Havanský psík v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Havanský psík

Původ plemeneKuba
Výška v kohoutku21 - 29 cm
Hmotnost v dospělosti3 - 6 kg
Věk13 - 15 let
Délka srstidlouhá
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Havanský psík naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Havanský psík nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Havanský psík na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Havanský psík

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Havanský psík naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Havanský psík

 

zatoulaný psík-člen rodiny

Havanský psík
Ztratil se  - Havanský psík - 10.3.2016 mi utekl bez obojku a známky při venčení havanský psík Andy 1,5 roku starý.Utekl asi za hárajícími fenami. Je čipovaný, k cizím lidem nedůvěřivý. Stále doufám, že se někde objeví...mohl běžet na Liberec, Frýdlant, Chrastavu nebo ho mohl někdo odvézt naprosto kamkoli.

10.3.2016 mi utekl bez obojku a známky při venčení havanský psík Andy 1,5 roku starý.Utekl asi za hárajícími fenami. Je čipovaný, k cizím lidem nedůvěřivý. Stále doufám, že se někde objeví...mohl běžet na Liberec, Frýdlant, Chrastavu nebo ho mohl někdo odvézt naprosto kamkoli.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace