Irský teriér v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Irský teriér

Původ plemeneIrsko
Výška v kohoutku45 cm
Hmotnost v dospělosti12 kg
Věk13 - 14 let
Délka srstistřední
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemrezervovaný
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, lovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Irský teriér naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Irský teriér nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Irský teriér na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Irský teriér

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Irský teriér naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Irský teriér

 

Ztratil se pes, rezavý irský teriér Rony

Irský teriér
Ztratil se  - Irský teriér - Dobrý den. Ztratil se nám pes dne 21.7.2017 kolem 22 hod. Jménem Rony. Je to irský teriér, středního vzrůstu, barvy rezavé, drsnosrsté plemeno. Utekl od chalupy v Dinotici, u obce Halenkov. Není zlý. Kdyby ho někdo zahlídl, odvolal, ozvěte se prosím na telefon 603233070. Měl by mít modrý obojek se známkou. Předem děkujeme za jakoukoliv informaci. Nálezce odměníme.

Dobrý den. Ztratil se nám pes dne 21.7.2017 kolem 22 hod. Jménem Rony. Je to irský teriér, středního vzrůstu, barvy rezavé, drsnosrsté plemeno. Utekl od chalupy v Dinotici, u obce Halenkov. Není zlý. Kdyby ho někdo zahlídl, odvolal, ozvěte se prosím na telefon 603233070. Měl by mít modrý obojek se známkou. Předem děkujeme za jakoukoliv informaci. Nálezce odměníme.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace