Československý vlčák v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci

Detail plemene Československý vlčák

Původ plemeneČeskoslovensko
Výška v kohoutku60 - 65 cm
Hmotnost v dospělosti25 kg
Věk12 let
Délka srstistřední
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemdobrý
Vztah k ost. zvířatůmdobrý
Náročnost na výchovuvelmi náročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, hlídací
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Československý vlčák naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Československý vlčák nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Československý vlčák na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Československý vlčák

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Československý vlčák naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Československý vlčák

 

Objevte, jak to tady funguje!

Československý vlčák
Ztratil se  - Československý vlčák - 
Pokud jste registrováni v jedné z těchto bank níže, máte šanci využít půjčku peněz mezi jednotlivci za méně než 24 hodin.
Zde jsou banky, kterých se to týká:  Air Bank; Česká spořitelna; Equa Bank RePůjčka; Home Credit; Komerční banka; Moneta Money Bank.
Máte možnost využít různé typy půjček, mezi nimi: 
SMS PŮJČKA; ODDLUŽENÍ; PŮJČKA NA AUTO; PŮJČKA NA DÁRKY; NEBANKOVNÍ PŮJČKY; PŮJČKA PŘED VÝPLATOU, HYPOTÉKA PRO NEZAMĚSTNANÉ; Rychlá půjčka; Bankovní půjčky; konsolidace půjček; Půjčky bez registru; Nebankovní půjčky; 
Hypotéka na bydlení;  První půjčka zdarma; Nebankovní konsolidace.
Žádejte o úvěr zde pro zaručenou spokojenost: tj30.1969@gmail.com

Pokud jste registrováni v jedné z těchto bank níže, máte šanci využít půjčku peněz mezi jednotlivci za méně než 24 hodin. Zde jsou banky, kterých se to týká: Air Bank; Česká spořitelna; Equa Bank RePůjčka; Home Credit; Komerční banka; Moneta Money Bank. Máte možnost využít různé typy půjček, mezi nimi: SMS PŮJČKA; ODDLUŽENÍ; PŮJČKA NA AUTO; PŮJČKA NA DÁRKY; NEBANKOVNÍ PŮJČKY; PŮJČKA PŘED VÝPLATOU, HYPOTÉKA PRO NEZAMĚSTNANÉ; Rychlá půjčka; Bankovní půjčky; konsolidace půjček; Půjčky bez registru; Nebankovní půjčky; Hypotéka na bydlení; První půjčka zdarma; Nebankovní konsolidace. Žádejte o úvěr zde pro zaručenou spokojenost: tj30.1969@gmail.com


Detail
 

Našel se československý vlčák ve Všemyslicích

Československý vlčák
Ztratil se  - Československý vlčák - Asi roční pes, prozatím méně důvěřivý, bez označení se našel ve Všemyslicích. Hledá se původní majitel. Tel.: 777214680

Asi roční pes, prozatím méně důvěřivý, bez označení se našel ve Všemyslicích. Hledá se původní majitel. Tel.: 777214680


Detail
 

Pomozte prosím najít MAXE !!!

Československý vlčák
Ztratil se  - Československý vlčák - Dne 4.10. kolem 19 hodiny se nám z hotelu pro psy v Českém Brodě, ztratil náš pes ČSV, slyšící na jméno MAX. Prosíme kdo ho viděl ať nám dá hned vědět na tel. 777 284 238 nebo 720 490 593 nebo 774 444 250 Děkujeme. Odměna jistá.

Dne 4.10. kolem 19 hodiny se nám z hotelu pro psy v Českém Brodě, ztratil náš pes ČSV, slyšící na jméno MAX. Prosíme kdo ho viděl ať nám dá hned vědět na tel. 777 284 238 nebo 720 490 593 nebo 774 444 250 Děkujeme. Odměna jistá.


Detail
 

zatoulal se k nám pes

Československý vlčák
Ztratil se  - Československý vlčák - Včera večer se nám na zahradě u Kamenného Přívozu objevil tento pes. Nemá obojek, tetování. Čip zatím nezjištěn. Vypadá spíš jako kříženec. Objevil se tu ještě s malým černým psem nebo fenou, ale toho či tu se nám nepodařilo odchytit. Vede nám kolem chaty Posázavská stezka, tak je možné, že se někomu zatoulal při procházce. Zatím je u nás, jelikož obec by ho zavřela do kotce a vše řešila až v pondělí.

Včera večer se nám na zahradě u Kamenného Přívozu objevil tento pes. Nemá obojek, tetování. Čip zatím nezjištěn. Vypadá spíš jako kříženec. Objevil se tu ještě s malým černým psem nebo fenou, ale toho či tu se nám nepodařilo odchytit. Vede nám kolem chaty Posázavská stezka, tak je možné, že se někomu zatoulal při procházce. Zatím je u nás, jelikož obec by ho zavřela do kotce a vše řešila až v pondělí.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace