Hannoverský barvář v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Hannoverský barvář

Původ plemeneNěmecko
Výška v kohoutku48 - 55 cm
Hmotnost v dospělosti38 - 44 kg
Věk12 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemrezervovaný
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybvelmi náročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psalovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Hannoverský barvář naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Hannoverský barvář nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Hannoverský barvář na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Hannoverský barvář

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Hannoverský barvář naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Hannoverský barvář

 

Ztratila jsem pejska

Hannoverský barvář
Ztratil se  - Hannoverský barvář - Dne 1.11.2015 se ztratil devítiletý pes , který reaguje na jméno Zek. Ztratil se v Opavě. Je černo-bílé barvy, má modré oči, je očkovaný. Kdyby ho někdo našel, prosím volejte na číslo 722 285 819 (Marková Natálie). Nálezce dostane odměnu.

Dne 1.11.2015 se ztratil devítiletý pes , který reaguje na jméno Zek. Ztratil se v Opavě. Je černo-bílé barvy, má modré oči, je očkovaný. Kdyby ho někdo našel, prosím volejte na číslo 722 285 819 (Marková Natálie). Nálezce dostane odměnu.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace