Maďarský chrt v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Maďarský chrt

Původ plemeneMaďarsko
Výška v kohoutku62 - 70 cm
Hmotnost v dospělosti22 - 31
Věk12 - 14 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybvelmi náročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Maďarský chrt naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Maďarský chrt nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Maďarský chrt na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Maďarský chrt

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Maďarský chrt naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Maďarský chrt

 

Maďarský mudi

Maďarský chrt
Ztratil se  - Maďarský chrt - V noci ze 6.3.2016 na 7.3.2016 se ztratil ze zahrady v Nových Křečanech u Rumburku maďarsky mudi typ salašnického psa. Jmenuje se REX a je mu sedm let.Není čipovaný a neměl obojek se známkou.V případě nálezu prosím o zprávu na uvedený tel.

V noci ze 6.3.2016 na 7.3.2016 se ztratil ze zahrady v Nových Křečanech u Rumburku maďarsky mudi typ salašnického psa. Jmenuje se REX a je mu sedm let.Není čipovaný a neměl obojek se známkou.V případě nálezu prosím o zprávu na uvedený tel.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace