Čínský chocholatý pes v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenc

Detail plemene Čínský chocholatý pes

Původ plemeneČína
Výška v kohoutku23 - 33 cm
Hmotnost v dospělosti4,5 kg
Věk10 - 12 let
Délka srstibez srsti
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunenáročný
Náročnost na pohybnenáročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, pro seniory
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Čínský chocholatý pes naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Čínský chocholatý pes nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Čínský chocholatý pes na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Čínský chocholatý pes

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Čínský chocholatý pes naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Čínský chocholatý pes

 

hledáme Pancy

Čínský chocholatý pes
Ztratil se  - Čínský chocholatý pes - je to malá bílá fenka, je ostříhaná tak na 5cm po těle, dlouhou srst má na hlavě, krku, tlapkách a ocásku. má ráda lidi, cizí psy většinou ignoruje

je to malá bílá fenka, je ostříhaná tak na 5cm po těle, dlouhou srst má na hlavě, krku, tlapkách a ocásku. má ráda lidi, cizí psy většinou ignoruje


Detail
 

Čárlí chybíš nám

Čínský chocholatý pes
Ztratil se  - Čínský chocholatý pes - Prosíme o jakoukoliv informaci,co by pomohla k nalezení Čárlího.Pejsek,6 kg,bez obojku,není čipovaný ani tetovaný.

Prosíme o jakoukoliv informaci,co by pomohla k nalezení Čárlího.Pejsek,6 kg,bez obojku,není čipovaný ani tetovaný.


Detail
 

Čínský chocholatý pes

Čínský chocholatý pes
Ztratil se  - Čínský chocholatý pes - Dne 2.října v poledne se v obci Výžerky, Kostelec nad Černými lesy vysmekl z obojku čínský chocholatý pes, naháček, ale po těle celkem zarostlý. Je docela cvalík, je čipovaný a bojí se mužů.

Dne 2.října v poledne se v obci Výžerky, Kostelec nad Černými lesy vysmekl z obojku čínský chocholatý pes, naháček, ale po těle celkem zarostlý. Je docela cvalík, je čipovaný a bojí se mužů.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace