Kavalír King Charles Španěl v seznamu plemen psů - inzerece na Nal

Detail plemene Kavalír King Charles Španěl

Původ plemeneAnglie
Výška v kohoutku31 - 33 cm
Hmotnost v dospělosti5,1 - 8 kg
Věk9 - 14 let
Délka srstistřední
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Kavalír King Charles Španěl naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Kavalír King Charles Španěl nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Kavalír King Charles Španěl na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Kavalír King Charles Španěl

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Kavalír King Charles Španěl naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Kavalír King Charles Španěl

 

Kavalírsky kráľ Charles Španieli na predaj.

Kavalír King Charles Španěl
Ztratil se  - Kavalír King Charles Španěl - Šteniatka boli vyšetrené naším veterinárnym lekárom, majú svoje prvé výstrely a majú zdravotnú záruku. Šteniatka sú pripravené na večné domy. kontakt na podrobnosti o našich Cavalier King Charles španiel na predaj.

Šteniatka boli vyšetrené naším veterinárnym lekárom, majú svoje prvé výstrely a majú zdravotnú záruku. Šteniatka sú pripravené na večné domy. kontakt na podrobnosti o našich Cavalier King Charles španiel na predaj.


Detail
 

Ztratily se tři fenky Kavalíra King Charles Spaniel- 2 ruby a 1 black and tan

Kavalír King Charles Španěl
Ztratil se  - Kavalír King Charles Španěl - Dne 18.11.2015 se v obci Třebestovice zaběhly tři fenečky Kavalír King Charles Spaniel. dvě jsou hnědé (ruby) a jedna je černá s hnědým pálením (black and tan). Prosíme o jakoukoliv zprávu. Nálezci odměna.

Dne 18.11.2015 se v obci Třebestovice zaběhly tři fenečky Kavalír King Charles Spaniel. dvě jsou hnědé (ruby) a jedna je černá s hnědým pálením (black and tan). Prosíme o jakoukoliv zprávu. Nálezci odměna.


Detail
 

Fenka Kavalír King Charles Španěl trikolora

Kavalír King Charles Španěl
Ztratil se  - Kavalír King Charles Španěl - Od 8.3. se po Uhlířských Janovicích toulala fenka Kavalírka.Od 10.3. je u nás doma.

Od 8.3. se po Uhlířských Janovicích toulala fenka Kavalírka.Od 10.3. je u nás doma.


Detail
 

Hledam kavalira slysi na jmeno matysek

Kavalír King Charles Španěl
Ztratil se  - Kavalír King Charles Španěl - Prosím všechny hodné lidičky o sdílení ! Dne 9.10.2013 kolem 8.00 hod napadl při venčení našeho Matýska toulavý pes,pravděpodobně nějaký kříženec vlčáka,bez obojku,špinavý a zanedbaný,poté i mého přítele,když se snažil Matýska bránit. Náš M...atýsek je Anglický charlles King španiel Kavalír a po napadení tímto psem se lekl a utekl,bohužel jsme ho nikde prozatím nenašli.Kdyby ho někdo někde zahlédl,prosím o zavolání na tel.č.156 - Městská policie, oni o tom vědí,je to nahlášeno,že se nám pejsek ztratil. Nebo mě napiště do soukromé zprávy,že máte nějaké informace o našem pejskovi.Moc všechny prosím o sdílení !!! Děkuji. Jedna se o misto ztraty Chodov karlovy vary okres sokolov!! kdo najde psa dostane financni hodnotu! dekuju moc za sdileni!

Prosím všechny hodné lidičky o sdílení ! Dne 9.10.2013 kolem 8.00 hod napadl při venčení našeho Matýska toulavý pes,pravděpodobně nějaký kříženec vlčáka,bez obojku,špinavý a zanedbaný,poté i mého přítele,když se snažil Matýska bránit. Náš M...atýsek je Anglický charlles King španiel Kavalír a po napadení tímto psem se lekl a utekl,bohužel jsme ho nikde prozatím nenašli.Kdyby ho někdo někde zahlédl,prosím o zavolání na tel.č.156 - Městská policie, oni o tom vědí,je to nahlášeno,že se nám pejsek ztratil. Nebo mě napiště do soukromé zprávy,že máte nějaké informace o našem pejskovi.Moc všechny prosím o sdílení !!! Děkuji. Jedna se o misto ztraty Chodov karlovy vary okres sokolov!! kdo najde psa dostane financni hodnotu! dekuju moc za sdileni!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace