Foxteriér hladkosrstý v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.

Detail plemene Foxteriér hladkosrstý

Původ plemeneVelká Británie
Výška v kohoutku39 cm
Hmotnost v dospělosti8 kg
Věk13 - 14 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, lovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Foxteriér hladkosrstý naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Foxteriér hladkosrstý nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Foxteriér hladkosrstý na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Foxteriér hladkosrstý

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Foxteriér hladkosrstý naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Foxteriér hladkosrstý

 

Hledá se foxteriér Cita

Foxteriér hladkosrstý
Ztratil se  - Foxteriér hladkosrstý - 
Ve středu 30.7. večer se zaběhnula fenka foxteriéra hladkosrstého, jižně od komunikace mezi obcemi Mrákotín a Studená. Na obojku má červenou známku o očkování proti vzteklině, téměř nečitelné tetování ve slabině, slyší na jméno Čita. Fotografie v příloze. 

   Jelikož byla v noci a o víkendu velká bouře, je možné, že před ní prchala desítky kilometrů. Pokud zaregistrujete její pohyb, kontaktujte mne prosím na telefonním čísle 606 607 266.

Předem mnohokrát děkuji

Ve středu 30.7. večer se zaběhnula fenka foxteriéra hladkosrstého, jižně od komunikace mezi obcemi Mrákotín a Studená. Na obojku má červenou známku o očkování proti vzteklině, téměř nečitelné tetování ve slabině, slyší na jméno Čita. Fotografie v příloze. Jelikož byla v noci a o víkendu velká bouře, je možné, že před ní prchala desítky kilometrů. Pokud zaregistrujete její pohyb, kontaktujte mne prosím na telefonním čísle 606 607 266. Předem mnohokrát děkuji


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace