Leonberger v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Leonberger

Původ plemeneNěmecko
Výška v kohoutku65 - 80 cm
Hmotnost v dospělosti60 - 80 kg
Věk10 - 11 let
Délka srstistřední
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, hlídací
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Leonberger naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Leonberger nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Leonberger na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Leonberger

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Leonberger naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Leonberger

 

Nalezen pes

Leonberger
Ztratil se  - Leonberger - V lokalitě nalezen asi pes, je bojácný, nedá se proto přesně určit pohlaví. Útočiště si našel na začátku osady pod károu za auto, pije z blízké stoky, granule dostává. Je podobný leonbergrovi. Pokud se neozve majitel, bude zítra odchycen. Fotografie je pořízena z dálky, při přiblížení se pejsek ihned schová.

V lokalitě nalezen asi pes, je bojácný, nedá se proto přesně určit pohlaví. Útočiště si našel na začátku osady pod károu za auto, pije z blízké stoky, granule dostává. Je podobný leonbergrovi. Pokud se neozve majitel, bude zítra odchycen. Fotografie je pořízena z dálky, při přiblížení se pejsek ihned schová.


Detail
 

Pes ARGO

Leonberger
Ztratil se  - Leonberger - Náš mazlík se jmenuje ARGO. Měl na krku zelený obojek se zlatou známkou obce Bohdaneč číslo 111. Má černý obličej, černé kraje uši. Tělo má hnědé a sem tam hnědá přechází v béžovou. Je hodný a nikomu neublíží. Ztratil se nám od domu ráno po jeho snidani. Slyší na své jméno nebo na piskani. Nemáme o něm žádné informace a tak budeme rádi za jakékoli informace. Děkujeme.

Náš mazlík se jmenuje ARGO. Měl na krku zelený obojek se zlatou známkou obce Bohdaneč číslo 111. Má černý obličej, černé kraje uši. Tělo má hnědé a sem tam hnědá přechází v béžovou. Je hodný a nikomu neublíží. Ztratil se nám od domu ráno po jeho snidani. Slyší na své jméno nebo na piskani. Nemáme o něm žádné informace a tak budeme rádi za jakékoli informace. Děkujeme.


Detail
 

Leonberger pes a fenka

Leonberger
Ztratil se  - Leonberger - V pátek 30.10. se mezi Puklicemi a Studénkami ztratili pes a fenka leonbergera, fenka je zlatá a černou maskou a pes je tmavě zlatý s výraznou hřívou. Oba jsou k lidem přáítelští a fenka je bázlivá.

V pátek 30.10. se mezi Puklicemi a Studénkami ztratili pes a fenka leonbergera, fenka je zlatá a černou maskou a pes je tmavě zlatý s výraznou hřívou. Oba jsou k lidem přáítelští a fenka je bázlivá.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace