Kříženec v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Kříženec

Původ plemene
Výška v kohoutku cm
Hmotnost v dospělosti
Věk
Délka srsti
Péče o srst
Vztah k dětem
Vztah k ost. zvířatům
Náročnost na výchovu
Náročnost na pohyb
Vhodné prostředí
Využití psa
Časová náročnost
Další informace o plemeni Kříženec naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Kříženec nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Kříženec na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Kříženec

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Kříženec naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Kříženec

 

Ztratila se 24.02 2020

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Kříženec stafordšírský teriér, černá s bílou náprsenkou,7letá, kastrovaná,bez obojku, slyšící na jméno Jackie.

Kříženec stafordšírský teriér, černá s bílou náprsenkou,7letá, kastrovaná,bez obojku, slyšící na jméno Jackie.


Detail
 

Rychlá nabídka půjček mezi jednotlivci

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Rychlá nabídka půjček mezi jednotlivci

Nabízím svou kreditní nabídku, která je velmi rychlá a snadná. Moje aukce začíná mezi 55 000 a 55 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Před převodem prostředků na váš účet vyžaduje můj bankovní manažer podepsaný smluvní dokument. Takže, pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky, kontaktujte mě: herdovapavla3@gmail.com

Rychlá nabídka půjček mezi jednotlivci Nabízím svou kreditní nabídku, která je velmi rychlá a snadná. Moje aukce začíná mezi 55 000 a 55 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Před převodem prostředků na váš účet vyžaduje můj bankovní manažer podepsaný smluvní dokument. Takže, pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky, kontaktujte mě: herdovapavla3@gmail.com


Detail
 

Ztratila se malá fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 4.6. 2019 se nám ztratila v obci Poniklá malá fenka, je šedo žíhaná a má na sobě kožený obojek, na kterým má jméno a telefonní číslo. Je bázlivá. Prosíme o pomoc. Jmenuje se Gora, a je čipovaná. 
Telefon: 605486884

Dne 4.6. 2019 se nám ztratila v obci Poniklá malá fenka, je šedo žíhaná a má na sobě kožený obojek, na kterým má jméno a telefonní číslo. Je bázlivá. Prosíme o pomoc. Jmenuje se Gora, a je čipovaná. Telefon: 605486884


Detail
 

Hledá se malý rezavý chlupáč!

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 28. 6. 2019 nám ze zahrady utekl malý pejsek slyšící na jméno Bišot, Bišu. Bohužel se zaběhl za háravou fenkou, s kterou společně utekli. Fenka se po třech dnech vrátila domů, bohužel však bez našeho pejska. Je to malý kříženec rezavé barvy ve věku 6-7 let, je moc hodný a neagresivní. Bohužel ze zahrady normálně neutíká, proto na sobě nemá obojek ani není očipovaný.

Dne 28. 6. 2019 nám ze zahrady utekl malý pejsek slyšící na jméno Bišot, Bišu. Bohužel se zaběhl za háravou fenkou, s kterou společně utekli. Fenka se po třech dnech vrátila domů, bohužel však bez našeho pejska. Je to malý kříženec rezavé barvy ve věku 6-7 let, je moc hodný a neagresivní. Bohužel ze zahrady normálně neutíká, proto na sobě nemá obojek ani není očipovaný.


Detail
 

Ztratil se pes kříženec severských psů Sorbon

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 5.5.2019 se nám ztratil kříženec severských psů jménem Sorbon v obci Přívory. Prosím, ozvěte se, pokud jste ho našli nebo viděli. Předem moc děkuji.

Dne 5.5.2019 se nám ztratil kříženec severských psů jménem Sorbon v obci Přívory. Prosím, ozvěte se, pokud jste ho našli nebo viděli. Předem moc děkuji.


Detail
 

Ztratil se pes kříženec severských psů Sorbon

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 5.5.2019 se nám ztratil kříženec severských psů jménem Sorbon v obci Přívory. Prosím, ozvěte se, pokud jste ho našli nebo viděli. Předem moc děkuji.

Dne 5.5.2019 se nám ztratil kříženec severských psů jménem Sorbon v obci Přívory. Prosím, ozvěte se, pokud jste ho našli nebo viděli. Předem moc děkuji.


Detail
 

Ztratil se Cockapoo

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - DATUM ZTRÁTY: 9.4.2019

JMÉNO PSA: Mimino

POPIS PSA: Béžová barva(spíše světle), lehce kudrnatá středné dlouhá srst, 15 kg, středního vzrůstu. Velice hodný, ale také bohužel velice bázlivý. Kříženec kokra s pudlem, tzv.

DATUM ZTRÁTY: 9.4.2019 JMÉNO PSA: Mimino POPIS PSA: Béžová barva(spíše světle), lehce kudrnatá středné dlouhá srst, 15 kg, středního vzrůstu. Velice hodný, ale také bohužel velice bázlivý. Kříženec kokra s pudlem, tzv. "Cockapoo". Na sobě bude mít nejspíš(pokud se z nich nějak nevyvlékl)černé kšíry. Bojí se aut, ale pokud na něj mile voláte jménem, nejspíš přijde. Je možné, že ze Semil přeběhl do sousední vesnice(Chuchelna). Utrhl se z vodíka u Lidlu v Semilech.


Detail
 

Ztratila se Lilly

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Bílý kříženec, růžový obojek, je to mazel, prosim o jakekoli info.

Bílý kříženec, růžový obojek, je to mazel, prosim o jakekoli info.


Detail
 

Pes Bond

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 12 ledna 2019 se kolem 19.00 zaběhl 14-ti letý pes v oblasti Vojníkov a Držov. Je to kříženec Labradora a Dalmatina. Je moc hodný, má rád lidi. Nekteré psy ale nemusí. Slyší a vidí už hůře. Jmenuje se Bond. V případě nálezu prosím volejte na tel. 734 323 503. Děkuji.

12 ledna 2019 se kolem 19.00 zaběhl 14-ti letý pes v oblasti Vojníkov a Držov. Je to kříženec Labradora a Dalmatina. Je moc hodný, má rád lidi. Nekteré psy ale nemusí. Slyší a vidí už hůře. Jmenuje se Bond. V případě nálezu prosím volejte na tel. 734 323 503. Děkuji.


Detail
 

pes Gremi

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - šedočerný pejsek z šedým obojkem ,velikosti do půl lýtek 12kg ,bázlivý a neagresivní

šedočerný pejsek z šedým obojkem ,velikosti do půl lýtek 12kg ,bázlivý a neagresivní


Detail
 

fenečka mladá Šarlotka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - hnědo černá fenečka 1,5 roku,kolem nohou prosvětlená srst do žluta ,krátkosrstá ,11kg ,nekonfliktní, na přední ťapce chybí drápek

hnědo černá fenečka 1,5 roku,kolem nohou prosvětlená srst do žluta ,krátkosrstá ,11kg ,nekonfliktní, na přední ťapce chybí drápek


Detail
 

Ztratil se ČERNÝ MAX

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den, dne 27.12.2018 se ze zahrady v Hovorčovicich ztratil černý kříženec malého vzrůstu, slyší na jméno Max, k cizím lidem je nedůvěřivý a může být i agresivní. Nemá obojek ani známku, ale je čipovaný. V případě jakékoli informace volejte kdykoli 724318904 nebo 728251476. Děkuji Pecková

Dobrý den, dne 27.12.2018 se ze zahrady v Hovorčovicich ztratil černý kříženec malého vzrůstu, slyší na jméno Max, k cizím lidem je nedůvěřivý a může být i agresivní. Nemá obojek ani známku, ale je čipovaný. V případě jakékoli informace volejte kdykoli 724318904 nebo 728251476. Děkuji Pecková


Detail
 

Ztratila se fena

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 21.12. se v Praze v Újezdě nad Lesy, Račiněveská ulice ztratila fenka křížence, bílo - béžová barva. Věk 11 let, ale vypadá na mladší. Viz foto níže. Prosíme kohokoliv kdo ji viděl o informace. Pejsek bere léky na srdce. Prosíme však případně nálezce, aby ji však nic nedávali a kdykoliv nás kontaktovali. Telefonní cislo:733400592 nebo 725728645. Všem moc děkujeme. Nováková Lucie

Dne 21.12. se v Praze v Újezdě nad Lesy, Račiněveská ulice ztratila fenka křížence, bílo - béžová barva. Věk 11 let, ale vypadá na mladší. Viz foto níže. Prosíme kohokoliv kdo ji viděl o informace. Pejsek bere léky na srdce. Prosíme však případně nálezce, aby ji však nic nedávali a kdykoliv nás kontaktovali. Telefonní cislo:733400592 nebo 725728645. Všem moc děkujeme. Nováková Lucie


Detail
 

ztratil se

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledam uz od 18.11 sveho psa..jedna se krizence hnedeho stredniho vzrustu..prikladam fotografii..ma reflexni obojek s pacickami..vek 5 let.

Hledam uz od 18.11 sveho psa..jedna se krizence hnedeho stredniho vzrustu..prikladam fotografii..ma reflexni obojek s pacickami..vek 5 let.


Detail
 

ztratil se

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledam uz od 18.11 sveho psa..jedna se krizence hnedeho stredniho vzrustu..prikladam fotografii..ma reflexni obojek s pacickami..vek 5 let.

Hledam uz od 18.11 sveho psa..jedna se krizence hnedeho stredniho vzrustu..prikladam fotografii..ma reflexni obojek s pacickami..vek 5 let.


Detail
 

Ztratila se fena kř. Retrívr x labrador

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - PROSÍME O POMOC!!! DNES VE VEČERNÍCH HODINÁCH SE NÁM ZATOULALA FENKA KŘ. RETRÍVR X LABRADOR. JMENUJE SE AMY A JE 1,5 ROKU STARÁ. JE EXTRÉMNĚ PLACHÁ A CIZÍCH LIDÍ SE BOJÍ!!! Ztratila se na Frýdlantsku v okolí

PROSÍME O POMOC!!! DNES VE VEČERNÍCH HODINÁCH SE NÁM ZATOULALA FENKA KŘ. RETRÍVR X LABRADOR. JMENUJE SE AMY A JE 1,5 ROKU STARÁ. JE EXTRÉMNĚ PLACHÁ A CIZÍCH LIDÍ SE BOJÍ!!! Ztratila se na Frýdlantsku v okolí "kravína" Grain a.s. Zrovna jsme si ji vezli od původní majitelky, jelikož nás vůbec nezná, tak prostě proklouzla mezi prsty a utekla. Naposledy viděna právě u toho statku. Má obojek i s vodítkem. PROSÍME VŠECHNY O POMOC! MOC JI CHCEME ZPÁTKY! Foto je jen ilustrativní ale velmi identické. 736241842


Detail
 

Ztratil se kříženec Border Kolie

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se 18.8.2018. Jmenuje se Jack, má 3 roky. Je černý s bílou náprsenkou, čumákem a tlapkama. Č. čipu: 900 085 000 060 692. Stýská se nám. Odměna

Ztratil se 18.8.2018. Jmenuje se Jack, má 3 roky. Je černý s bílou náprsenkou, čumákem a tlapkama. Č. čipu: 900 085 000 060 692. Stýská se nám. Odměna


Detail
 

Hledam psa

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Krizence ovcaka, hnede barvy, jmenuje se Justin. Rodice mi jej odvezli, kdyz jsem nebyla doma. Prosim pomozte. Odmena jista.

Krizence ovcaka, hnede barvy, jmenuje se Justin. Rodice mi jej odvezli, kdyz jsem nebyla doma. Prosim pomozte. Odmena jista.


Detail
 

Hodný krizenec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Asi 10 kg, 5 let

Asi 10 kg, 5 let


Detail
 

Našla se fenka v Úsilném

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Přibližně 3-5 let stará fena, bez označení, s růžovým silonovým obojkem. Nalezena společně s černou fenou. Hledá se původní majitel. Tel.: 777214680

Přibližně 3-5 let stará fena, bez označení, s růžovým silonovým obojkem. Nalezena společně s černou fenou. Hledá se původní majitel. Tel.: 777214680


Detail
 

Ztratila se Žofinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Prosím pomozte, ve čtvrtek 19.4.2018 kolem 17,00 utekla Žofinka před hlavním nádražím u pošty. Je to křížený jezevčík drsnosrstý, je celá černá s červeným obojkem. Pod krkem má bílou skvrnu. Je hodná, ale velmi plachá. Nálezce odměníme.

Prosím pomozte, ve čtvrtek 19.4.2018 kolem 17,00 utekla Žofinka před hlavním nádražím u pošty. Je to křížený jezevčík drsnosrstý, je celá černá s červeným obojkem. Pod krkem má bílou skvrnu. Je hodná, ale velmi plachá. Nálezce odměníme.


Detail
 

3.3.2018 v 18 hod. Našel se černý pejsek s bílou náprsenkou, měl obojek.

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Je přátelský a klidný.

Je přátelský a klidný.


Detail
 

Ztratil se TOLLER!

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Roční fenka tollera má na sobě tyrkysově modrý postroj, růžový čenich. Slyší na jméno Mizu.

Roční fenka tollera má na sobě tyrkysově modrý postroj, růžový čenich. Slyší na jméno Mizu.


Detail
 

Hledá se Čert

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Čertík 2,5 roku,černý s bílou náprsenku a zadními tlapkami.Větší vzrůst cca 20kg

Čertík 2,5 roku,černý s bílou náprsenku a zadními tlapkami.Větší vzrůst cca 20kg


Detail
 

Fena křížence dalmatina

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratila se fenka křížence dalmatina Eliška, slyší na Eli. Je jí 5 let, je bez obojku. Dekuji

Ztratila se fenka křížence dalmatina Eliška, slyší na Eli. Je jí 5 let, je bez obojku. Dekuji


Detail
 

Krizenec praha 8 31.12

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 31.12. 17:30 na LADVI PRAHA 8 .Ztratil se pes 2,5 roku stary ,20 kg je bazlivy ,ale hodny .Slysi na jmeno Čert . Budu rada za jakoukoliv informaci . 775666562

31.12. 17:30 na LADVI PRAHA 8 .Ztratil se pes 2,5 roku stary ,20 kg je bazlivy ,ale hodny .Slysi na jmeno Čert . Budu rada za jakoukoliv informaci . 775666562


Detail
 

Nalezen kříženec asi jagdteriera

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 20.12.2017 ve Slavičíně na Horním náměstí jsme našli tohoto pejska (samec). Pravděpodobně je to kříženec jagdteriera (německý lovecký teriér). Bez obojku, bez čipu, vyhublý. Odhadovaný věk 2-3 roky, váha 12,5 kg, zvláštní znamení: paspárky na obou zadních nohách. Je moc hodný, mazlivý, poslušný. Zdá se, že byl venku delší dobu, možná chybí nějakému myslivci? Je možné, že urazil hodně kilometrů, může být i ze Slovenska. Hledáme majitele!

A pokud se nenajde majitel, tak někoho, kdo by si ho adoptoval... Teď potřebuje být v teple, ale myslím, že až se zotaví, byl by spokojený s možností vyběhnout si na zahradu.

20.12.2017 ve Slavičíně na Horním náměstí jsme našli tohoto pejska (samec). Pravděpodobně je to kříženec jagdteriera (německý lovecký teriér). Bez obojku, bez čipu, vyhublý. Odhadovaný věk 2-3 roky, váha 12,5 kg, zvláštní znamení: paspárky na obou zadních nohách. Je moc hodný, mazlivý, poslušný. Zdá se, že byl venku delší dobu, možná chybí nějakému myslivci? Je možné, že urazil hodně kilometrů, může být i ze Slovenska. Hledáme majitele! A pokud se nenajde majitel, tak někoho, kdo by si ho adoptoval... Teď potřebuje být v teple, ale myslím, že až se zotaví, byl by spokojený s možností vyběhnout si na zahradu.


Detail
 

Nalezen pejskem neznáme rasy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Kdo postrádá tohoto roztomilého pejska? Momentálně se nachází v Řehenicích před Hostincem u Ondřichů!

Kdo postrádá tohoto roztomilého pejska? Momentálně se nachází v Řehenicích před Hostincem u Ondřichů!


Detail
 

Nalezený pes - Mouchnice

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Nad obcí Mouchnice byl nalezen pes, který byl nejdříve viděn společně s dalším psem. Jedná se o dlouhosrstého křížence středního vzrůstu. Je velmi poslušný, klidný, mazlivý. Jeví se jako pes, který byl zvyklý doma.

Nad obcí Mouchnice byl nalezen pes, který byl nejdříve viděn společně s dalším psem. Jedná se o dlouhosrstého křížence středního vzrůstu. Je velmi poslušný, klidný, mazlivý. Jeví se jako pes, který byl zvyklý doma.


Detail
 

Pomocte najít blondýnka prosi

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Je to uz14dni co se stratila od opchodu Albert blondýnka marně ji hledáme děkuji za pomoc všem veterinářů a utulkum

Je to uz14dni co se stratila od opchodu Albert blondýnka marně ji hledáme děkuji za pomoc všem veterinářů a utulkum


Detail
 

MISSING WALDA

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 29.7.2017 se mi v okolí obce Oseček zatoulal pejsek. Jmenuje se Walda, černobílý, je mu 10 mesíců, cca 20kg. Moc milý pejsek a určitě se mu stýská! Pokud jste ho nekde videli, informujte mě prosím na 792491019

29.7.2017 se mi v okolí obce Oseček zatoulal pejsek. Jmenuje se Walda, černobílý, je mu 10 mesíců, cca 20kg. Moc milý pejsek a určitě se mu stýská! Pokud jste ho nekde videli, informujte mě prosím na 792491019


Detail
 

Štěně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Je adi 2mes stary

Je adi 2mes stary


Detail
 

Hledáme Tonču

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Fenka 4.5. odešla od domu a zatoulala se, má jizvu na podbřišku po operaci, je štíhlá, moc hodná a hravá. Odměna nálezci - ANO

Fenka 4.5. odešla od domu a zatoulala se, má jizvu na podbřišku po operaci, je štíhlá, moc hodná a hravá. Odměna nálezci - ANO


Detail
 

Hledá se Ben

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 27.3.2017 se nám ztratil pejsek ve Vnorovech, okr. Hodonín. Je to křížený Jezevčík s Německým ovčákem. Slyší na jméno BEN. V květnu mu bude 14 let, takže je to už takový náš stařík, ale pořád velmi hravý, přátelský a živý. Když je veselý, ocásek má zatočený, ale jakmile mu něco je, má ho dole. Bohužel nemá čip a v době, kdy nám utekl neměl ani obojek. Prosíme, kdyby pejska někdo našel, nebo ho jen někde viděl, aby se ozval na tel. 775129201. Za jakékoliv informace a pomoc mockrát Děkujeme. Za nalezení pejska nabízíme odměnu.

Dne 27.3.2017 se nám ztratil pejsek ve Vnorovech, okr. Hodonín. Je to křížený Jezevčík s Německým ovčákem. Slyší na jméno BEN. V květnu mu bude 14 let, takže je to už takový náš stařík, ale pořád velmi hravý, přátelský a živý. Když je veselý, ocásek má zatočený, ale jakmile mu něco je, má ho dole. Bohužel nemá čip a v době, kdy nám utekl neměl ani obojek. Prosíme, kdyby pejska někdo našel, nebo ho jen někde viděl, aby se ozval na tel. 775129201. Za jakékoliv informace a pomoc mockrát Děkujeme. Za nalezení pejska nabízíme odměnu.


Detail
 

Hledá se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - kříženec labradora s kníračem, necelých 30kg, hubenější, prošedivělý, 13 let. Slyší na jméno Filip. Utekl směrem na Napajedla, možná viděn v Otrokovicích. Utekl 23.3.2017.

kříženec labradora s kníračem, necelých 30kg, hubenější, prošedivělý, 13 let. Slyší na jméno Filip. Utekl směrem na Napajedla, možná viděn v Otrokovicích. Utekl 23.3.2017.


Detail
 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dobry den mate v utulku ninu a dasu? nina je černa a dasa flekata a pokud je mate dejtemi vedet nina je křižena s chtem a dasa lovečak děkuji Helena Sedlackova s mikulova

dobry den mate v utulku ninu a dasu? nina je černa a dasa flekata a pokud je mate dejtemi vedet nina je křižena s chtem a dasa lovečak děkuji Helena Sedlackova s mikulova


Detail
 

Našel se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Pejsek je cca 1 rok starý, bez čipu, na zadní pravé tlapce má paspárek. Je hnědý s černým hřbetem a bílou náprsenkou. Našly jsme ho pobíhat po silnici mezi odbočkou na Čeřenistě a Ovčárnou v pondělí 1.8.2016 kolem půl desáté dopoledne.

Pejsek je cca 1 rok starý, bez čipu, na zadní pravé tlapce má paspárek. Je hnědý s černým hřbetem a bílou náprsenkou. Našly jsme ho pobíhat po silnici mezi odbočkou na Čeřenistě a Ovčárnou v pondělí 1.8.2016 kolem půl desáté dopoledne.


Detail
 

Našel se pes v Mratíně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 29.7. se v Mratíně okres Praha-východ našel mladý, přátelský, dlouhosrstý pes barvy rezavé s bílými znaky, na krku má světle hnědý kožený obojek s kovovými cvočky.

Dne 29.7. se v Mratíně okres Praha-východ našel mladý, přátelský, dlouhosrstý pes barvy rezavé s bílými znaky, na krku má světle hnědý kožený obojek s kovovými cvočky.


Detail
 

Našla se fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 25.7.2016 se našla na čerpací stanici v obci Davle, fenka křížence (pravděpodobně s loveckým plemenem).Jedná se fenku středního vzrůstu, hnědé barvy a stáří cca 6let. Na krku měla kovový obojek bez známky a bohužel nemá čip. Dle info od obsluhy se zde pohybovala cca týden. V současnosti je fenka umístěna v útulku v obci Dobříš. Kontakt do útulku je Lucka Oplíštilová, tel. 724 077 264.

Dne 25.7.2016 se našla na čerpací stanici v obci Davle, fenka křížence (pravděpodobně s loveckým plemenem).Jedná se fenku středního vzrůstu, hnědé barvy a stáří cca 6let. Na krku měla kovový obojek bez známky a bohužel nemá čip. Dle info od obsluhy se zde pohybovala cca týden. V současnosti je fenka umístěna v útulku v obci Dobříš. Kontakt do útulku je Lucka Oplíštilová, tel. 724 077 264.


Detail
 

Hledá se

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Aron se ztratil 1.7. V Blatci. Je to kříženec labradora s biglem. Je přátelský a velký mazel. Prosím o pomoc,kdyby ho někdo viděl nebo našel prosím dejte vědět na čísle 728934571

Aron se ztratil 1.7. V Blatci. Je to kříženec labradora s biglem. Je přátelský a velký mazel. Prosím o pomoc,kdyby ho někdo viděl nebo našel prosím dejte vědět na čísle 728934571


Detail
 

Nekdo nam odvedl stene pejska jmenem Basty.Byl uvazany pred kramem na napadne silnem cervenem provazku.@V patek13.05.2016 ve 21.00hod.@PROSIM ZA JAKOUKOLI INFORMACI DEKUJI

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Zlatohnede zbarveni,srst kratka az polodlouha,cerne oci mandloveho tvaru,usi vztycene a v puli zlomene smerem dolu,
Jiskrive oko az smejici se pohled.Je velice temperamentni a zivy.(neni bazlivy a obcas steka a hlavne kdyz zustane sam!)Vyhubleho vzezreni,jelikoz je krizeny s vipetem.Ocasek ma dlouhy,savloviteho tvaru.

Zlatohnede zbarveni,srst kratka az polodlouha,cerne oci mandloveho tvaru,usi vztycene a v puli zlomene smerem dolu, Jiskrive oko az smejici se pohled.Je velice temperamentni a zivy.(neni bazlivy a obcas steka a hlavne kdyz zustane sam!)Vyhubleho vzezreni,jelikoz je krizeny s vipetem.Ocasek ma dlouhy,savloviteho tvaru.


Detail
 

Ztratil se kříženec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 16.4. Se ztratil v Karviné - Hranicích kříženec střední postavy. Prosím pomozte. Odměna. Tel.: 602547427

16.4. Se ztratil v Karviné - Hranicích kříženec střední postavy. Prosím pomozte. Odměna. Tel.: 602547427


Detail
 

Jezevčík kříženec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Černá hladkosrstá, puntíkový obojek se žlutou značko č. 279 Zadní Třebaň. Černé kšíry, růžovočerné voditko. Plachá, hodná, miloučká.

Černá hladkosrstá, puntíkový obojek se žlutou značko č. 279 Zadní Třebaň. Černé kšíry, růžovočerné voditko. Plachá, hodná, miloučká.


Detail
 

Ztratil se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se 30.3 v Lochkově ulice Za chalupami.Je černo žlutě žíhaný. Malý kříženec, slyší na jméno Šarik. Není zdejší a nezná okolní terén.Je milý a přítulný. Prosím o jakoukoli informaci.Děkuji.

Ztratil se 30.3 v Lochkově ulice Za chalupami.Je černo žlutě žíhaný. Malý kříženec, slyší na jméno Šarik. Není zdejší a nezná okolní terén.Je milý a přítulný. Prosím o jakoukoli informaci.Děkuji.


Detail
 

Ztratil se v Lochkově

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se 30.3 v Lochkově. Je to kříženec, černý se žlutým žíháním.Není zdejší a nezná terén. Jakékoli informace prosím na telefon. 737 919 231. Děkuji.

Ztratil se 30.3 v Lochkově. Je to kříženec, černý se žlutým žíháním.Není zdejší a nezná terén. Jakékoli informace prosím na telefon. 737 919 231. Děkuji.


Detail
 

Našel se tulák

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Včera jsem odchytila tuláka na silnici před domem.Pejsek byl plachý,ale po chvíli už se nechal pohladit a lehal si na záda a vrtěl vesele ocáskem:-)V moči měl krev a asi něco vraženého v zadní pacičce.Momentálně je v technických službách města..A potom poputuje do útulku,prý do Dobranova.

Včera jsem odchytila tuláka na silnici před domem.Pejsek byl plachý,ale po chvíli už se nechal pohladit a lehal si na záda a vrtěl vesele ocáskem:-)V moči měl krev a asi něco vraženého v zadní pacičce.Momentálně je v technických službách města..A potom poputuje do útulku,prý do Dobranova.


Detail
 

Našel se menší kříženec - černý s hnědým žíháním

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našli jsme křížence, toulal se údajně už asi 14 dní po Liberci, byl ale moc plachý a nedařilo se ho chytit, nakonec se nám ho ale podařilo odchytit a máme ho v dočasné péči. Odchycen 17. 3., je malý, černý, hnědé žíhání na packách a tvářích. Stáří dle veterináře ca 2-3 roky.

Našli jsme křížence, toulal se údajně už asi 14 dní po Liberci, byl ale moc plachý a nedařilo se ho chytit, nakonec se nám ho ale podařilo odchytit a máme ho v dočasné péči. Odchycen 17. 3., je malý, černý, hnědé žíhání na packách a tvářích. Stáří dle veterináře ca 2-3 roky.


Detail
 

Ztracený kříženec - Brno

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - ˇV neděli 13.3. kolem 14.hod. se mi zaběhl pejsek zobrazený na fotkách, které sdílím. Je to starší pejsek, kterého jsme si vzali z brněnského útulku v roce 2004, extrémně bojácný, který se cítí v bezpečí jen doma. 
Nemá na krku obojek, protože se z něj na procházce bohužel vysmekl a utekl.
Slyší na dvě jména – Míša, a Muro.
Utekl v Brně ve čtvrti Černá Pole na křižovatce Zemědělské s Lesnickou, nedaleko našeho bydliště. 
Cestu domů z té oblasti zná, ale musel zazmatkovat a utekl po Lesnické směrem k Jugoslávské a už se nevrátil.Je pravděpodobné, že se dostal daleko od Černých Polí.
Jeho ztrátu jsme včera nahlásili. Hledání zatím nepřineslo žádný výsledek.
Celé rodině velmi chybí, a děláme si o něj starosti, proto budeme vděčni za každou informaci.

ˇV neděli 13.3. kolem 14.hod. se mi zaběhl pejsek zobrazený na fotkách, které sdílím. Je to starší pejsek, kterého jsme si vzali z brněnského útulku v roce 2004, extrémně bojácný, který se cítí v bezpečí jen doma. Nemá na krku obojek, protože se z něj na procházce bohužel vysmekl a utekl. Slyší na dvě jména – Míša, a Muro. Utekl v Brně ve čtvrti Černá Pole na křižovatce Zemědělské s Lesnickou, nedaleko našeho bydliště. Cestu domů z té oblasti zná, ale musel zazmatkovat a utekl po Lesnické směrem k Jugoslávské a už se nevrátil.Je pravděpodobné, že se dostal daleko od Černých Polí. Jeho ztrátu jsme včera nahlásili. Hledání zatím nepřineslo žádný výsledek. Celé rodině velmi chybí, a děláme si o něj starosti, proto budeme vděčni za každou informaci.


Detail
 

nalezen pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - střední kříženec jezevčík x bull, 17 kg, nalezen koncem ledna na dálnici mezi Prahou a Mostem

střední kříženec jezevčík x bull, 17 kg, nalezen koncem ledna na dálnici mezi Prahou a Mostem


Detail
 

nalezeny dvě fenky

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 1. 2. v Pelhřimově zapadlé v šachtě u čističky osiv. Mladé váží 8 kg.

1. 2. v Pelhřimově zapadlé v šachtě u čističky osiv. Mladé váží 8 kg.


Detail
 

Hledá se fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Fenka je kríženec pražského krysříka a čivavy.Je čiernej farby s hnedým pálením.Váži pouhých 2,25 kg.Počúva na meno Nelinka.
Bolaukradnutá priaqmo zo záhrady.
Ako nálezné ponúkam odmenu:20 000,-Kč

Fenka je kríženec pražského krysříka a čivavy.Je čiernej farby s hnedým pálením.Váži pouhých 2,25 kg.Počúva na meno Nelinka. Bolaukradnutá priaqmo zo záhrady. Ako nálezné ponúkam odmenu:20 000,-Kč


Detail
 

ZTRATILA SE 1,5 letá fena KESSIE.

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 16.1.2016 se v obci Roztoky u PRahy ztratila 1,5 letá fenka KESSIE. Je to kříženec ohače, černá vel. střední cca 20kg. Má růžový obojek se jménem i tel. č. a má čip! PRosím o jakékoliv info! Děkuji! D. Popková tel. 776791137

Dne 16.1.2016 se v obci Roztoky u PRahy ztratila 1,5 letá fenka KESSIE. Je to kříženec ohače, černá vel. střední cca 20kg. Má růžový obojek se jménem i tel. č. a má čip! PRosím o jakékoliv info! Děkuji! D. Popková tel. 776791137


Detail
 

Našel se kříženec psa

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 24.12. jsme našli vylekaného psa. Má černý obojek se skleněnými kamínky.Je moc hodný, ale bojí se pedard, které ho nejspíše vylekaly a majiteli se zaběhl.Chvíli jsme po okolí hledali a požádali o pomoc i městskou policii.Zatím je pesula u nás.Do 29.12.,pak jej odevzdáme na úřad.Věříme, že páníček miláčka hledá a že se oba brzy shledají.

Dne 24.12. jsme našli vylekaného psa. Má černý obojek se skleněnými kamínky.Je moc hodný, ale bojí se pedard, které ho nejspíše vylekaly a majiteli se zaběhl.Chvíli jsme po okolí hledali a požádali o pomoc i městskou policii.Zatím je pesula u nás.Do 29.12.,pak jej odevzdáme na úřad.Věříme, že páníček miláčka hledá a že se oba brzy shledají.


Detail
 

Našel se kříženec psa

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 24.12. jsme našli vylekaného psa. Má černý obojek se skleněnými kamínky.Je moc hodný, ale bojí se pedard, které ho nejspíše vylekaly a majiteli se zaběhl.Chvíli jsme po okolí hledali a požádali o pomoc i městskou policii.Zatím je pesula u nás.Do 29.12.,pak jej odevzdáme na úřad.Věříme, že páníček miláčka hledá a že se oba brzy shledají.

Dne 24.12. jsme našli vylekaného psa. Má černý obojek se skleněnými kamínky.Je moc hodný, ale bojí se pedard, které ho nejspíše vylekaly a majiteli se zaběhl.Chvíli jsme po okolí hledali a požádali o pomoc i městskou policii.Zatím je pesula u nás.Do 29.12.,pak jej odevzdáme na úřad.Věříme, že páníček miláčka hledá a že se oba brzy shledají.


Detail
 

SOS HLEDÁ SE SÁRA

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 

ZTRATILA SE V OKOLÍ U BENEŠOVA KDE BYLA UMÍSTĚNA NA HLÍDÁNÍ 11 LET STARÁ SÁRA MOC PROSÍME O POMOC PŘI PÁTRÁNÍ,NEVÍME ZDA PUJDE K LIDEM 
barva černá, bílá náprsenka, rezavé packy většího vzrůstu, na krku tmavo zelený obojek s veterinární známkou staršího data. Očkovaná pravidelně kromě tohoto roku. Není čipovaná ani tetovaná. Není zlá, ale bude vyděšená, okolí nezná, byla tam pouze 5 dnů, nejspíš hledá páníčky (starší lidi), Může být i ve větší vzdálenosti od Benešova, může se pohybovat v lesích.

KONTAKTUJTE NÁS NA TEL 736 611 551 

ODMĚNA 5 000,- KČ

ZTRATILA SE V OKOLÍ U BENEŠOVA KDE BYLA UMÍSTĚNA NA HLÍDÁNÍ 11 LET STARÁ SÁRA MOC PROSÍME O POMOC PŘI PÁTRÁNÍ,NEVÍME ZDA PUJDE K LIDEM barva černá, bílá náprsenka, rezavé packy většího vzrůstu, na krku tmavo zelený obojek s veterinární známkou staršího data. Očkovaná pravidelně kromě tohoto roku. Není čipovaná ani tetovaná. Není zlá, ale bude vyděšená, okolí nezná, byla tam pouze 5 dnů, nejspíš hledá páníčky (starší lidi), Může být i ve větší vzdálenosti od Benešova, může se pohybovat v lesích. KONTAKTUJTE NÁS NA TEL 736 611 551 ODMĚNA 5 000,- KČ


Detail
 

Našla se fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V neděli 6.12. 2015 jsme našli fenku křížence ve Slapech u benzínové pumpy.

Pokud víte, komu patří, nebo jste to dokonce vy, volejte na telefon 724 705 425.

V neděli 6.12. 2015 jsme našli fenku křížence ve Slapech u benzínové pumpy. Pokud víte, komu patří, nebo jste to dokonce vy, volejte na telefon 724 705 425.


Detail
 

Hledáme a moc Vás prosíme o pomoc

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jmenuje se KOFI, černo hnědý kříženec labradora a ridgebacka, je přátelský, zvyklý na lidi. Má červený starší obojek. Je čipovaný. Prosíme vás o jakoukoliv pomoc či informaci. Ztratil se nám v Sedleci v mlze na poli ve čtvrtek 10.12. Pokud jste o něm slyšeli nebo ho viděli, dejte nám vědět nebo městské policii. Za nalezení či pomoc nabízím finanční odměnu. Děkuji Petr Dašek
724 90 50 52 nebo 720 704 561

Jmenuje se KOFI, černo hnědý kříženec labradora a ridgebacka, je přátelský, zvyklý na lidi. Má červený starší obojek. Je čipovaný. Prosíme vás o jakoukoliv pomoc či informaci. Ztratil se nám v Sedleci v mlze na poli ve čtvrtek 10.12. Pokud jste o něm slyšeli nebo ho viděli, dejte nám vědět nebo městské policii. Za nalezení či pomoc nabízím finanční odměnu. Děkuji Petr Dašek 724 90 50 52 nebo 720 704 561


Detail
 

bojácná Mary

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - hnědá měla červený obojek s bílimi křížky a psí známkou

hnědá měla červený obojek s bílimi křížky a psí známkou


Detail
 

ztratil se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - ztratil se pes kříženec labradora na velmi krátkých nožkách,krémové barvy,velmi přátelský,slyší na jméno Roky

ztratil se pes kříženec labradora na velmi krátkých nožkách,krémové barvy,velmi přátelský,slyší na jméno Roky


Detail
 

Toulavý pejsek na Sídlišti Ďáblice

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Na Praze 8 - Sídliště Ďáblice se už týden volně pohybuje tento pejsek. Je čistý, hladově taky nevypadá, ale obojek nemá a vždy se k někomu na chvíli připojí (nejčastěji k fence :-)) a pak jde zase dál. Minulý týden jsem ho viděla jít od ulice Chabařovická směrem k Frýdlantské, včera byl v ulici Tanvaldská. Pokud ho někdo postrádáte, vydejte se ho hledat tímto směrem, mně se ho chytit nepodařilo (ani na piškoty).

Na Praze 8 - Sídliště Ďáblice se už týden volně pohybuje tento pejsek. Je čistý, hladově taky nevypadá, ale obojek nemá a vždy se k někomu na chvíli připojí (nejčastěji k fence :-)) a pak jde zase dál. Minulý týden jsem ho viděla jít od ulice Chabařovická směrem k Frýdlantské, včera byl v ulici Tanvaldská. Pokud ho někdo postrádáte, vydejte se ho hledat tímto směrem, mně se ho chytit nepodařilo (ani na piškoty).


Detail
 

Našla se bílá fena křížence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V neděli 11.10.2015 jsme našli v Krnsku u Mladé Boleslavi bílou fenku křížence, je moc milá, hravá, vděčná za každé pohlazení. Je vysoká cca 70cm, levé ucho ji víc stojí, je dost pohublá. Dnes bude s největší pravděpodobností převezena do útulku v Lysé nad Labem. Volejte, pište kdykoliv 777 778 271.

V neděli 11.10.2015 jsme našli v Krnsku u Mladé Boleslavi bílou fenku křížence, je moc milá, hravá, vděčná za každé pohlazení. Je vysoká cca 70cm, levé ucho ji víc stojí, je dost pohublá. Dnes bude s největší pravděpodobností převezena do útulku v Lysé nad Labem. Volejte, pište kdykoliv 777 778 271.


Detail
 

Odcizený pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Prosíme o pomoc při pátrání po odcizeném kříženci slyšícím na jméno MAX. Je bílé barvy s hnědými skvrnami v okolí očí a na zádech a má krátký ocásek (není kupírovaný!). Byl odcizen od rodinného domu dne 17.9.2015 někdy v dopoledních hodinách, když byl majitel v práci. Je mu 12 let, je zdravý, očkovaný, moc hodný, ale od narození trochu bázlivý. V případě, že by se dostal do nějakého útulku, pozor, pejsek je alergický na Drontal (což má uvedeno i v očkovacím průkazu, který má majitel u sebe).

Prosíme o pomoc při pátrání po odcizeném kříženci slyšícím na jméno MAX. Je bílé barvy s hnědými skvrnami v okolí očí a na zádech a má krátký ocásek (není kupírovaný!). Byl odcizen od rodinného domu dne 17.9.2015 někdy v dopoledních hodinách, když byl majitel v práci. Je mu 12 let, je zdravý, očkovaný, moc hodný, ale od narození trochu bázlivý. V případě, že by se dostal do nějakého útulku, pozor, pejsek je alergický na Drontal (což má uvedeno i v očkovacím průkazu, který má majitel u sebe).


Detail
 

stratila se fenka celá černá kříženec ohař a německý ovčák

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Stratila se fenka kříženec ohař a německý ovčák,2 záři v Novém Městě pod smrkem.Celá černá,kratkosrtna,čipovana, 2 roky stará.Jmenuje se Linda.Prosím ozvěte se na telefonní číslo:774620670.Máme ji moc rádi.
Děkuji.

Stratila se fenka kříženec ohař a německý ovčák,2 záři v Novém Městě pod smrkem.Celá černá,kratkosrtna,čipovana, 2 roky stará.Jmenuje se Linda.Prosím ozvěte se na telefonní číslo:774620670.Máme ji moc rádi. Děkuji.


Detail
 

Našla se fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Fenečka nám už od soboty pobíhá po zahradě, je přítulná.

Fenečka nám už od soboty pobíhá po zahradě, je přítulná.


Detail
 

stratila se fenka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dna 24.7. se ztratila fenka.Je to krizenec prazsky krysarik a civava.Pocuva na meno Nelinka.Nieje cipovana ani tetovana.Je velmi maleho vzrastu.Pravdepodobne ju niekto ukradol,takze moze byt kdekolvek.
Ponukam odmenu 10 000,-

Dna 24.7. se ztratila fenka.Je to krizenec prazsky krysarik a civava.Pocuva na meno Nelinka.Nieje cipovana ani tetovana.Je velmi maleho vzrastu.Pravdepodobne ju niekto ukradol,takze moze byt kdekolvek. Ponukam odmenu 10 000,-


Detail
 

Ztratila se Bonie

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 11. 8. 2015 se v Českém Krumlově Horní Brána) zaběhla fenka Bonie. Bílo zlatá barva, střední velikost. 10 měsíců stará. Prosím o pomoc a jakékoli info. 774 981 022

Dne 11. 8. 2015 se v Českém Krumlově Horní Brána) zaběhla fenka Bonie. Bílo zlatá barva, střední velikost. 10 měsíců stará. Prosím o pomoc a jakékoli info. 774 981 022


Detail
 

Nalezená fenka - Verneřice (Loučky)

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 26.7.2015 se ve Verneřicích – Loučkách (okres Děčín) našla fenka křížence střední velikosti, černá s bílou náprsenkou. Na krku měla stříbrný řetízkový obojek bez známky. Je přátelská a poslušná, zřejmě cvičená. Pokud ji poznáváte, dejte nám prosím vědět na telefonním čísle 723 069 484.

Dne 26.7.2015 se ve Verneřicích – Loučkách (okres Děčín) našla fenka křížence střední velikosti, černá s bílou náprsenkou. Na krku měla stříbrný řetízkový obojek bez známky. Je přátelská a poslušná, zřejmě cvičená. Pokud ji poznáváte, dejte nám prosím vědět na telefonním čísle 723 069 484.


Detail
 

HLEDÁ SE !!!

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V neděli večer se nám v Jičíně na Čeřovce zaběhl kříženec, slyšící na jméno Jack. Je střední velikosti, rezavo/černý. Na krku má obojek proti klíšťatům. Jindy se domů vždycky vrátil, ale teď jsou to už 2 dny. Je hodný, nikomu neublíží. Prosím, pokud ho někdo potkáte, okamžitě se ozvěte na 732177614 nebo 733183043. Všem moc děkuji.

V neděli večer se nám v Jičíně na Čeřovce zaběhl kříženec, slyšící na jméno Jack. Je střední velikosti, rezavo/černý. Na krku má obojek proti klíšťatům. Jindy se domů vždycky vrátil, ale teď jsou to už 2 dny. Je hodný, nikomu neublíží. Prosím, pokud ho někdo potkáte, okamžitě se ozvěte na 732177614 nebo 733183043. Všem moc děkuji.


Detail
 

Ztratil se kříženec jezevčíka slyšící na jméno Čertík

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 7.7. se ztratil pejsek, černý kříženeček jezevčíka 4letý, slyšící na jméno Čertík. Je velmi plachý. Má hnědý obojek.

Dne 7.7. se ztratil pejsek, černý kříženeček jezevčíka 4letý, slyšící na jméno Čertík. Je velmi plachý. Má hnědý obojek.


Detail
 

Dvě bílé fenky

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našli se dvě bílé fenky tel:605 907 107

Našli se dvě bílé fenky tel:605 907 107


Detail
 

Kříženec stafordšírského teriéra

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - v neděli 24.5.2015 se nám v podvečerních hodinách zaběhla v polích mezi obcemi Topolany, Rybníček a Moravské Prusy fena, slyší na jméno Lajka a jde o křížence stafordšírského teriéra a akity inu, fotografii přikládám.

v neděli 24.5.2015 se nám v podvečerních hodinách zaběhla v polích mezi obcemi Topolany, Rybníček a Moravské Prusy fena, slyší na jméno Lajka a jde o křížence stafordšírského teriéra a akity inu, fotografii přikládám.


Detail
 

Našel se pejsek, pravděpodobně kříženec bígla - štěně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 17.5.2015 okolo asi čtvrté hodiny jsme na Točné u Prahy (přírodní rezervace Šance) našli zatoulaného pejska. Pravděpodobně utekl majitelům i s modrým postrojem a červenočerným vodítkem (viz foto). Je černo-hnědý a pravděpodobně nebude starší než rok. Byl moc hodný, hravý, zvyklý na lidi, bohužel bez známky a bez čipu. Momentálně je v útulku v Tróji, V Zámcích 56, Praha 8
telefon do útulku: 222025917, 222025916

17.5.2015 okolo asi čtvrté hodiny jsme na Točné u Prahy (přírodní rezervace Šance) našli zatoulaného pejska. Pravděpodobně utekl majitelům i s modrým postrojem a červenočerným vodítkem (viz foto). Je černo-hnědý a pravděpodobně nebude starší než rok. Byl moc hodný, hravý, zvyklý na lidi, bohužel bez známky a bez čipu. Momentálně je v útulku v Tróji, V Zámcích 56, Praha 8 telefon do útulku: 222025917, 222025916


Detail
 

Hleda se Daška

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 28.2.15 kolem 19hodin utekl nam pejsik v ulice Argentinska smerem park stromovka. Je to samice, krizenec, 2 roky, barva kremova.
Dmitrij 775-359-939
Valeriya 774-856-899

28.2.15 kolem 19hodin utekl nam pejsik v ulice Argentinska smerem park stromovka. Je to samice, krizenec, 2 roky, barva kremova. Dmitrij 775-359-939 Valeriya 774-856-899


Detail
 

ztratil se pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Krizenec zlate barvy,2-lety slysici na jmeno Nuny.Na krku ma modry obojek na kterem jsou namalovane kosti pro psi a tenci retez z nerezove oceli.Je hravy,nebojacny,pratelsky a od malicka zvykly na spolecnost cizich lidi,protoze bydlime na ubytovne.Je to nase miminko,proste clen rodiny.Nasla jsem ho kdyz mu byly asi 3-tydny,kdy ho nekdo vyhodil v Koline u nakup.centra Futurum.Ztratil se dne 21.1.2015 kolem 19hod. Prosim,kdo ho naleznete dejte nam vedet na telefon 728419712.Za pomoc ve hledani moc dekujeme a samozrejme se za vraceni naseho pejska fin.odmenime.

Krizenec zlate barvy,2-lety slysici na jmeno Nuny.Na krku ma modry obojek na kterem jsou namalovane kosti pro psi a tenci retez z nerezove oceli.Je hravy,nebojacny,pratelsky a od malicka zvykly na spolecnost cizich lidi,protoze bydlime na ubytovne.Je to nase miminko,proste clen rodiny.Nasla jsem ho kdyz mu byly asi 3-tydny,kdy ho nekdo vyhodil v Koline u nakup.centra Futurum.Ztratil se dne 21.1.2015 kolem 19hod. Prosim,kdo ho naleznete dejte nam vedet na telefon 728419712.Za pomoc ve hledani moc dekujeme a samozrejme se za vraceni naseho pejska fin.odmenime.


Detail
 

ztratil se pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 21.12.2015 kolem 19hod.,se nam ztratil krizenec,2-lety pejsek zlate bervy slysici na jmeno Nuny.Na krku ma obojek modre barvy s obrazky psich kosticek a tenci retez z nerez.oceli.Je velmi pratelsky,hravy a hyperaktivni.Od malicka zvykly na cizy lidi,protoze bydlime na ubytovne.Clen rodiny,bereme ho jako nase dite,je domaci(ven jen na prochazky a venceni).Take jsme ho nasly kdyz mu byly cca.3-tydny v Koline u obchod.centra Futurum.Prosim o pomoc pri hledani a samozrejme se za jeho nalezeni fin.odmenime.Volejte na tel.c.728 419 712,nebo se ozvete na email.

Dne 21.12.2015 kolem 19hod.,se nam ztratil krizenec,2-lety pejsek zlate bervy slysici na jmeno Nuny.Na krku ma obojek modre barvy s obrazky psich kosticek a tenci retez z nerez.oceli.Je velmi pratelsky,hravy a hyperaktivni.Od malicka zvykly na cizy lidi,protoze bydlime na ubytovne.Clen rodiny,bereme ho jako nase dite,je domaci(ven jen na prochazky a venceni).Take jsme ho nasly kdyz mu byly cca.3-tydny v Koline u obchod.centra Futurum.Prosim o pomoc pri hledani a samozrejme se za jeho nalezeni fin.odmenime.Volejte na tel.c.728 419 712,nebo se ozvete na email.


Detail
 

Ztratil se Flek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se Flek, prosím, pomozte ho najít, chybí nám. Datum ztráty 20. 1. 2015, datum narození 1. 9. 1999, číslo čipu 985120022065629, majitelka Hana Křížová, bytem Hackerova 576/12, Praha 8 - Bohnice, tel. 606 693 629 nebo 777 830 787, odměna za nalezení 1 000 Kč, odkaz na letáček http://krivka.net/fotoalba/flek-nalezne.pdf

Ztratil se Flek, prosím, pomozte ho najít, chybí nám. Datum ztráty 20. 1. 2015, datum narození 1. 9. 1999, číslo čipu 985120022065629, majitelka Hana Křížová, bytem Hackerova 576/12, Praha 8 - Bohnice, tel. 606 693 629 nebo 777 830 787, odměna za nalezení 1 000 Kč, odkaz na letáček http://krivka.net/fotoalba/flek-nalezne.pdf


Detail
 

Našla se štěňata v Olešníku (Č.B.)

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dvě černobílá štěňata - dvouměsíční pejsek a fenka byla nalezena v propusti u silnice. Odhadujeme, že by v dospělosti mohla být většího vzrůstu. Tel.: 777214680

Dvě černobílá štěňata - dvouměsíční pejsek a fenka byla nalezena v propusti u silnice. Odhadujeme, že by v dospělosti mohla být většího vzrůstu. Tel.: 777214680


Detail
 

Hledá se Šíma

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Šíma je 13 let stará fenečka, kříženec malého špice a barva písková až zrzavá. Srst je velmi hustá, s černým čumákem. Vypadá jako liška. Váží 11-12 kg. Za krkem má vypadanou srst po antibiotikách. Na všech 4 nohách má paspárky. Ztratila se 5.11.2014 po 20h z chatové osady Na Vyhlídce u obce Rataje nad Sázavou. Je hodná, přítulná, bezproblémová. Cizích lidí se nebojí, ostatní pejsky snáší dobře. Je kastrovaná, odebrány obě lišty na bříšku. Je očipovaná č. 956000000406582. Tetovaná není, obojek na sobě žádný nemá. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Vody se nebojí. Fyzicky už na tom moc dobře není, má artrózu. Je zvyklá jezdit autem, ale je při jízdě nevrlá. kontakty: 721 856 523 nebo 777 604 067 
http://www.psidetektiv.cz/zvire/sima-kutna-hora-2014-11-05

Šíma je 13 let stará fenečka, kříženec malého špice a barva písková až zrzavá. Srst je velmi hustá, s černým čumákem. Vypadá jako liška. Váží 11-12 kg. Za krkem má vypadanou srst po antibiotikách. Na všech 4 nohách má paspárky. Ztratila se 5.11.2014 po 20h z chatové osady Na Vyhlídce u obce Rataje nad Sázavou. Je hodná, přítulná, bezproblémová. Cizích lidí se nebojí, ostatní pejsky snáší dobře. Je kastrovaná, odebrány obě lišty na bříšku. Je očipovaná č. 956000000406582. Tetovaná není, obojek na sobě žádný nemá. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Vody se nebojí. Fyzicky už na tom moc dobře není, má artrózu. Je zvyklá jezdit autem, ale je při jízdě nevrlá. kontakty: 721 856 523 nebo 777 604 067 http://www.psidetektiv.cz/zvire/sima-kutna-hora-2014-11-05


Detail
 

Našel se kříženec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našel se kříženec v obci Klopina (Olomoucký kraj).

Našel se kříženec v obci Klopina (Olomoucký kraj).


Detail
 

Ztratil se pejsek Miška

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 2.10.2014 se nám ztratil náš pejsek Miška.Měli jsme jej z útulku Minaret Bulhary u Lednice.Dle pátrání byl naposledy spatřen v obci Měnín.Je pravděpodobně u nějakého staršího muže,což nám bylo řečeno.Tenhle zlý člověk nám nechce Mišku vrátit a anonym jeho jméno prozradit.Prosím proto dobré lidičky,aby někdo z vás toho člověka nahlásil buď mě na tel:608477421(pouze SMS)nebo do útulku Minaret tel:777060289.

Dne 2.10.2014 se nám ztratil náš pejsek Miška.Měli jsme jej z útulku Minaret Bulhary u Lednice.Dle pátrání byl naposledy spatřen v obci Měnín.Je pravděpodobně u nějakého staršího muže,což nám bylo řečeno.Tenhle zlý člověk nám nechce Mišku vrátit a anonym jeho jméno prozradit.Prosím proto dobré lidičky,aby někdo z vás toho člověka nahlásil buď mě na tel:608477421(pouze SMS)nebo do útulku Minaret tel:777060289.


Detail
 

Ztratil se na Silvestra

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.

Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.


Detail
 

Ztratil se na Silvestra

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.

Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.


Detail
 

Ztratil se na Silvestra

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.

Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.


Detail
 

Ztratil se na Silvestra

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.

Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.


Detail
 

Prosím pomozte

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.

Dne 31.12.2015 kolem 19.hodiny se v Nymburce ztratil černošedý kříženec asi šestikilový s bílou náprsenkou, chlupatý, lehce kudrnatý. Velmi se bojí silvestrovských petard, mohl tedy doběhnout dost daleko. Nemá čip ani obojek. Slyší na jméno Žeryk. Budeme vděčni za jakoukoli informaci na tel. 603349146.


Detail
 

Ztratila se kříženka pinč/čivava jménem Joli

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění

1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění


Detail
 

Ztratila se kříženka pinč/čivava jménem Joli

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění

1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění


Detail
 

Ztratila se kříženka pinč/čivava jménem Joli

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění

1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Čipovaná (číslo 981020005885853). Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o zavolání v případě nalezení, i jen vidění


Detail
 

Ztratila se Madla, odměna 2000 Kč

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 10.12. 2014 se v obci Olešná u Blanska ztratila fenka křížence, černé barvy s žíhováním na nohou. Středně veliká, vážící asi 20 kg. Má bílý obojek. Je poslušná, nebojí se lidí, miluje děti.
VIDELI JSTE JI, MÁTE JI DOMA, VOLEJTE
608 477 211, paní Málková, slavka.malkova@seznam.cz

Dne 10.12. 2014 se v obci Olešná u Blanska ztratila fenka křížence, černé barvy s žíhováním na nohou. Středně veliká, vážící asi 20 kg. Má bílý obojek. Je poslušná, nebojí se lidí, miluje děti. VIDELI JSTE JI, MÁTE JI DOMA, VOLEJTE 608 477 211, paní Málková, slavka.malkova@seznam.cz


Detail
 

Ovčák x husky

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 23.12. byl v obci Osek na Rokycansku nalezen kříženec zřejmě ovčáka a huskyho, cca tříměsíční pejsek.

Dne 23.12. byl v obci Osek na Rokycansku nalezen kříženec zřejmě ovčáka a huskyho, cca tříměsíční pejsek.


Detail
 

Ovčák x husky

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 23.12. byl v obci Osek na Rokycansku nalezen kříženec zřejmě ovčáka a huskyho, cca tříměsíční pejsek.

Dne 23.12. byl v obci Osek na Rokycansku nalezen kříženec zřejmě ovčáka a huskyho, cca tříměsíční pejsek.


Detail
 

DASTY

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Prosíme, pomozte nám s pátráním po našem 1,5 ročním pejskovi, který se ztratil v Sedlčanech na Červeném Hrádku ze čtvrtka na pátek v noci z 12-13.12.2014. 
Jedná se o zlatého dlouhosrstého křížence, slyšícího na jméno Dasty. Je očkovaný, čipovaný, ale bez známky, kolem krku měl pouze černý obojek proti klíšťatům.
V případě nálezu nebo jakoukoliv informaci o jeho pohybu, zavolejte prosím na tel. číslo : 602 257 375. Děkujeme:-)

Prosíme, pomozte nám s pátráním po našem 1,5 ročním pejskovi, který se ztratil v Sedlčanech na Červeném Hrádku ze čtvrtka na pátek v noci z 12-13.12.2014. Jedná se o zlatého dlouhosrstého křížence, slyšícího na jméno Dasty. Je očkovaný, čipovaný, ale bez známky, kolem krku měl pouze černý obojek proti klíšťatům. V případě nálezu nebo jakoukoliv informaci o jeho pohybu, zavolejte prosím na tel. číslo : 602 257 375. Děkujeme:-)


Detail
 

Mazlík

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 2.12.2014 se ztratil pes(pouliční směs) v okolí Hutisko-solanec.Jmenuje se Mazlík,je menšího vzrustu,rezavé barvy a vypadá jako liška.je dlouhosrstý a ocas má hunatý a zahnutý nahoru,bohužel nemá obojek ani známku.prosíme všechny hodné lidičky z Hutiska-solance a okolí,kdyby ho náhodou viděli kontaktujte nás na čísle:775085562,777085560

Dne 2.12.2014 se ztratil pes(pouliční směs) v okolí Hutisko-solanec.Jmenuje se Mazlík,je menšího vzrustu,rezavé barvy a vypadá jako liška.je dlouhosrstý a ocas má hunatý a zahnutý nahoru,bohužel nemá obojek ani známku.prosíme všechny hodné lidičky z Hutiska-solance a okolí,kdyby ho náhodou viděli kontaktujte nás na čísle:775085562,777085560


Detail
 

ztratise dingo

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Didela Josef
17. listopad 9:16
Didela Josef and Mones Čučko Mičlová shared your fotka.
10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna
Didela JosefNaděje ztracených psů - jižní Morava

10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna

Didela Josef 17. listopad 9:16 Didela Josef and Mones Čučko Mičlová shared your fotka. 10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna Didela JosefNaděje ztracených psů - jižní Morava 10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna


Detail
 

Ztratil se kříženec bígla s jezevčíkem

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Pejsek se ztratil 29.11. v okolí chatové osady. Pohybuje se pravděpodobně v okolí Pily, Kolové, Olšových vrat. Je tříbarevný, má bílé ponožky,bílou špičku ocásku, záda má tmavá.Slyší na jméno Ferda, na krku měl obojek. Má epilepsii. Pokud ho někdo zahlédl, nebo ho dokonce našel, prosím zavolejte nebo napište na email. Děkuji.

Pejsek se ztratil 29.11. v okolí chatové osady. Pohybuje se pravděpodobně v okolí Pily, Kolové, Olšových vrat. Je tříbarevný, má bílé ponožky,bílou špičku ocásku, záda má tmavá.Slyší na jméno Ferda, na krku měl obojek. Má epilepsii. Pokud ho někdo zahlédl, nebo ho dokonce našel, prosím zavolejte nebo napište na email. Děkuji.


Detail
 

Našel se pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.

Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.


Detail
 

Našel se pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.

Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.


Detail
 

Našel se pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.

Jedná se o křížence pravděpodobně australské kelpie, stáří cca 7-10 měsíců. Je velmi přítulný a nekonflitní. Byl nalezen u lesní cesty mezi obcemi Vysočany, Rozstání a Niva. Momentálně se nachází v městském útulku v Brně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, bude v pondělí, 24.11. převezen do útulku v Prostějově.


Detail
 

Ztracená fenka Emička

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den,
dne 11.11.2014 se nám v okolí Červených Peček zaběhla fenka Emička. Je střední velikosti, cca 17 kg, hnědočerná s bílou náprsenkou a špičkou ocásku, velké plandavé uši. Na krku má hadrový obojek. Jsou jí 3 roky a velmi ráda běhá, mohla se zaběhnout hodně daleko. Nesnáší ale zimu a je velmi přítulná, na zavolání přijde ke každému a také stále velmi hladová …proto si myslíme, že je u někoho doma. Velmi nám chybí a za jakoukoliv zprávu předem velmi děkujeme.
Dvořáková Dana
Kontakty: 
Tel.: 732 431 973 nebo 603 923 529 
E-mail: dana@hewer-os.cz nebo ddanu@seznam.cz nebo dana@hewer.org

Dobrý den, dne 11.11.2014 se nám v okolí Červených Peček zaběhla fenka Emička. Je střední velikosti, cca 17 kg, hnědočerná s bílou náprsenkou a špičkou ocásku, velké plandavé uši. Na krku má hadrový obojek. Jsou jí 3 roky a velmi ráda běhá, mohla se zaběhnout hodně daleko. Nesnáší ale zimu a je velmi přítulná, na zavolání přijde ke každému a také stále velmi hladová …proto si myslíme, že je u někoho doma. Velmi nám chybí a za jakoukoliv zprávu předem velmi děkujeme. Dvořáková Dana Kontakty: Tel.: 732 431 973 nebo 603 923 529 E-mail: dana@hewer-os.cz nebo ddanu@seznam.cz nebo dana@hewer.org


Detail
 

ztratil se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Didela Josef and Mones Čučko Mičlová shared your fotka.
10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna
Didela Josef‎Naděje ztracených psů - jižní Morava

10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna

Didela Josef and Mones Čučko Mičlová shared your fotka. 10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna Didela Josef‎Naděje ztracených psů - jižní Morava 10 11 2014 ivanovicich na hane se ztratil maly častečne chlupaty černy pes 10 let stary slišíci na jmeno dingo tel 737102826 meil didela@seznam.cz za informaci děkuji odměna


Detail
 

Ztratil se Sirius

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Sirius se ztratil dne 12.11. v obci Radim u Kolína. Nyní může být kdekoli v širokém okolí. Je to čtyřletý pejsek, kříženec labradora středního vzrůstu - cca po kolena, váha 12 kg. Je černý s bílou náprsenkou. Není čipovaný, ani tetovaný. Na sobě měl bledě modrý obojek a patronu s tel. kontaktem. K lidem je přátelský, někdy nedůvěřivý. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Často utíkal, ale vždycky se zdržoval nedaleko domova nebo se vrátil.

Sirius se ztratil dne 12.11. v obci Radim u Kolína. Nyní může být kdekoli v širokém okolí. Je to čtyřletý pejsek, kříženec labradora středního vzrůstu - cca po kolena, váha 12 kg. Je černý s bílou náprsenkou. Není čipovaný, ani tetovaný. Na sobě měl bledě modrý obojek a patronu s tel. kontaktem. K lidem je přátelský, někdy nedůvěřivý. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Často utíkal, ale vždycky se zdržoval nedaleko domova nebo se vrátil.


Detail
 

Ztratil se Sirius

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Sirius se ztratil dne 12.11. v obci Radim u Kolína. Nyní může být kdekoli v širokém okolí. Je to čtyřletý pejsek, kříženec labradora středního vzrůstu - cca po kolena, váha 12 kg. Je černý s bílou náprsenkou. Není čipovaný, ani tetovaný. Na sobě měl bledě modrý obojek a patronu s tel. kontaktem. K lidem je přátelský, někdy nedůvěřivý. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Často utíkal, ale vždycky se zdržoval nedaleko domova nebo se vrátil.

Sirius se ztratil dne 12.11. v obci Radim u Kolína. Nyní může být kdekoli v širokém okolí. Je to čtyřletý pejsek, kříženec labradora středního vzrůstu - cca po kolena, váha 12 kg. Je černý s bílou náprsenkou. Není čipovaný, ani tetovaný. Na sobě měl bledě modrý obojek a patronu s tel. kontaktem. K lidem je přátelský, někdy nedůvěřivý. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Často utíkal, ale vždycky se zdržoval nedaleko domova nebo se vrátil.


Detail
 

Berry

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - kříženec pudla a šeltie , 4 roky starý

kříženec pudla a šeltie , 4 roky starý


Detail
 

NALEZEN KŘÍŽENEC 25.10.2014 - PŘÍBRAMSKO

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Nalezen ve vesnici, kde podle místních pobíhal už několik dní. K lidem je přátelský, ovládá pár základních povelů, zřejmě je zvyklý chodit na vodítku a jezdit autem. Doma je čistotný, nejspíš zvyklý na byt. Mladý pes, odhadem 1 rok.

Nalezen bez obojku, nemá ani tetování ani čip.

Nalezen ve vesnici, kde podle místních pobíhal už několik dní. K lidem je přátelský, ovládá pár základních povelů, zřejmě je zvyklý chodit na vodítku a jezdit autem. Doma je čistotný, nejspíš zvyklý na byt. Mladý pes, odhadem 1 rok. Nalezen bez obojku, nemá ani tetování ani čip.


Detail
 

NALEZEN KŘÍŽENEC 25.10.2014 - PŘÍBRAMSKO

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Nalezen ve vesnici, kde podle místních pobíhal už několik dní. K lidem je přátelský, ovládá pár základních povelů, zřejmě je zvyklý chodit na vodítku a jezdit autem. Doma je čistotný, nejspíš zvyklý na byt. Mladý pes, odhadem 1 rok.

Nalezen bez obojku, nemá ani tetování ani čip.

Nalezen ve vesnici, kde podle místních pobíhal už několik dní. K lidem je přátelský, ovládá pár základních povelů, zřejmě je zvyklý chodit na vodítku a jezdit autem. Doma je čistotný, nejspíš zvyklý na byt. Mladý pes, odhadem 1 rok. Nalezen bez obojku, nemá ani tetování ani čip.


Detail
 

Ztratil se Baron

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Baron se zaběhl 24.8.2014 v Hamru na Jezeře. 27.8. byl údajně viděn v obci Chrástná u Osečné. Na krku má černý nylonový obojek a obojek proti klíšťatům. Známku nemá, čipovaný je. K lidem je přátelský.

Baron se zaběhl 24.8.2014 v Hamru na Jezeře. 27.8. byl údajně viděn v obci Chrástná u Osečné. Na krku má černý nylonový obojek a obojek proti klíšťatům. Známku nemá, čipovaný je. K lidem je přátelský.


Detail
 

Ztratil se Baron

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Baron se zaběhl 24.8.2014 v Hamru na Jezeře. 27.8. byl údajně viděn v obci Chrástná u Osečné. Na krku má černý nylonový obojek a obojek proti klíšťatům. Známku nemá, čipovaný je. K lidem je přátelský.

Baron se zaběhl 24.8.2014 v Hamru na Jezeře. 27.8. byl údajně viděn v obci Chrástná u Osečné. Na krku má černý nylonový obojek a obojek proti klíšťatům. Známku nemá, čipovaný je. K lidem je přátelský.


Detail
 

Našel se kříženec westíka v Č. Budějovicích

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Asi 4-6 let starý pejsek s kupírovaným ocáskem. Tel.: 777214680

Asi 4-6 let starý pejsek s kupírovaným ocáskem. Tel.: 777214680


Detail
 

Ztratili se dva mazlíci

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Před několika dny se v okolí Miličína ztratili dva psi. Oba kříženci. Pes většího vzrůstu, zrzavé barvy. Vzhledem připomíná zlatého retrívra. Slyší na jméno Ferda. S ním utekla i jeho dcerka. Fenka má černou barvu, kudrnatá ouška a na bradičce a prsou bílý flíček. Je to ještě štěńátko. Ani jeden neublíží. Fenka je velice mazlivá. Kdyby jste je někdo zahlédl, nebo něco věděl dejte mi prosím vědět.

Před několika dny se v okolí Miličína ztratili dva psi. Oba kříženci. Pes většího vzrůstu, zrzavé barvy. Vzhledem připomíná zlatého retrívra. Slyší na jméno Ferda. S ním utekla i jeho dcerka. Fenka má černou barvu, kudrnatá ouška a na bradičce a prsou bílý flíček. Je to ještě štěńátko. Ani jeden neublíží. Fenka je velice mazlivá. Kdyby jste je někdo zahlédl, nebo něco věděl dejte mi prosím vědět.


Detail
 

Ztratili se dva mazlíci

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Před několika dny se v okolí Miličína ztratili dva psi. Oba kříženci. Pes většího vzrůstu, zrzavé barvy. Vzhledem připomíná zlatého retrívra. Slyší na jméno Ferda. S ním utekla i jeho dcerka. Fenka má černou barvu, kudrnatá ouška a na bradičce a prsou bílý flíček. Je to ještě štěńátko. Ani jeden neublíží. Fenka je velice mazlivá. Kdyby jste je někdo zahlédl, nebo něco věděl dejte mi prosím vědět.

Před několika dny se v okolí Miličína ztratili dva psi. Oba kříženci. Pes většího vzrůstu, zrzavé barvy. Vzhledem připomíná zlatého retrívra. Slyší na jméno Ferda. S ním utekla i jeho dcerka. Fenka má černou barvu, kudrnatá ouška a na bradičce a prsou bílý flíček. Je to ještě štěńátko. Ani jeden neublíží. Fenka je velice mazlivá. Kdyby jste je někdo zahlédl, nebo něco věděl dejte mi prosím vědět.


Detail
 

Ztratila se bílá fenka Bety

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.

V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.


Detail
 

Ztratila se bílá fenka Bety

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.

V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.


Detail
 

Ztratila se bílá fenka Bety

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.

V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.


Detail
 

Ztratila se bílá fenka Bety

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.

V sobotu 9.8. se ztratila naše fenka Bety. Je už starší (14 let) a hůř vidí a špatně slyší (často nereaguje na zavolání). Utekla patrně ze zahrady kolem 10.hod. Neměla obojek.


Detail
 

Fenka křížence béžové až zrzavé barvy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282

Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282


Detail
 

Fenka křížence béžové až zrzavé barvy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282

Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282


Detail
 

Fenka křížence béžové až zrzavé barvy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282

Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282


Detail
 

Fenka křížence béžové až zrzavé barvy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282

Našla se fenka křížence většího vzrůstu. Pobíhala v Kopidlně po náměstí, tak jsme jí vzali na zahradu aby jí něco nepřejelo. Je hodná a milá. Obojek neměla. Snad najde svého pána. Tel. 777 042 282


Detail
 

Černý s hnědými znaky kříženec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V neděli 3.8.2014 se nám ztratil středně velký, černý kříženec s hnědými znaky. Je to kříženec hrubosrstého ohaře. Má světlemodrý obojek a maskáčové vodítko. Je velmi plachý. Máme ho z útulku. Slyší na jméno DAG. Děkuji moc za jakké koliv info.

V neděli 3.8.2014 se nám ztratil středně velký, černý kříženec s hnědými znaky. Je to kříženec hrubosrstého ohaře. Má světlemodrý obojek a maskáčové vodítko. Je velmi plachý. Máme ho z útulku. Slyší na jméno DAG. Děkuji moc za jakké koliv info.


Detail
 

Černý s hnědými znaky kříženec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V neděli 3.8.2014 se nám ztratil středně velký, černý kříženec s hnědými znaky. Je to kříženec hrubosrstého ohaře. Má světlemodrý obojek a maskáčové vodítko. Je velmi plachý. Máme ho z útulku. Slyší na jméno DAG. Děkuji moc za jakké koliv info.

V neděli 3.8.2014 se nám ztratil středně velký, černý kříženec s hnědými znaky. Je to kříženec hrubosrstého ohaře. Má světlemodrý obojek a maskáčové vodítko. Je velmi plachý. Máme ho z útulku. Slyší na jméno DAG. Děkuji moc za jakké koliv info.


Detail
 

Ztratil se nám Bertík

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V obci Podlužany se nám dne 27. 7. 2014 ztratil pejsek kříženec, slyší na jméno Bertík a je mu osm let. Prosím pomozte. Děkuji 607 008 028

V obci Podlužany se nám dne 27. 7. 2014 ztratil pejsek kříženec, slyší na jméno Bertík a je mu osm let. Prosím pomozte. Děkuji 607 008 028


Detail
 

Ztratila se fenka krizence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dnes rano 17.7. se mi zabehla krizenka stredni velikosti, slysi na jmeno Maya, naposledy byla videna v okoli Barrandovskeho mostu. Mohla se zabehnout na cyklistickou stezku, ktera je po obou stranach vltavy, chodim tam s ni, takze to tam zna. Nema obojek, ani voditko, protoze se vyvlikla. Je cipovana, cislo cipu 981098104287270. Poznavaci znameni: cerne skvrny na jazyku. Moje cislo je 725 575 196
Dekuju za kazdou informaci.

Dnes rano 17.7. se mi zabehla krizenka stredni velikosti, slysi na jmeno Maya, naposledy byla videna v okoli Barrandovskeho mostu. Mohla se zabehnout na cyklistickou stezku, ktera je po obou stranach vltavy, chodim tam s ni, takze to tam zna. Nema obojek, ani voditko, protoze se vyvlikla. Je cipovana, cislo cipu 981098104287270. Poznavaci znameni: cerne skvrny na jazyku. Moje cislo je 725 575 196 Dekuju za kazdou informaci.


Detail
 

Hledá se Max

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 28.6. se ze zahrady v Rumburku ztratil kříženec jezevčíka - Max, krémová barva, bílé znaky (lysinka na čele, chlupy na krku), věk 14 let, špatně vidí, špatně slyší; Max se zaběhl za hranice, přes blízký Seiphennersdorf, Varnsdorf až do Grossschonau, kde se do 5.7. zdržoval, je možné, že se opět vrátil i do Čech. Je čipovaný 203098100203137. Prosíme o info na tel. 731405971.

Dne 28.6. se ze zahrady v Rumburku ztratil kříženec jezevčíka - Max, krémová barva, bílé znaky (lysinka na čele, chlupy na krku), věk 14 let, špatně vidí, špatně slyší; Max se zaběhl za hranice, přes blízký Seiphennersdorf, Varnsdorf až do Grossschonau, kde se do 5.7. zdržoval, je možné, že se opět vrátil i do Čech. Je čipovaný 203098100203137. Prosíme o info na tel. 731405971.


Detail
 

Labradorka - kříženka 9ti měsíčníé hledá novou rodinu

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.

Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.


Detail
 

Labradorka - kříženka 9ti měsíčníé hledá novou rodinu

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.

Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.


Detail
 

Labradorka - kříženka 9ti měsíčníé hledá novou rodinu

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.

Hledáme láskyplný domov pro 9 mi měsíční kříženku černého labradora, její kohoutková výška 50 cm. Někdo ji zde zanechal letos na jaře napospas svému osudu, zraněnou a zuboženou. Dnes již je zdravá v super kondici. Velmi miluje děti i lidi a rozumí si dobře i s jinými pejsky. Je čistotná, ovladatelná a poslušná, stále pozitivně naladěná a veselé hravé povahy, ráda aportuje míčky, které miluje, vhodná i pro agility. Je očkovaná a v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do rodiny nejen k dětem, mladým lidem či sportovně založené rodiny. Jen do dobrých podmínek a rukou.


Detail
 

Hledá se Bublina!!!

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledáme naši fenečku Bublinu. Jedná se o starší kříženku čivavy a JRT s polodlouhou srstí bílo zrzavé barvy 
a s kupírovaným ocáskem. Je malá, ale podsaditější, má cca 5kg. Bublina je velmi přátelská, mazlivá a ráda nasedá do aut... Prosíme o jakékoliv informace o ní.
MOC děkujeme!

Hledáme naši fenečku Bublinu. Jedná se o starší kříženku čivavy a JRT s polodlouhou srstí bílo zrzavé barvy a s kupírovaným ocáskem. Je malá, ale podsaditější, má cca 5kg. Bublina je velmi přátelská, mazlivá a ráda nasedá do aut... Prosíme o jakékoliv informace o ní. MOC děkujeme!


Detail
 

Hledá se Bublina!!!

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Hledáme naši fenečku Bublinu. Jedná se o starší kříženku čivavy a JRT s polodlouhou srstí bílo zrzavé barvy 
a s kupírovaným ocáskem. Je malá, ale podsaditější, má cca 5kg. Bublina je velmi přátelská, mazlivá a ráda nasedá do aut... Prosíme o jakékoliv informace o ní.
MOC děkujeme!

Hledáme naši fenečku Bublinu. Jedná se o starší kříženku čivavy a JRT s polodlouhou srstí bílo zrzavé barvy a s kupírovaným ocáskem. Je malá, ale podsaditější, má cca 5kg. Bublina je velmi přátelská, mazlivá a ráda nasedá do aut... Prosíme o jakékoliv informace o ní. MOC děkujeme!


Detail
 

Nalezen pejsek,uvázaný u kolejí

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Pejsek je středního vrůstu,dlohosrstý,hnědé barvy.Na krku měl zelený blikací obojek Friskies.Věk max jeden rok.

Pejsek je středního vrůstu,dlohosrstý,hnědé barvy.Na krku měl zelený blikací obojek Friskies.Věk max jeden rok.


Detail
 

Nalezen pejsek,uvázaný u kolejí

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Pejsek je středního vrůstu,dlohosrstý,hnědé barvy.Na krku měl zelený blikací obojek Friskies.Věk max jeden rok.

Pejsek je středního vrůstu,dlohosrstý,hnědé barvy.Na krku měl zelený blikací obojek Friskies.Věk max jeden rok.


Detail
 

Našla se fenka křížence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 25.6. 2014 jsem byla nalezena zde v Letenských sadech. Byla jsem jen vyčerpaná, hladová a trochu vystrašená. Nyní jsem již v pořádku. Mám hnědý obojek, známku však nemám žádnou. Jsem hnědo-zrzavá s bílou náprsenkou.

Dne 25.6. 2014 jsem byla nalezena zde v Letenských sadech. Byla jsem jen vyčerpaná, hladová a trochu vystrašená. Nyní jsem již v pořádku. Mám hnědý obojek, známku však nemám žádnou. Jsem hnědo-zrzavá s bílou náprsenkou.


Detail
 

Našla se fenka křížence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 25.6. 2014 jsem byla nalezena zde v Letenských sadech. Byla jsem jen vyčerpaná, hladová a trochu vystrašená. Nyní jsem již v pořádku. Mám hnědý obojek, známku však nemám žádnou. Jsem hnědo-zrzavá s bílou náprsenkou.

Dne 25.6. 2014 jsem byla nalezena zde v Letenských sadech. Byla jsem jen vyčerpaná, hladová a trochu vystrašená. Nyní jsem již v pořádku. Mám hnědý obojek, známku však nemám žádnou. Jsem hnědo-zrzavá s bílou náprsenkou.


Detail
 

ZTRATIL SE PES

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V pondělí 9.6. večer se ze zahrady ztratila fenka slyšící na jméno Šaný. Černá kudrnatá srst, světlé znaky, cca 8kg. Je moc hodná a přátelská.

V pondělí 9.6. večer se ze zahrady ztratila fenka slyšící na jméno Šaný. Černá kudrnatá srst, světlé znaky, cca 8kg. Je moc hodná a přátelská.


Detail
 

ZTRATIL SE PES

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V pondělí večer 9.6. se ze zahrady v Mukařově ztratila fenka slyšící na jméno Šaný. Černá kudrnatá srst, světlé znaky, cca 8kg. Je moc hodná a přátelská.

V pondělí večer 9.6. se ze zahrady v Mukařově ztratila fenka slyšící na jméno Šaný. Černá kudrnatá srst, světlé znaky, cca 8kg. Je moc hodná a přátelská.


Detail
 

Hledá se PifPaf

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den, v úterý 3. 6. se zaběhla dvouletá kříženka zvaná PifPaf. Je středně vysoká, atletické postavy, bílá s tmavě žíhanými fleky. Na krku měla bílý obojek proti klíšťatům a šedomodrý obojek s vakcinační známkou s kontaktem na veterinu v Motole. Budeme vděčni jakékoli informace.

Dobrý den, v úterý 3. 6. se zaběhla dvouletá kříženka zvaná PifPaf. Je středně vysoká, atletické postavy, bílá s tmavě žíhanými fleky. Na krku měla bílý obojek proti klíšťatům a šedomodrý obojek s vakcinační známkou s kontaktem na veterinu v Motole. Budeme vděčni jakékoli informace.


Detail
 

Toulavá fenka zlaté barvy Ostrava Poruba

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V Ostravě Porubě za Vysokou školou Báňskou se toulá pejsek zlaté barvy vypadá na křížence Labradora ale je nižší než Labrador. je to fenečka. Je přátelská a evidentně hledá ztraceného páníčka. Pohybuje se za Novou knihovnou vedle nově postavené budovy před kterou je vodní fontána.

V Ostravě Porubě za Vysokou školou Báňskou se toulá pejsek zlaté barvy vypadá na křížence Labradora ale je nižší než Labrador. je to fenečka. Je přátelská a evidentně hledá ztraceného páníčka. Pohybuje se za Novou knihovnou vedle nově postavené budovy před kterou je vodní fontána.


Detail
 

Toulavá fenka zlaté barvy Ostrava Poruba

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V Ostravě Porubě za Vysokou školou Báňskou se toulá pejsek zlaté barvy vypadá na křížence Labradora ale je nižší než Labrador. je to fenečka. Je přátelská a evidentně hledá ztraceného páníčka. Pohybuje se za Novou knihovnou vedle nově postavené budovy před kterou je vodní fontána.

V Ostravě Porubě za Vysokou školou Báňskou se toulá pejsek zlaté barvy vypadá na křížence Labradora ale je nižší než Labrador. je to fenečka. Je přátelská a evidentně hledá ztraceného páníčka. Pohybuje se za Novou knihovnou vedle nově postavené budovy před kterou je vodní fontána.


Detail
 

8 měsíční fenka Chilli, Žižkov - Praha 3

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.)
kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!

dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.) kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!


Detail
 

8 měsíční fenka Chilli, Žižkov - Praha 3

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.)
kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!

dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.) kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!


Detail
 

8 měsíční fenka Chilli, Žižkov - Praha 3

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.)
kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!

dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.) kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!


Detail
 

8 měsíční fenka Chilli, Žižkov - Praha 3

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.)
kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!

dnes odpoledne se nám zaběhla fenka jménem Chilli, bude běhat někde na Žižkově snad, 8 měsíční fenka, černá, ušatá, nohatá, není bázlivá, nekouše, tak se ji nebojte spacifikovat.) kontakt mob. 607084788, děkujeme za pomoc!


Detail
 

Mladý černý pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Černý mladý kříženec NO přišel do Valdova s místním psem, který se vrátil z toulek po Pusté Proseči. Nalezen 25.dubna 2014

Černý mladý kříženec NO přišel do Valdova s místním psem, který se vrátil z toulek po Pusté Proseči. Nalezen 25.dubna 2014


Detail
 

Hledáme fenku křížence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratila se 22.4.14 u obory mezi Zbraslaví a Jílovištěm. Je menší (ke kolenům), černá s bílošedými skvrnami, má zelený obojek se známkou. Pro nálezce odměna, uvítáme i informace. Děkuji

Ztratila se 22.4.14 u obory mezi Zbraslaví a Jílovištěm. Je menší (ke kolenům), černá s bílošedými skvrnami, má zelený obojek se známkou. Pro nálezce odměna, uvítáme i informace. Děkuji


Detail
 

Nalezený pes Praha-Libeň, 6.3.- uvázaný u OD

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Nalezen 6.3. v Praze-Libni u Rokytky, uvázaný u obchodního domu. Údajně měl na sobě malý obojek, byl špinavý a zablešený. Jedna slečna ho vzala, odtáhla domů, nikde nenahlásila nález a nesnažila se najít páníčka, spokojila se s vysvětlením, že ho zde někdo uvázal schválně. Není jisté, kde pes nyní je, ale je šance ho dohledat! Pokud tento inzerát bude číst majitel tohoto psa, nechť se mi ozve a já předám další info o slečně ,,zachránkyni

Nalezen 6.3. v Praze-Libni u Rokytky, uvázaný u obchodního domu. Údajně měl na sobě malý obojek, byl špinavý a zablešený. Jedna slečna ho vzala, odtáhla domů, nikde nenahlásila nález a nesnažila se najít páníčka, spokojila se s vysvětlením, že ho zde někdo uvázal schválně. Není jisté, kde pes nyní je, ale je šance ho dohledat! Pokud tento inzerát bude číst majitel tohoto psa, nechť se mi ozve a já předám další info o slečně ,,zachránkyni". Možná je pes opravdu opuštěný, a možná po něm skutečný majitel truchlí a denně ho hledá na stránkách útulků (kde ale pes není). Na telefon nevolat, vzhledem k povaze inzerátu je smyšlený.


Detail
 

Ztratil se náš pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.

Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.


Detail
 

Ztratil se náš pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.

Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.


Detail
 

Ztratil se náš pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.

Dobrý den, dne 10.4.2014 se nám ztratil náš pejsek kříženec černo bílý v Neplachově u Českých Budějovic. Prosím o jakékoliv informace. Odměna za nalezení jistá.


Detail
 

Našlo se štěně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-(
Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste.
Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...

V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-( Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste. Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...


Detail
 

Našlo se štěně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-(
Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste.
Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...

V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-( Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste. Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...


Detail
 

Našlo se štěně

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-(
Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste.
Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...

V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-( Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste. Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...


Detail
 

ZTRATIL SE - POMOZTE

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.

5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.


Detail
 

ZTRATIL SE - POMOZTE

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.

5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.


Detail
 

ZTRATIL SE - POMOZTE

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.

5. 4. 2014 večer se mně v obci Hevlín v okrese Znojmo ztratil 8měsíční kříženec německého krátkosrstého ohaře slyšícího na jméno Kir. Pes se mi vyvlíkl z rukou i s modrým vodítkem flexi u železničního mostu nedaleko nádraží, může se však pohybovat kdekoli, bohužel je pravděpodobné, že vodítko jej zasukovalo k nějakému stromu či do houštiny. Prosím o pomoc, finanční odměna je samozřejmostí.


Detail
 

utekli 2 bráchové 27.3.2014

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - kříženci maďarského ohaře a zlatého retrívra, zvyklí na děti, bez obojku, čipu, slyšící na jméno Bony, Ben

kříženci maďarského ohaře a zlatého retrívra, zvyklí na děti, bez obojku, čipu, slyšící na jméno Bony, Ben


Detail
 

Nalezen pes okres Svitavy

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dnes 12.3.2014 jsem mezi obcemi Pěčíkov a Petrůvka (tj cca mezi Jevíčkem, Bouzovem a Městečkem Trnávka) odchytila tohohle pejska. Zmateně tam pobíhal prý už druhý den a pokoušel se přidat k lidem.
Pejsek je v dobré kondici, čistý, umí na vodítku, obojek však nemá. Prosím sdílejte jestli někomu nechybí.

Dnes 12.3.2014 jsem mezi obcemi Pěčíkov a Petrůvka (tj cca mezi Jevíčkem, Bouzovem a Městečkem Trnávka) odchytila tohohle pejska. Zmateně tam pobíhal prý už druhý den a pokoušel se přidat k lidem. Pejsek je v dobré kondici, čistý, umí na vodítku, obojek však nemá. Prosím sdílejte jestli někomu nechybí.


Detail
 

Pejsek loveckého typu

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 6. března byl odchycen ve Štikově zmateně pobíhající pejsek střední velikosti, vzhledu loveckého plemene. Měl červený látkový obojek s gumou.
Je umístěn v zách. kotcích v N.Pace

6. března byl odchycen ve Štikově zmateně pobíhající pejsek střední velikosti, vzhledu loveckého plemene. Měl červený látkový obojek s gumou. Je umístěn v zách. kotcích v N.Pace


Detail
 

Prosím, pomozte.

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Zaběhla se nám fenka. Je jí asi rok a půl, slyší na jméno Didi, je to kříženec ovčáka. Je štíhlá, rezavo-hnědá s tmavším ocáskem, výška v kohoutku asi 50cm. Na krku měla červený obojek s bílými křížky a psí známkou, poslouchá, na povel

Zaběhla se nám fenka. Je jí asi rok a půl, slyší na jméno Didi, je to kříženec ovčáka. Je štíhlá, rezavo-hnědá s tmavším ocáskem, výška v kohoutku asi 50cm. Na krku měla červený obojek s bílými křížky a psí známkou, poslouchá, na povel "Didi, ke mně" přiběhne. Utekla za srnou nad obcí Horní Police u Žandova. Běhá velmi rychle, takže vůbec netušíme, kde se může objevit. Je přátelská, zvyklá na lidi. Kontakt: 777 984 554. Je nám moc smutno a bojíme se o ni. Děkuji


Detail
 

Ztratil se pes - Bob

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se pes ve Slavičíně (zlínský kraj), je středního vzrůstu, bílý s velkýma hnědýma flekama (hlava hnědá), v bílých částech srsti má malé hnědé tečky. Slyší na jméno Bob, je 1,5 roku starý, je plachý, bojí se mužů. Prosím o informace na tel. 739 123 205

Ztratil se pes ve Slavičíně (zlínský kraj), je středního vzrůstu, bílý s velkýma hnědýma flekama (hlava hnědá), v bílých částech srsti má malé hnědé tečky. Slyší na jméno Bob, je 1,5 roku starý, je plachý, bojí se mužů. Prosím o informace na tel. 739 123 205


Detail
 

Ztratil se pes - Bob

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ztratil se pes ve Slavičíně (zlínský kraj), je středního vzrůstu, bílý s velkýma hnědýma flekama (hlava hnědá), v bílých částech srsti má malé hnědé tečky. Slyší na jméno Bob, je 1,5 roku starý, je plachý, bojí se mužů. Prosím o informace na tel. 739 123 205

Ztratil se pes ve Slavičíně (zlínský kraj), je středního vzrůstu, bílý s velkýma hnědýma flekama (hlava hnědá), v bílých částech srsti má malé hnědé tečky. Slyší na jméno Bob, je 1,5 roku starý, je plachý, bojí se mužů. Prosím o informace na tel. 739 123 205


Detail
 

hleda se

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dne 18.1.2014 se v Sokolnicích (okr. Brno venkov) ztratil pes, kříženec bílohnědé barvi. Pod pravým uchem má 3 dredy, pod levým okem jizvu. Slyší na jméno Larry. Prosím o jakékoliv bližší informace, kde by se mohl nalézat na tel. .... Děkuji.

dne 18.1.2014 se v Sokolnicích (okr. Brno venkov) ztratil pes, kříženec bílohnědé barvi. Pod pravým uchem má 3 dredy, pod levým okem jizvu. Slyší na jméno Larry. Prosím o jakékoliv bližší informace, kde by se mohl nalézat na tel. .... Děkuji.


Detail
 

Kesie

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Kesie se ztratila 11.1. Je velice plachá. Pokud jste ji viděli nebo o ní něco víte, kontaktujte nás. Pomocné ruce o.s. Olomouc

Kesie se ztratila 11.1. Je velice plachá. Pokud jste ji viděli nebo o ní něco víte, kontaktujte nás. Pomocné ruce o.s. Olomouc


Detail
 

20/1 se ztratila černá fenka v lyžařském areálu Vestec

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 20/1 v odpoledních hodinách jsme ztratili malou fenku Giusi, celá černá, useknutý ocásek, cca 8kg, 3 roky, čipovaná v Itálii!!! Fialový postroj, vysoká po kolena, živá a divoká. Info prosím na tel 724518530

20/1 v odpoledních hodinách jsme ztratili malou fenku Giusi, celá černá, useknutý ocásek, cca 8kg, 3 roky, čipovaná v Itálii!!! Fialový postroj, vysoká po kolena, živá a divoká. Info prosím na tel 724518530


Detail
 

Našel se moc hodný pejsek

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Moc hodný, přítulný mazel. Menší velikosti, asi kříženec jezevčíka s nějakým teriérem. Zvyklý na společnost, nevadí mu ostatní psi ani kočky, umí chodit na vodítku, nevadí mu koupání ani fén.

Moc hodný, přítulný mazel. Menší velikosti, asi kříženec jezevčíka s nějakým teriérem. Zvyklý na společnost, nevadí mu ostatní psi ani kočky, umí chodit na vodítku, nevadí mu koupání ani fén.


Detail
 

Hledá se Míša

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Dne 31.12.2013 v odpoledních hodinách utekl 9 letý kříženec cca 15 kg, nemá vodítko.
Předem děkuji za jakoukoli zprávu.

Dne 31.12.2013 v odpoledních hodinách utekl 9 letý kříženec cca 15 kg, nemá vodítko. Předem děkuji za jakoukoli zprávu.


Detail
 

Hledá se Pejsek !! :(

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jmenuje se Terinka,utekla kolem 7mé hodiny po výbuchu pyrotechniky neznámo kam,Prosíme o jakoukoliv informaci,případný nálezce dostane finanční odměnu !! Děkujeme moc při pomoci !! Je to náš miláček a jsme opravdu bezradní :(

Jmenuje se Terinka,utekla kolem 7mé hodiny po výbuchu pyrotechniky neznámo kam,Prosíme o jakoukoliv informaci,případný nálezce dostane finanční odměnu !! Děkujeme moc při pomoci !! Je to náš miláček a jsme opravdu bezradní :(


Detail
 

Hledá se Pejsek !! :(

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Jmenuje se Terinka,utekla kolem 7mé hodiny po výbuchu pyrotechniky neznámo kam,Prosíme o jakoukoliv informaci,případný nálezce dostane finanční odměnu !! Děkujeme moc při pomoci !! Je to náš miláček a jsme opravdu bezradní :(

Jmenuje se Terinka,utekla kolem 7mé hodiny po výbuchu pyrotechniky neznámo kam,Prosíme o jakoukoliv informaci,případný nálezce dostane finanční odměnu !! Děkujeme moc při pomoci !! Je to náš miláček a jsme opravdu bezradní :(


Detail
 

Našla se fenka křížence

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 1. 1. 2014 se v Želénkách na Teplicku našla vystrašená fena, bez známky, ale s obojkem (viz foto).
K doptání na tel. 777 705 118

1. 1. 2014 se v Želénkách na Teplicku našla vystrašená fena, bez známky, ale s obojkem (viz foto). K doptání na tel. 777 705 118


Detail
 

ztratil se pes

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - dne 22. 12. 2013 se nám zaběhl pejsek / okolí Služín okres Prostějov/ je malého vzrůstu, kříženec, černý chlupáč s hnědými prvky nad obočím, velmi hodný, přítulný, nekouše, je to mazel, očkovaný, slyší na jméno Dingo, prosím o kontakt na č. 737372583

dne 22. 12. 2013 se nám zaběhl pejsek / okolí Služín okres Prostějov/ je malého vzrůstu, kříženec, černý chlupáč s hnědými prvky nad obočím, velmi hodný, přítulný, nekouše, je to mazel, očkovaný, slyší na jméno Dingo, prosím o kontakt na č. 737372583


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Hledá se Ťapinka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků .
Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!

Ťapinka je malá 6letá kříženečka černé barvy s hnědými znaky na čumáku a tlapkách.Ze začátku je trochu bázlivá,ale po chvilce nedůvěry se nechá pohladit.Pokud můžete budeme vám vděční za pomoc s inzercí ,vyvěšení letáčků . Moc prosíme o jakoukoli informaci na tel.604 12 49 81 email:zachrannepacicky@seznam.cz Děkujeme!


Detail
 

Potulující se kříženec ovčáka - okolí Vinoř/Přezletice

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V okolí Přezletic a Vinoře (Praha východ) se již déle jak týden potuluje kříženec ovčáka. Má obojek, ale je velmi plachý. Často viděn v ulici Pod Zahrady a v ulici Cukrovarská u nové výstavby.

V okolí Přezletic a Vinoře (Praha východ) se již déle jak týden potuluje kříženec ovčáka. Má obojek, ale je velmi plachý. Často viděn v ulici Pod Zahrady a v ulici Cukrovarská u nové výstavby.


Detail
 

Potulující se kříženec ovčáka - okolí Vinoř/Přezletice

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - V okolí Přezletic a Vinoře (Praha východ) se již déle jak týden potuluje kříženec ovčáka. Má obojek, ale je velmi plachý. Často viděn v ulici Pod Zahrady a v ulici Cukrovarská u nové výstavby.

V okolí Přezletic a Vinoře (Praha východ) se již déle jak týden potuluje kříženec ovčáka. Má obojek, ale je velmi plachý. Často viděn v ulici Pod Zahrady a v ulici Cukrovarská u nové výstavby.


Detail
 

Ztratila se Kessie

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - kříženka knírače, černá se světle hnědým pálením ... více viz fotka

kříženka knírače, černá se světle hnědým pálením ... více viz fotka


Detail
 

Pomozte najít

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 24.10.2013 se ztratil v Jirnách u Prahy černý 8.letý kříženec německého ovčáka. Má bílou náprsenku a trochu již šediví. Nedokáži říct, kam se až mohl zatoulat, kde se v současné době pohybuje. Pokud jste ho někdo viděl, budu vděčná za každou informaci. Děkuji.

24.10.2013 se ztratil v Jirnách u Prahy černý 8.letý kříženec německého ovčáka. Má bílou náprsenku a trochu již šediví. Nedokáži říct, kam se až mohl zatoulat, kde se v současné době pohybuje. Pokud jste ho někdo viděl, budu vděčná za každou informaci. Děkuji.


Detail
 

Hledáme Škubánka

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 8/10 se nám zaběhl 11 letýá kříženec jezevčíka. Je dcery a moc nám doma chybí. Obvoláváme denně útulky i strážníky police - neúspěšně. Myslíme si, že si ho asi nechala nějaká dobrá duše. Proto prosíme o jakékoli informace!

8/10 se nám zaběhl 11 letýá kříženec jezevčíka. Je dcery a moc nám doma chybí. Obvoláváme denně útulky i strážníky police - neúspěšně. Myslíme si, že si ho asi nechala nějaká dobrá duše. Proto prosíme o jakékoli informace!


Detail
 

4letá černá fenka s bílou náprsenkou

Kříženec
Ztratil se - Kříženec - 4 letá černá fenka , kříženec (nevím čeho - je z útulku v Plzni), bílá náprsenka, bílé tlapky, velmi bázlivá , stále utíká, váží cca 10 kg, slyší na jméno Vivien, je očipovaná - utekla nám dne 7.10.2013 z auta (vyvlékla se z nevyhovujícího obojku) a po 3 hodinách hledání už byla tma, nebyla k nalezení. Předtím se však měla tendence vracet k pizzerii Tiamo,Podvinný mlýn. Nálezce čeká ZCELA URČITĚ NÁLEŽITÁ ODMĚNA.

4 letá černá fenka , kříženec (nevím čeho - je z útulku v Plzni), bílá náprsenka, bílé tlapky, velmi bázlivá , stále utíká, váží cca 10 kg, slyší na jméno Vivien, je očipovaná - utekla nám dne 7.10.2013 z auta (vyvlékla se z nevyhovujícího obojku) a po 3 hodinách hledání už byla tma, nebyla k nalezení. Předtím se však měla tendence vracet k pizzerii Tiamo,Podvinný mlýn. Nálezce čeká ZCELA URČITĚ NÁLEŽITÁ ODMĚNA.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace