Ragdoll v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Ragdoll

AktivitaTéměř nevyžadující pohyb
Péče o srstPrůměrná
Další informace o plemeni Ragdoll naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Ragdoll nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Ragdoll

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Ragdoll

 

HLEDÁ SE

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Ztracená Madla je směs dvou ras - Ragdoll + Britská modrá. Celkově má spíše znaky Ragdoll, a to jak vizuální tak v chování.
Má polodlouhou jemnou srst stříbrné barvy, žluto-zelené oči.
Bohužel není čipovaná, ani není kastrovaná. Bude jí 5 let. Je drobdná a dost ustrašená, cizích se bojí a dost pravděpodobně bude zraněná, došlo k pádu z okna v noci z 10 - 11.9. Prosím kontaktujte nás, odměna zaručena. Děkuji Bára.

Ztracená Madla je směs dvou ras - Ragdoll + Britská modrá. Celkově má spíše znaky Ragdoll, a to jak vizuální tak v chování. Má polodlouhou jemnou srst stříbrné barvy, žluto-zelené oči. Bohužel není čipovaná, ani není kastrovaná. Bude jí 5 let. Je drobdná a dost ustrašená, cizích se bojí a dost pravděpodobně bude zraněná, došlo k pádu z okna v noci z 10 - 11.9. Prosím kontaktujte nás, odměna zaručena. Děkuji Bára.


Detail
 

Ztratila se bílá kočička

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Ztratila se nám bílá kočička, asi 3 roky stará. Má bílo-černý čumáček a modré oči. Je chytrá a přítulná. 
Odměna za nalezení 2.000,- Kč. Prosíme, pomozte ...

Ztratila se nám bílá kočička, asi 3 roky stará. Má bílo-černý čumáček a modré oči. Je chytrá a přítulná. Odměna za nalezení 2.000,- Kč. Prosíme, pomozte ...


Detail
 

Ztratila se kocicka Ragdoll

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Dobry den,
obracime na se Vas s zadosti o pomoc pri hledani naseho bytoveho mazlicka kocicky Ragdoll slysici na jmeno Claire(kler). Ztratila se v nedeli vecer 2.8. ve Sterboholech.
Kocicka je bila, dlouhosrsta, modrooka, ma jemne hnede odstiny na hlavicce, zadech a brisku. Vek 3 roky. Je kastrovana, neni cipovana a nema obojek. Je placha, ale hodna a mazliva. Opravdu slusna Odmena.

Dobry den, obracime na se Vas s zadosti o pomoc pri hledani naseho bytoveho mazlicka kocicky Ragdoll slysici na jmeno Claire(kler). Ztratila se v nedeli vecer 2.8. ve Sterboholech. Kocicka je bila, dlouhosrsta, modrooka, ma jemne hnede odstiny na hlavicce, zadech a brisku. Vek 3 roky. Je kastrovana, neni cipovana a nema obojek. Je placha, ale hodna a mazliva. Opravdu slusna Odmena.


Detail
 

Bily rocni kocourek ragdoll s kremovym hrbetem

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Kocour je nadherny bily s sedym trojuhelnikem kolem oci na hlave. Ma cip. Je vykastrovany a je mu rok a pul.

Kocour je nadherny bily s sedym trojuhelnikem kolem oci na hlave. Ma cip. Je vykastrovany a je mu rok a pul.


Detail
 

Hledáme kocourka Políčka, odměna 1000Kč

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Prosíme o jakoukoliv informaci o našem kocourkovi. Je to Ragdoll, kastrovaný, hnědé odznaky.

Prosíme o jakoukoliv informaci o našem kocourkovi. Je to Ragdoll, kastrovaný, hnědé odznaky.


Detail
 

Hledáme kocourka Políčka, odměna 1000Kč

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Prosíme o jakoukoli informaci.
Kocourek je bílý s hnědými odznaky, kastrovaný.

Prosíme o jakoukoli informaci. Kocourek je bílý s hnědými odznaky, kastrovaný.


Detail
 

Je smutné a Jessica potřebují nový domov,...

Ragdoll
Ztratil se  - Ragdoll - Je smutné a jessica kvůli pracovním povinnostem musím převeďte své dvě nádherné kočky. Nebyl jsem původně žádat o něco pro ně jen to, že jít do dobrý domov, budu potřebovat, že byste měli být mi odesílání obrázků čas od času, abych zkontrolovat, jak tam dělají, že bude řádně postaráno. Jsou to bratr a sestra, a nemohou být odděleny, a oni jsou téměř 4 měsíce starý. Oni byli oba neutured / vykastrovaný a všechny injekce jsou aktuální. Ty byly vždy vnitřní kočky, ale jsem si jist, že by mohly přizpůsobit. Jsou velmi společenští a rádi přitulit se na pohovce a oba mají dost podivné osobnosti. Přicházejí s nádobu na výkaly a nadrozměrných poškrábání příspěvku v případě potřeby. Prosím, kontaktujte mě pro jakékoliv další informace,

Je smutné a jessica kvůli pracovním povinnostem musím převeďte své dvě nádherné kočky. Nebyl jsem původně žádat o něco pro ně jen to, že jít do dobrý domov, budu potřebovat, že byste měli být mi odesílání obrázků čas od času, abych zkontrolovat, jak tam dělají, že bude řádně postaráno. Jsou to bratr a sestra, a nemohou být odděleny, a oni jsou téměř 4 měsíce starý. Oni byli oba neutured / vykastrovaný a všechny injekce jsou aktuální. Ty byly vždy vnitřní kočky, ale jsem si jist, že by mohly přizpůsobit. Jsou velmi společenští a rádi přitulit se na pohovce a oba mají dost podivné osobnosti. Přicházejí s nádobu na výkaly a nadrozměrných poškrábání příspěvku v případě potřeby. Prosím, kontaktujte mě pro jakékoliv další informace,


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace