Grifonek bruselský v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Grifonek bruselský

Původ plemeneBelgie
Výška v kohoutku22 - 28 cm
Hmotnost v dospělosti3,5 - 6 kg
Věk13 - 15 let
Délka srstistřední
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Grifonek bruselský naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Grifonek bruselský nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Grifonek bruselský na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Grifonek bruselský

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Grifonek bruselský naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Grifonek bruselský

 

Ztratilo se štěně hnědé barvy

Grifonek bruselský
Ztratil se  - Grifonek bruselský - Dnes 1. 5. se v 17 h ztratilo štěně Grifonka bruselského,  hnědé barvy, jmenuje se Showman. Na odpočívadle u Mc Donalda ve směru na Brno.Naposledy bylo viděno na okraji Velkého Meziříčí. Prosím o jakéhokoliv informace na ladera@centrum.cz nebo 608958869. Nálezce odměnim. Je čipovany. Má 1 rok. Na fotce je to druhý zprava.

Dnes 1. 5. se v 17 h ztratilo štěně Grifonka bruselského, hnědé barvy, jmenuje se Showman. Na odpočívadle u Mc Donalda ve směru na Brno.Naposledy bylo viděno na okraji Velkého Meziříčí. Prosím o jakéhokoliv informace na ladera@centrum.cz nebo 608958869. Nálezce odměnim. Je čipovany. Má 1 rok. Na fotce je to druhý zprava.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace