Knírač malý v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Knírač malý

Původ plemeneNěmecko
Výška v kohoutku30 - 35 cm
Hmotnost v dospělosti4,5 - 7 kg
Věk13 let
Délka srstistřední
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Knírač malý naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Knírač malý nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Knírač malý na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Knírač malý

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Knírač malý naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Knírač malý

 

Ztratila se fenka malého knírače

Knírač malý
Ztratil se  - Knírač malý - 3.1. 2014 se v dopoledních hodinách na vycházce u Doubravice nad Svitavou v polích směrem Rájec/Bořitov ztratila fenka malého knírače slyšící na jméno Denny. Je černé barvy s šedými znaky, má přerostlou srst. Na krku má béžový obojek s otisky tlapek. Fenka zrovna hárá, proto se možná zaběhla za nějakým psem. Pokud jste ji viděli, pomozte prosím.

3.1. 2014 se v dopoledních hodinách na vycházce u Doubravice nad Svitavou v polích směrem Rájec/Bořitov ztratila fenka malého knírače slyšící na jméno Denny. Je černé barvy s šedými znaky, má přerostlou srst. Na krku má béžový obojek s otisky tlapek. Fenka zrovna hárá, proto se možná zaběhla za nějakým psem. Pokud jste ji viděli, pomozte prosím.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace