Německý pinč v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Německý pinč

Původ plemeneNěmecko
Výška v kohoutku45 - 50 cm
Hmotnost v dospělosti14 - 20
Věk12 - 14
Délka srstikrátká
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovuvelmi náročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, hlídací pes
Časová náročnostmin. 4 hodiny
Další informace o plemeni Německý pinč naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Německý pinč nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Německý pinč na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Německý pinč

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Německý pinč naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Německý pinč

 

ZTARTIL SE MI ČLEN RODINY!!!

Německý pinč
Ztratil se  - Německý pinč - Dobrý den,
dnes okolo 19h se mi ztratil pejsek ČERNÉ BARVY slyší na jméno MARWIN. Měl zelený obojek s červeným srdíčkem, jako známkou a na ní měl vyryto Marwi. Prosím kdybyjste ho našli, zavolejte na číslo 739519299. Odměna samozřejmostí!!!!!

Dobrý den, dnes okolo 19h se mi ztratil pejsek ČERNÉ BARVY slyší na jméno MARWIN. Měl zelený obojek s červeným srdíčkem, jako známkou a na ní měl vyryto Marwi. Prosím kdybyjste ho našli, zavolejte na číslo 739519299. Odměna samozřejmostí!!!!!


Detail
 

Prosím pomozte!!! Hledá se Dasty a Endy

Německý pinč
Ztratil se  - Německý pinč - Dobrý večer,prosím e o pomoc. Ztratili se nám dva pejsci,Německý pinč (cca 25 kg) slyšící na jméno Dasty a kříženec foyteriéra (cca 12 kg) slyšící na jméno Endy. Odešli spolu včera kolem 15 h.v obci Líšná. Jsou hodní a plaší.Děkujeme

Dobrý večer,prosím e o pomoc. Ztratili se nám dva pejsci,Německý pinč (cca 25 kg) slyšící na jméno Dasty a kříženec foyteriéra (cca 12 kg) slyšící na jméno Endy. Odešli spolu včera kolem 15 h.v obci Líšná. Jsou hodní a plaší.Děkujeme


Detail
 

Prosím pomozte!!! Hledá se Dasty a Endy

Německý pinč
Ztratil se  - Německý pinč - Dobrý večer! Včera kolem 15 hod. se nám zatoulali dva hafani,německý pinč (cca 25 kg) slyšící na jméno Dasty a kříženec foxteréra (cca 12 kg) slyšící na jméno Endy. V obci Líšná u Přerova. Prosíme pomozte!

Dobrý večer! Včera kolem 15 hod. se nám zatoulali dva hafani,německý pinč (cca 25 kg) slyšící na jméno Dasty a kříženec foxteréra (cca 12 kg) slyšící na jméno Endy. V obci Líšná u Přerova. Prosíme pomozte!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace