Americký foxhound v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Americký foxhound

Původ plemeneUSA
Výška v kohoutku53 - 63 cm
Hmotnost v dospělosti30 - 34
Věk12 let
Délka srstikrátká
Péče o srstnepravidelná
Vztah k dětemvelmi dobrý
Vztah k ost. zvířatůmšpatný
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, lovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Americký foxhound naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Americký foxhound nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Americký foxhound na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Americký foxhound

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Americký foxhound naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Americký foxhound

 

nabídka úvěru

Americký foxhound
Ztratil se  - Americký foxhound - nabídka úvěru

Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou e.
rc7701194@gmail.com

nabídka úvěru Nízká nabídka úroků. Všeobecné podmínky: - výše úvěru: od 2000 EUR do 2 000 000 EUR - doba splácení od 1 měsíce do 15 let - pevná sazba 2% ročně, kterou si přejí kontaktovat e-mailem a dostávat dostatečné informace poštou e. rc7701194@gmail.com


Detail
 

nález fenky

Americký foxhound
Ztratil se  - Americký foxhound - V sobotu 2.8.2014 jsem se za bouřky zaběhla, jsem trénovaná mými majiteli na povely, zvyklá na lidi, honím kočky, umím skákat do náruče, do auta, stýská se mi po páníčcích, jsem mazlivá, na krku mám stahovací řetízkový obojek bez známky, čip nemám, jsem mladá. Čekám na vyzvednutí mým páníčkem na adrese Staré Sedlo u Sokolova, ulice U Rybníka 81.

V sobotu 2.8.2014 jsem se za bouřky zaběhla, jsem trénovaná mými majiteli na povely, zvyklá na lidi, honím kočky, umím skákat do náruče, do auta, stýská se mi po páníčcích, jsem mazlivá, na krku mám stahovací řetízkový obojek bez známky, čip nemám, jsem mladá. Čekám na vyzvednutí mým páníčkem na adrese Staré Sedlo u Sokolova, ulice U Rybníka 81.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace