Bladhaund - Anglický barvář v seznamu plemen psů - inzerece na Nal

Detail plemene Bladhaund - Anglický barvář

Původ plemeneBelgie/VB
Výška v kohoutku58 - 72 cm
Hmotnost v dospělosti40 - 54 kg
Věk10 - 12 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmvelmi dobrý
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybvelmi náročný
Vhodné prostředíjakékoliv
Využití psaspolečník, lovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Bladhaund - Anglický barvář naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Bladhaund - Anglický barvář nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Bladhaund - Anglický barvář na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Bladhaund - Anglický barvář

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Bladhaund - Anglický barvář naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Bladhaund - Anglický barvář

 

Ztratil se bladhaund

Bladhaund - Anglický barvář
Ztratil se  - Bladhaund - Anglický barvář - Dobrý den, dne 23. prosince 2015 se nám zaběhl pes, má černou a tříslovou barvu, slyší na jméno Bujda. Byl bez vodítka a bez obojku. Má tetování na uchu. Je spíše bojácný. Budeme rádi za každou informaci. Děkujeme.

Dobrý den, dne 23. prosince 2015 se nám zaběhl pes, má černou a tříslovou barvu, slyší na jméno Bujda. Byl bez vodítka a bez obojku. Má tetování na uchu. Je spíše bojácný. Budeme rádi za každou informaci. Děkujeme.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace