Belgický ovčák v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Belgický ovčák

Původ plemeneBelgie
Výška v kohoutku58 - 62 cm
Hmotnost v dospělosti20 - 30 kg
Věk12 - 14 let
Délka srstidlouhá
Péče o srstdenní
Vztah k dětemšpatný
Vztah k ost. zvířatůmšpatný
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, hlídací
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Belgický ovčák naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Belgický ovčák nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Belgický ovčák na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Belgický ovčák

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Belgický ovčák naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Belgický ovčák

 

Našel se belgický ovčák

Belgický ovčák
Ztratil se  - Belgický ovčák - 1.2.2019 se našel volně probíhající pes, belgický ovčák, skořicová barva s černou maskou, mladý odhadem tak 2 roky, není agresivní, plachý.

1.2.2019 se našel volně probíhající pes, belgický ovčák, skořicová barva s černou maskou, mladý odhadem tak 2 roky, není agresivní, plachý.


Detail
 

Jessy

Belgický ovčák
Ztratil se  - Belgický ovčák - Včera 28.12.v dopoledních hodináchse ztratila fenka belgického ovčáka slyší na jméno Jessy je hnědá až Zrzava s bílými fleky

Včera 28.12.v dopoledních hodináchse ztratila fenka belgického ovčáka slyší na jméno Jessy je hnědá až Zrzava s bílými fleky


Detail
 

VÍDÁME TU PSA

Belgický ovčák
Ztratil se  - Belgický ovčák - Dobrý den, Co týden pobíhá po vesnici neznámý pes, je rychlý, plachý, jenom proběhne, je to směs asi vlčáka, nějaká směsice.
Kdyby ho kdokoliv sháněl, vyskytuje se často v okolí Příseky, kolem chat a ve vsi, zřejmě se někomu už dávno ztratil, kdyby byl někomu povědomý, nebo by ho poznal majitel, přijeďte si pro něj. Pobíhá tu docela často, ale nedá se chytit.

Dobrý den, Co týden pobíhá po vesnici neznámý pes, je rychlý, plachý, jenom proběhne, je to směs asi vlčáka, nějaká směsice. Kdyby ho kdokoliv sháněl, vyskytuje se často v okolí Příseky, kolem chat a ve vsi, zřejmě se někomu už dávno ztratil, kdyby byl někomu povědomý, nebo by ho poznal majitel, přijeďte si pro něj. Pobíhá tu docela často, ale nedá se chytit.


Detail
 

Ztratil se Belgický ovčák - Malinois

Belgický ovčák
Ztratil se  - Belgický ovčák - S. O. S. ! ! ! V ý z v a ! ! !
Hledá se Belg. Ovčák-Malinos „Marcus“
Prosím, pomozte ho nalézt ! ! !

V sobotu 13.9.2014 odpol. se ztratil v lese u Stojic pes-štěně, Belgický Ovčák-Malinois. Váha cca 33-35kg. Stáří 14 měsíců. Jméno Marcus. Na krku má kovový jednořadý samostahovací obojek a bílý obojek proti klíšťatům. Konec obojku proti klíšťatům je omotán červenou páskou, aby neplandal. V sobotu 13.9. byl viděn mezi 16-17 hod. v Hošťalovicích u hospody, pak směrem z vesnice na les k Holotínu, okolo 20-21hod. viděn v Bukovině. V neděli byl přes den spatřen v lese u Rašov. V pondělí 15.9. byl spatřen v lese u Lipoltic, ve středu 17.9. a v pátek 19.9. k večeru viděn opět v lese okolo rybníků u Rašov, tentokrát ještě s dalším psem. V pátek 19.9. byl viděn okolo 16hod. v Urbanicích u rybníka. Nyní je tedy největší pravděpodobnost vidět ho v lesích mezi vesnicemi Stojice, Svojšice, Ledec, Rašovy, Urbanice, Lipoltice. Pes je se základním výcvikem poslušnosti, na jméno slyší, je hodný, je také chipován. Poslední prozatím nepotvrzená informace je z neděle 21.9.2014, kdy jeden člověk z Holotína mluvil v sobotu 20.9. okolo 17hod v Rašově-chatové oblasti u vývěsky naproti popelnicím u tzv.“záchodku“ s jedním pánem po němž se usilovně pátrá, který mu řekl, že prý údajně ho již někdo odchytil a odvezl do nějakého útulku. Neví se ovšem do kterého, ani kdo a kdy přesně. Již jsem kontaktoval útulek v Heřmanově Městci, v Ronově nad Doubravou, v Kutné Hoře, v Chrudimi, Podlíšťanech i v Pardubicích. Nikde o něm neví. Víte ještě o nějakém útulku v oblasti? Za informace vedoucí k nalezení, či jeho nalezení je možná odměna. Marcus nám velmi chybí.
Prosím všechny, kteří by psa zahlédli či o jeho pohybu popř. již o pobytu něco věděli či zaslechli, aby okamžitě kontaktovali mobil: 777 063 607, 
popř. 607 75 11 62 , popř. mail: st.vodicka@centrum.cz
Páníček si pro něj okamžitě přijede!!!
Prosíme o spolupráci v jeho „vypátrání a hlavně zadržení“ !!!
Rozšiřte prosím tuto informaci po co nejvíce lidech v oblasti ! ! !
Všem za pomoc při hledání Marcuse předem děkuji ! ! !

S. O. S. ! ! ! V ý z v a ! ! ! Hledá se Belg. Ovčák-Malinos „Marcus“ Prosím, pomozte ho nalézt ! ! ! V sobotu 13.9.2014 odpol. se ztratil v lese u Stojic pes-štěně, Belgický Ovčák-Malinois. Váha cca 33-35kg. Stáří 14 měsíců. Jméno Marcus. Na krku má kovový jednořadý samostahovací obojek a bílý obojek proti klíšťatům. Konec obojku proti klíšťatům je omotán červenou páskou, aby neplandal. V sobotu 13.9. byl viděn mezi 16-17 hod. v Hošťalovicích u hospody, pak směrem z vesnice na les k Holotínu, okolo 20-21hod. viděn v Bukovině. V neděli byl přes den spatřen v lese u Rašov. V pondělí 15.9. byl spatřen v lese u Lipoltic, ve středu 17.9. a v pátek 19.9. k večeru viděn opět v lese okolo rybníků u Rašov, tentokrát ještě s dalším psem. V pátek 19.9. byl viděn okolo 16hod. v Urbanicích u rybníka. Nyní je tedy největší pravděpodobnost vidět ho v lesích mezi vesnicemi Stojice, Svojšice, Ledec, Rašovy, Urbanice, Lipoltice. Pes je se základním výcvikem poslušnosti, na jméno slyší, je hodný, je také chipován. Poslední prozatím nepotvrzená informace je z neděle 21.9.2014, kdy jeden člověk z Holotína mluvil v sobotu 20.9. okolo 17hod v Rašově-chatové oblasti u vývěsky naproti popelnicím u tzv.“záchodku“ s jedním pánem po němž se usilovně pátrá, který mu řekl, že prý údajně ho již někdo odchytil a odvezl do nějakého útulku. Neví se ovšem do kterého, ani kdo a kdy přesně. Již jsem kontaktoval útulek v Heřmanově Městci, v Ronově nad Doubravou, v Kutné Hoře, v Chrudimi, Podlíšťanech i v Pardubicích. Nikde o něm neví. Víte ještě o nějakém útulku v oblasti? Za informace vedoucí k nalezení, či jeho nalezení je možná odměna. Marcus nám velmi chybí. Prosím všechny, kteří by psa zahlédli či o jeho pohybu popř. již o pobytu něco věděli či zaslechli, aby okamžitě kontaktovali mobil: 777 063 607, popř. 607 75 11 62 , popř. mail: st.vodicka@centrum.cz Páníček si pro něj okamžitě přijede!!! Prosíme o spolupráci v jeho „vypátrání a hlavně zadržení“ !!! Rozšiřte prosím tuto informaci po co nejvíce lidech v oblasti ! ! ! Všem za pomoc při hledání Marcuse předem děkuji ! ! !


Detail
 

našla se fena

Belgický ovčák
Ztratil se  - Belgický ovčák - začátkem června 2014 se našla dvou až tří letá,hravá, poslušná,vychovaná fena Belgického ovčáka,ve slabinách nečitelně tetovaná

začátkem června 2014 se našla dvou až tří letá,hravá, poslušná,vychovaná fena Belgického ovčáka,ve slabinách nečitelně tetovaná


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace