trpasličí kontinentální španěl na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Papillon - Trpasličí kontinentální španěl

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Papillon - Trpasličí kontinentální španěl naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Papillon - Trpasličí kontinentální španěl

 

Hledá se Tommy, prosíme o pomoc!

Papillon - Trpasličí kontinentální španěl
Ztratil se  - Papillon - Trpasličí kontinentální španěl - Dobrý den, moc prosíme o sdílení.. dnes 30.3. nám na Praze 4 - Michle poblíž Filadelfie zhruba okolo 18hod. utekl pejsek jménem Tommy, rasa papillon, bílo zrzavé barvy.. máme ho krátce, je dost plachý, vzatý z útulku. Pokud by ho někdo zahlédl, prosíme ozvěte se na tel. 734 680 242 nebo na PČR, kde jsme to také ohlásili.. mockrát děkujeme!!!

Dobrý den, moc prosíme o sdílení.. dnes 30.3. nám na Praze 4 - Michle poblíž Filadelfie zhruba okolo 18hod. utekl pejsek jménem Tommy, rasa papillon, bílo zrzavé barvy.. máme ho krátce, je dost plachý, vzatý z útulku. Pokud by ho někdo zahlédl, prosíme ozvěte se na tel. 734 680 242 nebo na PČR, kde jsme to také ohlásili.. mockrát děkujeme!!!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace