Malý hladkosrstý pinč v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci

Detail plemene Malý hladkosrstý pinč

Původ plemeneNěmecko
Výška v kohoutku25 - 30 cm
Hmotnost v dospělosti4 - 6 kg
Věk13 - 15 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Malý hladkosrstý pinč naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Malý hladkosrstý pinč nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Malý hladkosrstý pinč na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Malý hladkosrstý pinč

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Malý hladkosrstý pinč naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Malý hladkosrstý pinč

 

Hledáme malého hnědého psa

Malý hladkosrstý pinč
Ztratil se  - Malý hladkosrstý pinč - Hledáme psa Šimona, světlehnědého malého pinče.
Prosím o sdílení


V den svých 13. narozenin tj. 5.12.2015 v 16 hodin byl naložen do auta v lese mezi obcemi Kouty a Šaplava u Hořic v Podkrkonoší. Majitelé mají chalupu v Koutech, vraceli se z lesa a Šimon se za nimi vlekl. Volali na něj a pískali. Viděli od chalupy (cca 150 m), jak někdo vylézá z auta a slyšeli jak říká, co tady děláš pejsku sám .... Snad vše dobře dopadne. Škoda, že domnělý zachránce se nezeptal ani v jedné vesnici, jestli Šimona někdo nezná. V obou vesnicích je znám velmi dobře. A jak Šimon vypadá chybí mu špička pravého ucha, prošedivělý čumáček, kupírovaný ocásek a světlehnědý odřený obojek se cvoky.

Hledáme psa Šimona, světlehnědého malého pinče. Prosím o sdílení V den svých 13. narozenin tj. 5.12.2015 v 16 hodin byl naložen do auta v lese mezi obcemi Kouty a Šaplava u Hořic v Podkrkonoší. Majitelé mají chalupu v Koutech, vraceli se z lesa a Šimon se za nimi vlekl. Volali na něj a pískali. Viděli od chalupy (cca 150 m), jak někdo vylézá z auta a slyšeli jak říká, co tady děláš pejsku sám .... Snad vše dobře dopadne. Škoda, že domnělý zachránce se nezeptal ani v jedné vesnici, jestli Šimona někdo nezná. V obou vesnicích je znám velmi dobře. A jak Šimon vypadá chybí mu špička pravého ucha, prošedivělý čumáček, kupírovaný ocásek a světlehnědý odřený obojek se cvoky.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace