Ainu Ken v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Ainu Ken

Původ plemeneJaponsko
Výška v kohoutku46 - 56 cm
Hmotnost v dospělosti20 - 30 kg
Věk11 - 13 let
Délka srstistřední
Péče o srstpravidelná
Vztah k dětemšpatný
Vztah k ost. zvířatůmšpatný
Náročnost na výchovunáročný
Náročnost na pohybnáročný
Vhodné prostředípředměstí, venkov
Využití psaspolečník, lovecký
Časová náročnostpůl dne
Další informace o plemeni Ainu Ken naleznete na strákách věnovaných psům. Můžete si přečíst popis plemene Ainu Ken nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene tohoto psa. Více informací na Ainu Ken na Hafici.cz.


Přidejte inzerát na Hafici.cz - Ainu Ken

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Hafici.cz. Přehled inzerátů k plemeni Ainu Ken naleznete ve výpisu inzerátů.

Inzeráty plemene Ainu Ken

 

Hledáme pejska - prosím pomoc!!

Ainu Ken
Ztratil se  - Ainu Ken - Teplice - Duchcov. V pondělí dopoledne 20.4.2015 nám utekl ze zahrady v Duchcově pejsek, když jsme byli v práci. Od té doby ho nemůžeme najít. Pejsek je cca 5 let starý, přátelský a přítulný, má zlatou barvu a jedná se o křížence jezevčíka. Slyší na jméno Jessi.
Děkujeme za každou pomoc a informaci. Moc se nám stýská!

Teplice - Duchcov. V pondělí dopoledne 20.4.2015 nám utekl ze zahrady v Duchcově pejsek, když jsme byli v práci. Od té doby ho nemůžeme najít. Pejsek je cca 5 let starý, přátelský a přítulný, má zlatou barvu a jedná se o křížence jezevčíka. Slyší na jméno Jessi. Děkujeme za každou pomoc a informaci. Moc se nám stýská!


Detail
 

Našla jsem pejska

Ainu Ken
Ztratil se  - Ainu Ken - jsou světli hnědí jsou to ještě štěnata našla jsem je na trávě kvučet našla jaem ho 6.10,2013 v 6:11 ráno je chudý...

jsou světli hnědí jsou to ještě štěnata našla jsem je na trávě kvučet našla jaem ho 6.10,2013 v 6:11 ráno je chudý...


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace