Čivava - Chihuahua v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Čivava - Chihuahua

Původ plemeneMexiko
Výška v kohoutku15 - 23 cm
Hmotnost v dospělosti1,5 - 3 kg
Věk12 - 14 let
Délka srstikrátká, dlouhá
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostminimálně 4 hodiny
Další informace o plemeni Čivava - Chihuahua naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Čivava - Chihuahua nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Čivava - Chihuahua na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Čivava - Chihuahua

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Čivava - Chihuahua naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Čivava - Chihuahua

 

Civava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - 13.8.19 nasel se v Karlovych varech pejsek civavy. Ceka pouze na sveho puvodniho panicka.

13.8.19 nasel se v Karlovych varech pejsek civavy. Ceka pouze na sveho puvodniho panicka.


Detail
 

Ztratil se milovaný pejsek čivavy, prosím o pomoc!

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dne 24/6/2019 se ve večerních hodinách ( okolo 19.hodiny) ztratil hnědočerný pejsek čivavy. Pejsek slyší na jméno Ringo a je plachý. Má na krku růžový, antiparazitní obojek, je čipovaný a má pigmentovou skvrnu na čumáku. Je členem neskonale milující rodiny, která po něm pátrá. Za jakékoli info budeme vděční! Odměna případnému nálezci jistá.

Dne 24/6/2019 se ve večerních hodinách ( okolo 19.hodiny) ztratil hnědočerný pejsek čivavy. Pejsek slyší na jméno Ringo a je plachý. Má na krku růžový, antiparazitní obojek, je čipovaný a má pigmentovou skvrnu na čumáku. Je členem neskonale milující rodiny, která po něm pátrá. Za jakékoli info budeme vděční! Odměna případnému nálezci jistá.


Detail
 

Větší čivava jménem Olík 6 letý

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - V sobotu 2.2.2019 kolem poledne se nám ze zahrady stratil náš 6ti letý čivavák.Slyší na jméno Olík.Prosíme o info pokud ho někdo viděl,popřípadě ví kde bychom ho našli.Děkujeme.

V sobotu 2.2.2019 kolem poledne se nám ze zahrady stratil náš 6ti letý čivavák.Slyší na jméno Olík.Prosíme o info pokud ho někdo viděl,popřípadě ví kde bychom ho našli.Děkujeme.


Detail
 

Ztratil se malý pejsek

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Ve Středu 22.8.se ztratil velmi bojacny pejsek. Je to kratkosrsta zlata čivava s pravým malým ouškem. Jmenuje se Luigi, ale pravděpodobně se bude bát přijít na zavolání. Pokud ho někdo již našel a nebo najde, prosím volejte na tel.732734462. Nabízíme odměnu 3000,-.

Ve Středu 22.8.se ztratil velmi bojacny pejsek. Je to kratkosrsta zlata čivava s pravým malým ouškem. Jmenuje se Luigi, ale pravděpodobně se bude bát přijít na zavolání. Pokud ho někdo již našel a nebo najde, prosím volejte na tel.732734462. Nabízíme odměnu 3000,-.


Detail
 

Čivava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Hledá se čivava, slyší na jméno Buddy, ztratil se dne 6.7.2018 v Chrudimi, utekl z Ploché dráhy směrem k nádraží až dolů k Bille, poté nebyl nikde k nalezení. Má na sobě černý obojek s šátkem a je velmi bojácný. Hledáme ho všude v okolí, naposledy byl spatřen u hotelu Bohemia dne 6.7.2018 kolem 5:30. Děkuji za jakékoliv info na tel. číslo 777941355.

Hledá se čivava, slyší na jméno Buddy, ztratil se dne 6.7.2018 v Chrudimi, utekl z Ploché dráhy směrem k nádraží až dolů k Bille, poté nebyl nikde k nalezení. Má na sobě černý obojek s šátkem a je velmi bojácný. Hledáme ho všude v okolí, naposledy byl spatřen u hotelu Bohemia dne 6.7.2018 kolem 5:30. Děkuji za jakékoliv info na tel. číslo 777941355.


Detail
 

Hledá se!!!!!

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Pomůžete najít ztracenou fenku?

V pátek 13. dubna 2018 se ztratil pejsek-čivava, neviděli jste jej někde?

Fenka slyší na jméno Ambra, čivava dlouhosrstá, krémové barvy (viz foto) byla viděna naposledy na silnici u rybníku Tofa poblíž letiště směr Rybáře, Drahotuše. V tu dobu měla Ambra na sobě červený postroj s kamínky!

Je velice plachá a boji se lidí.

Pokud jste ji zahlédli, nebo víte, kde se nyní nachází, prosím, sdělte tyto informace na tel. čísle 604 355 243 nebo 602 516 040!

Prosíme o sdílení, ať se Ambra vrátí opět domů!

Děkujeme.

Pomůžete najít ztracenou fenku? V pátek 13. dubna 2018 se ztratil pejsek-čivava, neviděli jste jej někde? Fenka slyší na jméno Ambra, čivava dlouhosrstá, krémové barvy (viz foto) byla viděna naposledy na silnici u rybníku Tofa poblíž letiště směr Rybáře, Drahotuše. V tu dobu měla Ambra na sobě červený postroj s kamínky! Je velice plachá a boji se lidí. Pokud jste ji zahlédli, nebo víte, kde se nyní nachází, prosím, sdělte tyto informace na tel. čísle 604 355 243 nebo 602 516 040! Prosíme o sdílení, ať se Ambra vrátí opět domů! Děkujeme.


Detail
 

MINI ČIVAVA

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Prodám štěňátka čivavi bez PP po malých rodičích, štěňátka mají typické
znaky čivavi krásnou kulatou hlavičku jablíčkového typu a jsou hladkosrsté.
Budou malého vzrůstu v dospělosti budou vážit 1,5kg - 2kg.Nezávazné
návštěvy vítany. Ve vrhu jsou 2 pejsci a 2 fenečky. Štěňátka budou při
odběru odčervena a očkovaná. Odběr možný ihned. Kontakt email:

Prodám štěňátka čivavi bez PP po malých rodičích, štěňátka mají typické znaky čivavi krásnou kulatou hlavičku jablíčkového typu a jsou hladkosrsté. Budou malého vzrůstu v dospělosti budou vážit 1,5kg - 2kg.Nezávazné návštěvy vítany. Ve vrhu jsou 2 pejsci a 2 fenečky. Štěňátka budou při odběru odčervena a očkovaná. Odběr možný ihned. Kontakt email:


Detail
 

Hledá se čivava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Hledá se čivaváček 11letý kluk.Slyší na jméno Smokey.zrzavo-bílý,prošedivělý čumáček.Už nám chybí týden.Prosím pomožte nám ho najít.Odměna jistá

Hledá se čivaváček 11letý kluk.Slyší na jméno Smokey.zrzavo-bílý,prošedivělý čumáček.Už nám chybí týden.Prosím pomožte nám ho najít.Odměna jistá


Detail
 

Cerno-zlatyj, cervenyj obojek,

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Nález 6.06.2017, vecer, měl cervenyj obojk se šátkem, cerno-zlatyj

Nález 6.06.2017, vecer, měl cervenyj obojk se šátkem, cerno-zlatyj


Detail
 

Cerno-zlatyj, cervenyj obojek, dolgasersti

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Cerno-zlatyj, cervenyj obojek, dolgasersti, nalezen 6.06.2017 večer kolem 19-20 h

Cerno-zlatyj, cervenyj obojek, dolgasersti, nalezen 6.06.2017 večer kolem 19-20 h


Detail
 

hledá se čivava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dne 13.9.2016 se ztratila zlatá, krátkosrstá čivava. Slyší na jméno Richie. Je plachý, cizích lidí se bojí. Nabízíme velkou peněžitou odměnu. Prosíme o jakoukoliv zprávu. MNICHOVICE A OKOLÍ

Dne 13.9.2016 se ztratila zlatá, krátkosrstá čivava. Slyší na jméno Richie. Je plachý, cizích lidí se bojí. Nabízíme velkou peněžitou odměnu. Prosíme o jakoukoliv zprávu. MNICHOVICE A OKOLÍ


Detail
 

Třída krátká srst Štěňata Dostupné

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Zvýšíme naše Chihuahua štěňata u nás doma se spoustou mimo hraní. Chceme nabídnout výjimečnou kvalitu čivava pro vás tím, že produkuje nádherné štěňata se spoustou pozornosti a krásných značení. Chováme pro vynikající temperament, zdraví a vzhled.

Zvýšíme naše Chihuahua štěňata u nás doma se spoustou mimo hraní. Chceme nabídnout výjimečnou kvalitu čivava pro vás tím, že produkuje nádherné štěňata se spoustou pozornosti a krásných značení. Chováme pro vynikající temperament, zdraví a vzhled.


Detail
 

Čivava na prodej s PP

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Pejsek zajímavého zbarvení - světle čokoládový, naprosto skvělá povaha, přátelský, nebojácný, kontaktní. Naučen čistotě na plínečku a venku na travičku. Samostatný, očkovaný, čipovaný, odčervený s rodokmenem, pasem a výbavou do začátku

Pejsek zajímavého zbarvení - světle čokoládový, naprosto skvělá povaha, přátelský, nebojácný, kontaktní. Naučen čistotě na plínečku a venku na travičku. Samostatný, očkovaný, čipovaný, odčervený s rodokmenem, pasem a výbavou do začátku


Detail
 

ZTRACENÁ ČIVAVA

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Před pěti dny se údajně ztratila v obci Nepomyšl naše čivava,měla ji na starost Monika Darumo Rajdlová, ale odcestovala a svěřila ji svojí sestře Lucie Lucká z Nepomyšle,v tomto případě figuruje u již zmiňované osoby její přítel Duba Bouda Dubinek,je možné,že tato osoba naší čivavu někde prodala.Prosím pokud víte nějaké informace, nebo kde se nachází, prosím pište mi do zpráv na FB Lenička Rechtoríková.Čivava je čipovaná na jméno Tomáš Havlík.Slyší na jméno Hipi.Za nález je odměna jistá.

Před pěti dny se údajně ztratila v obci Nepomyšl naše čivava,měla ji na starost Monika Darumo Rajdlová, ale odcestovala a svěřila ji svojí sestře Lucie Lucká z Nepomyšle,v tomto případě figuruje u již zmiňované osoby její přítel Duba Bouda Dubinek,je možné,že tato osoba naší čivavu někde prodala.Prosím pokud víte nějaké informace, nebo kde se nachází, prosím pište mi do zpráv na FB Lenička Rechtoríková.Čivava je čipovaná na jméno Tomáš Havlík.Slyší na jméno Hipi.Za nález je odměna jistá.


Detail
 

ztratil se Samueli, čivava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Ztratil se pes čivava, slyšící na jméno Samueli. Je čipovaný. V případě nálezu volejte na tel. číslo - 602 125 589.

Ztratil se pes čivava, slyšící na jméno Samueli. Je čipovaný. V případě nálezu volejte na tel. číslo - 602 125 589.


Detail
 

Zaběhl se HUGO

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Bílo černý pejsek dlouhosrstý čivavák slyšící na jméno HUGO se zaběhl na Praze 1 v sobotu 9.5.2015. Nálezci odměna!! Volejte kdykoliv,děkuji. 777259274

Bílo černý pejsek dlouhosrstý čivavák slyšící na jméno HUGO se zaběhl na Praze 1 v sobotu 9.5.2015. Nálezci odměna!! Volejte kdykoliv,děkuji. 777259274


Detail
 

Ztratil se pes - čivava

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Slyší se na jméno Lucky (Laky).
Černo - bílá čivava.
Nemá ani čip ani tetování.
Je hodný a lidí se nebojí.
Datum ztráty: 12.4.2015 
Místo ztráty: Ostopovice, Lipová.
Jméno: Lucky.
Pohlaví: Samec.
Věk: 6 let.
Velikost: malá do 3 KG.

Za jeho nalezení nabízíme odměnu 5.000,-Kč!


Volejte jakoukoliv informaci : 605 22 99 07!

Slyší se na jméno Lucky (Laky). Černo - bílá čivava. Nemá ani čip ani tetování. Je hodný a lidí se nebojí. Datum ztráty: 12.4.2015 Místo ztráty: Ostopovice, Lipová. Jméno: Lucky. Pohlaví: Samec. Věk: 6 let. Velikost: malá do 3 KG. Za jeho nalezení nabízíme odměnu 5.000,-Kč! Volejte jakoukoliv informaci : 605 22 99 07!


Detail
 

Pejsek 1,5 roku, neočipovaný s obojkem červeným šátkem.

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - 16.4. okolo poledne jsme v ulici U Krčské vodárny našli pejska čivavu. Je v útulku v Tróji.

16.4. okolo poledne jsme v ulici U Krčské vodárny našli pejska čivavu. Je v útulku v Tróji.


Detail
 

ZTRATILA Sasha - čivava čerstvě adoptovaná

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Číslo mikročipu: 953010000203189
Plemeno zvířete: čivava dlouhosrstá,
Jméno zvířete: Sasha (Saša, šašík)
Pohlaví zvířete: samice
Věk zvířete: 6
Datum ztráty: 21.03.2015
Místo ztráty: Horská 336, Trutnov
Další podrobnosti: Ztratila se okolo 16 hodiny ze zahrady rodinného domu Horská 336, Trutnov novým majitelů, vyvlékla se z kšírků. Váží 3,6 je plachá, není agresivní, nenechá se chytit, do přepravky na jídlo by možná vlezla sama. Zvláštní znamení, vyholené bříško, viditelná malá zhojená jizva po kastraci provedené 7.3.2015. Adoptovaná z depozitu Čivav v nouzi. Místo a okolí nezná, bude vyděšená.

Telefon: +420603279587
E-mail: zraluk@post.cz

Číslo mikročipu: 953010000203189 Plemeno zvířete: čivava dlouhosrstá, Jméno zvířete: Sasha (Saša, šašík) Pohlaví zvířete: samice Věk zvířete: 6 Datum ztráty: 21.03.2015 Místo ztráty: Horská 336, Trutnov Další podrobnosti: Ztratila se okolo 16 hodiny ze zahrady rodinného domu Horská 336, Trutnov novým majitelů, vyvlékla se z kšírků. Váží 3,6 je plachá, není agresivní, nenechá se chytit, do přepravky na jídlo by možná vlezla sama. Zvláštní znamení, vyholené bříško, viditelná malá zhojená jizva po kastraci provedené 7.3.2015. Adoptovaná z depozitu Čivav v nouzi. Místo a okolí nezná, bude vyděšená. Telefon: +420603279587 E-mail: zraluk@post.cz


Detail
 

ZTRATILA Sasha - čivava čerstvě adoptovaná

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Číslo mikročipu: 953010000203189
Plemeno zvířete: čivava dlouhosrstá,
Jméno zvířete: Sasha (Saša, šašík)
Pohlaví zvířete: samice
Věk zvířete: 6
Datum ztráty: 21.03.2015
Místo ztráty: Horská 336, Trutnov
Další podrobnosti: Ztratila se okolo 16 hodiny ze zahrady rodinného domu Horská 336, Trutnov novým majitelů, vyvlékla se z kšírků. Váží 3,6 je plachá, není agresivní, nenechá se chytit, do přepravky na jídlo by možná vlezla sama. Zvláštní znamení, vyholené bříško, viditelná malá zhojená jizva po kastraci provedené 7.3.2015. Adoptovaná z depozitu Čivav v nouzi. Místo a okolí nezná, bude vyděšená.

Telefon: +420603279587
E-mail: zraluk@post.cz

Číslo mikročipu: 953010000203189 Plemeno zvířete: čivava dlouhosrstá, Jméno zvířete: Sasha (Saša, šašík) Pohlaví zvířete: samice Věk zvířete: 6 Datum ztráty: 21.03.2015 Místo ztráty: Horská 336, Trutnov Další podrobnosti: Ztratila se okolo 16 hodiny ze zahrady rodinného domu Horská 336, Trutnov novým majitelů, vyvlékla se z kšírků. Váží 3,6 je plachá, není agresivní, nenechá se chytit, do přepravky na jídlo by možná vlezla sama. Zvláštní znamení, vyholené bříško, viditelná malá zhojená jizva po kastraci provedené 7.3.2015. Adoptovaná z depozitu Čivav v nouzi. Místo a okolí nezná, bude vyděšená. Telefon: +420603279587 E-mail: zraluk@post.cz


Detail
 

Štěně- fenka

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Malá, klidná, ztratila se v Mladé Boleslavy.

Malá, klidná, ztratila se v Mladé Boleslavy.


Detail
 

mini čivava šteňatá

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - z nejakých dôvodov, musím oddeliť od svojich šteniat. Som veľký milovník zvierat, nemám záujem o peniaze, Všetko, čo chcem, je dobrý domov pre šteňatá.

z nejakých dôvodov, musím oddeliť od svojich šteniat. Som veľký milovník zvierat, nemám záujem o peniaze, Všetko, čo chcem, je dobrý domov pre šteňatá.


Detail
 

mini čivava šteňatá

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - z nejakých dôvodov, musím oddeliť od svojich šteniat. Som veľký milovník zvierat, nemám záujem o peniaze, Všetko, čo chcem, je dobrý domov pre šteňatá.

z nejakých dôvodov, musím oddeliť od svojich šteniat. Som veľký milovník zvierat, nemám záujem o peniaze, Všetko, čo chcem, je dobrý domov pre šteňatá.


Detail
 

Zaběhnutá fenka čivavy v Milovicích na Silvestra

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dobrý den, prosíme o pomoc při hledání zaběhnuté čivavky v Milovicích v blízkosti ulice Topolová, je krátkosrstá s černým pruhem na zádech a ocásku, nálezce odměním! volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkuji.

Dobrý den, prosíme o pomoc při hledání zaběhnuté čivavky v Milovicích v blízkosti ulice Topolová, je krátkosrstá s černým pruhem na zádech a ocásku, nálezce odměním! volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkuji.


Detail
 

Zaběhnutá fenka čivavy v Milovicích na Silvestra

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dobrý den, prosíme o pomoc při hledání zaběhnuté čivavky v Milovicích v blízkosti ulice Topolová, je krátkosrstá s černým pruhem na zádech a ocásku, nálezce odměním! volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkuji.

Dobrý den, prosíme o pomoc při hledání zaběhnuté čivavky v Milovicích v blízkosti ulice Topolová, je krátkosrstá s černým pruhem na zádech a ocásku, nálezce odměním! volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkuji.


Detail
 

Hledá se fenka čivavy v Milovicích a okolí

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dobrý den, na Silvestra se nám v Milovicích ul. Topolová vysmekla po ráně z dělobuchu čivavka, případného nálezce odměním! Volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkujeme.

Dobrý den, na Silvestra se nám v Milovicích ul. Topolová vysmekla po ráně z dělobuchu čivavka, případného nálezce odměním! Volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkujeme.


Detail
 

Hledá se fenka čivavy v Milovicích a okolí

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Dobrý den, na Silvestra se nám v Milovicích ul. Topolová vysmekla po ráně z dělobuchu čivavka, případného nálezce odměním! Volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkujeme.

Dobrý den, na Silvestra se nám v Milovicích ul. Topolová vysmekla po ráně z dělobuchu čivavka, případného nálezce odměním! Volejte prosím na tel. 605 26 26 95, děkujeme.


Detail
 

Hleda se Danteka

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - HLEDÁ SE MINI ČIVAVA HNĚDO ŠEDÉ BARVY DANETKA. BYLA ODCIZENÁ V SOBOTU 14.6.V MILOVICÍCH. MŮŽE BÝT KDEKOLIV - PŘEDEVŠÍM PRAHA, BRANDÝS, M. BOLESLAV, NYMBURK. 
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV INFORMACÍ PIŠTE NA FB, NEBO MAIL DANETKA.CIVAVA@GMAIL.COM NEBO TELEFON 776 034 786
ODMĚNA PRO NÁLEZCE JE 10.000 KČ

HLEDÁ SE MINI ČIVAVA HNĚDO ŠEDÉ BARVY DANETKA. BYLA ODCIZENÁ V SOBOTU 14.6.V MILOVICÍCH. MŮŽE BÝT KDEKOLIV - PŘEDEVŠÍM PRAHA, BRANDÝS, M. BOLESLAV, NYMBURK. V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV INFORMACÍ PIŠTE NA FB, NEBO MAIL DANETKA.CIVAVA@GMAIL.COM NEBO TELEFON 776 034 786 ODMĚNA PRO NÁLEZCE JE 10.000 KČ


Detail
 

Hledá se ztracený pes

Čivava - Chihuahua
Ztratil se - Čivava - Chihuahua - Hledáme psa - slyší na jméno Jerry
Rasa dlouhosrstá čiva - na sobě měl modrý svetr.
Ztratil se dne 12. 01. 2014 - na Modravě 
Naposled byl spatřen mezi Filipovou hutí a Kvildou 13. 01. 2014 okolo dvanácté hodiny. 
Jaké koliv informace prosím volejte na číslo 737 109 078
Za nalezení bude vyplacena odměna.

Hledáme psa - slyší na jméno Jerry Rasa dlouhosrstá čiva - na sobě měl modrý svetr. Ztratil se dne 12. 01. 2014 - na Modravě Naposled byl spatřen mezi Filipovou hutí a Kvildou 13. 01. 2014 okolo dvanácté hodiny. Jaké koliv informace prosím volejte na číslo 737 109 078 Za nalezení bude vyplacena odměna.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace