Perská kočka v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Perská kočka

AktivitaTéměř nevyžadující pohyb
Péče o srstKaždodenní
Další informace o plemeni Perská kočka naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Perská kočka nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Perská kočka

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Perská kočka

 

Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Půjčky do 24 hodin pro celou zemi.
Soukromá úvěrová společnost je otevřena 24 hodin, 7 dní v týdnu. Půjčky poskytujeme online až do výše 1 milionu EUR až 300 měsíců rychle a bez zbytečných formalit, nebo dokonce bez opuštění vašeho domova. Splátky od 350 EUR, vše, co potřebujete, je výpis zisku nebo výpis z účtu, zcela online - zákazník obdrží peníze i za 1 hodinu!
leni.bolkova01@gmail.com nebo WhatsApp: +420608987486

Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku

Máme pro vás nejnovější nabídky půjček 24/7. Pokud uvažujete o uzavření první nebo nové půjčky online, ale nevíte, kterou zvolit, je dobré použít ověřený zdroj. Podívejte se na námi nabízené půjčky e-mailem: leni.bolkova01@gmail.com nebo WhatsApp: +420608987486, 7 dní v týdnu a odešlete žádost.

Půjčky do 24 hodin pro celou zemi. Soukromá úvěrová společnost je otevřena 24 hodin, 7 dní v týdnu. Půjčky poskytujeme online až do výše 1 milionu EUR až 300 měsíců rychle a bez zbytečných formalit, nebo dokonce bez opuštění vašeho domova. Splátky od 350 EUR, vše, co potřebujete, je výpis zisku nebo výpis z účtu, zcela online - zákazník obdrží peníze i za 1 hodinu! leni.bolkova01@gmail.com nebo WhatsApp: +420608987486 Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku Máme pro vás nejnovější nabídky půjček 24/7. Pokud uvažujete o uzavření první nebo nové půjčky online, ale nevíte, kterou zvolit, je dobré použít ověřený zdroj. Podívejte se na námi nabízené půjčky e-mailem: leni.bolkova01@gmail.com nebo WhatsApp: +420608987486, 7 dní v týdnu a odešlete žádost.


Detail
 

Finanční pomoc s pojištěním.

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Finanční pomoc s pojištěním.
Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 5 000 EUR do 1 000 000 EUR každému občanovi, který je schopen splatit v řádný den bez protokolu. Úroková sazba je 2% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24h / 24h.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz

Finanční pomoc s pojištěním. Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 5 000 EUR do 1 000 000 EUR každému občanovi, který je schopen splatit v řádný den bez protokolu. Úroková sazba je 2% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24h / 24h. E-mail: mariakamakova@seznam.cz


Detail
 

Kocour Lionel

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Perský mourovatý kocour, stáří 10 let, kastrovaný, trpí spondilózou páteře. Zvyklý na pobyt v bytě a příležitostně venku. Nikdy neutekl, ale v pátek 28.6.2018 najednou zmizel...
Je podobný kocourovi z reklamy na Moneta banku.

Perský mourovatý kocour, stáří 10 let, kastrovaný, trpí spondilózou páteře. Zvyklý na pobyt v bytě a příležitostně venku. Nikdy neutekl, ale v pátek 28.6.2018 najednou zmizel... Je podobný kocourovi z reklamy na Moneta banku.


Detail
 

Kocour Lionel

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Perský mourovatý kocour, stáří 10 let, kastrovaný, trpí spondilózou páteře. Zvyklý na pobyt v bytě a příležitostně venku. Nikdy neutekl, ale v pátek 28.6.2018 najednou zmizel... Je podobný kocourovi z reklamy na Moneta banku.

Perský mourovatý kocour, stáří 10 let, kastrovaný, trpí spondilózou páteře. Zvyklý na pobyt v bytě a příležitostně venku. Nikdy neutekl, ale v pátek 28.6.2018 najednou zmizel... Je podobný kocourovi z reklamy na Moneta banku.


Detail
 

Ztratila se peršanka Arya

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Dobrý den, prosím o pomoc! Ztratila se mi peršanka na Praze 7 v ulici U akademie. Není zvyklá venku a pravděpodobně se někde schovává. Jmenuje se Arya, ale na jméno nepřiběhne, musí být vyděšená. Kdybyste ji našli nebo třeba jen zahlédli, dejte mi prosím ihned vědět na 775209698. Nálezné samozřejmostí! 

Děkuji za každé sdílení

Dobrý den, prosím o pomoc! Ztratila se mi peršanka na Praze 7 v ulici U akademie. Není zvyklá venku a pravděpodobně se někde schovává. Jmenuje se Arya, ale na jméno nepřiběhne, musí být vyděšená. Kdybyste ji našli nebo třeba jen zahlédli, dejte mi prosím ihned vědět na 775209698. Nálezné samozřejmostí! Děkuji za každé sdílení


Detail
 

Hledáme Amálku

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - V pátek, 18.5., se ve Zdibech ztratila perská kočka. Slyší na jméno Amálka a je velmi plachá. Prosíme o pomoc při hledání, nabízíme odměnu.

V pátek, 18.5., se ve Zdibech ztratila perská kočka. Slyší na jméno Amálka a je velmi plachá. Prosíme o pomoc při hledání, nabízíme odměnu.


Detail
 

Hledá se

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Dne 2. února 2018 se v ranních hodinách ztratila v Děčíně na Sterém městě kočička. Peršanka asi 6 let. Nálezci se odměníme.

Dne 2. února 2018 se v ranních hodinách ztratila v Děčíně na Sterém městě kočička. Peršanka asi 6 let. Nálezci se odměníme.


Detail
 

Ztratila se nam kočička Luma

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Bílá, s šedým ocasem a zrzavo-šedými flíčky po těle. Moc se nám po ní stýská...

Bílá, s šedým ocasem a zrzavo-šedými flíčky po těle. Moc se nám po ní stýská...


Detail
 

"HLEDÁ SE" PERSKÝ "HIMALÁJSKÝ" KOCOUR "NEKASTROVANÝ"

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - PROSÍME O POMOC. Hledáme kocoura slyšícího na jméno PUCI - PUCÍK - PUCÍČEK.Ztratil se z 15.na 16.SRPNA 2017 využil otevřeného okna - skočil. Není zvyklý na venek,byl pouze v bytě - občas se prošel po okně. Obojek nemá. Jde o PERSKÉHO HIMALÁJSKÉHO

PROSÍME O POMOC. Hledáme kocoura slyšícího na jméno PUCI - PUCÍK - PUCÍČEK.Ztratil se z 15.na 16.SRPNA 2017 využil otevřeného okna - skočil. Není zvyklý na venek,byl pouze v bytě - občas se prošel po okně. Obojek nemá. Jde o PERSKÉHO HIMALÁJSKÉHO "NEKASTROVANÉHO" CHOVNÉHO KOCOURA/BARVA:JE "S MODRÝMI ODZNAKY"(pro laiky JDE O TAKOVOU ŠEDO - STŘÍBŘITOU BARVU "MOMENTÁLNĚ" JE NA HŘBETĚ OSTŘÍHANÝ - TAM JE BARVA ŠEDÁ PO STRANÁCH BÍLÁ BARVA S NÁDECHEM DO ŠEDA) Plzeň / ulice SOKOLOVSKÁ 806/28 šikmo pod domem je Lochotínský BAZÉN. Prosíme, pokud byste ho někdo viděl, vezměte ho PROSÍM A ZAVOLEJTE : 734598614. MÁME O NĚJ VELIKÝ STRACH!!! TOTO PLEMENO TRPÍ NA LEDVINY ,jinak je to nezkušený trouba, lidí se sice moc nebojí, psů ano. Mohl zalézt někam do sklepa před deštěm a třeba se nemůže dostat ven. PŘEDEM MOC DĚKUJEME ZA POMOC - ODMĚNA 100%NĚ.


Detail
 

"HLEDÁ SE" PERSKÝ "HIMALÁJSKÝ" KOCOUR "NEKASTROVANÝ"

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka -

"HLEDÁ SE" PERSKÝ "HIMALÁJSKÝ" KOCOUR "NEKASTROVANÝ" Prosíme o pomoc. Hledáme kocoura slyšícího na jméno PUCÍK - PUCÍČEK.Ztratil se z 15.na 16.SRPNA 2017 využil otevřeného okna - skočil. Není zvyklý na venek,byl pouze v bytě - občas se prošel po okně. Obojek nemá. Jde o PERSKÉHO HIMALÁJSKÉHO "NEKASTROVANÉHO" CHOVNÉHO KOCOURA/BARVA:JE "S MODRÝMI ODZNAKY"(pro laiky JDE O TAKOVOU ŠEDO - STŘÍBŘITOU BARVU "MOMENTÁLNĚ" JE NA HŘBETĚ OSTŘÍHANÝ - TAM JE BARVA ŠEDÁ PO STRANÁCH BÍLÁ BARVA S NÁDECHEM DO ŠEDA) Plzeň / ulice SOKOLOVSKÁ 806/28 šikmo pod domem je Lochotínský BAZÉN. Prosíme, pokud byste ho někdo viděl, vezměte ho PROSÍM A ZAVOLEJTE : 734598614. Máme o něj velký strach!!! TOTO PLEMENO TRPÍ NA LEDVINY ,jinak je to nezkušený trouba, lidí se sice moc nebojí, psů ano. Mohl zalézt někam do sklepa před deštěm a třeba se nemůže dostat ven. Předem moc děkujeme za pomoc a rádi se odměníme.


Detail
 

Hledá se!!

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Hledá se!!! 

Dne 31.8.2016 v 18 až 21.hodin se ztratila v ulici Fričova (Praha 2).Perská kočka, krémové barvy a slyší na jméno Mia. 
 
Pokud ji někdo viděl, případně má doma, kontaktujte mě prosím! 
Nabízím odměnu! 10.000 Kč 
Tel.: 778 073 773 
Děkuji za jakoukoliv informaci!


Hledá se!!! Dne 31.8.2016 v 18 až 21.hodin se ztratila v ulici Fričova (Praha 2).Perská kočka, krémové barvy a slyší na jméno Mia. Pokud ji někdo viděl, případně má doma, kontaktujte mě prosím! Nabízím odměnu! 10.000 Kč Tel.: 778 073 773 Děkuji za jakoukoliv informaci!Detail
 

Prosím o pomoc!

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Dobrý den. Od 15.12.2015 se nám nevrátil domů náš šestiletý dlouhosrstý kocour. Slyší na jméno Adam. Pravděpodobný nález v oblasti Nehvizd (ulice Úzká, Pražská). Je to perská činčila, k cizím lidem je spíše nedůveřivý. Budeme vděční za jakékoliv informace na tel. čísle 774 671 559 nebo mail: s_inna@icloud.com
Samozřejmě počítáme s odměnou.
Děkuji moc.

Dobrý den. Od 15.12.2015 se nám nevrátil domů náš šestiletý dlouhosrstý kocour. Slyší na jméno Adam. Pravděpodobný nález v oblasti Nehvizd (ulice Úzká, Pražská). Je to perská činčila, k cizím lidem je spíše nedůveřivý. Budeme vděční za jakékoliv informace na tel. čísle 774 671 559 nebo mail: s_inna@icloud.com Samozřejmě počítáme s odměnou. Děkuji moc.


Detail
 

Kocour RUDA

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Stříbrnošedá Perská Činčila, kocour asi sedm let starý/ z útulku/

Stříbrnošedá Perská Činčila, kocour asi sedm let starý/ z útulku/


Detail
 

Ztratil se kocourek Mikešek

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Mikešek je perský kocourek bílé barvy. Je rok a půl starý, kastrovaný. K lidem se chová přátelsky, je to mazel.

Mikešek je perský kocourek bílé barvy. Je rok a půl starý, kastrovaný. K lidem se chová přátelsky, je to mazel.


Detail
 

Ztratil se kocourek Mikešek

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Mikešek je perský kocourek bílé barvy. Je rok a půl starý, kastrovaný. K lidem se chová přátelsky, je to mazel.

Mikešek je perský kocourek bílé barvy. Je rok a půl starý, kastrovaný. K lidem se chová přátelsky, je to mazel.


Detail
 

ZTRATIL SE KOCOUR

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - BORIS (2 ROKY) ZTRACEN V NOCI 27.2.2015 Z BYTU V BRNĚ NA VEVEŘÍ Č.6.
PLEMENO: PERSKÁ VÁHA: 4 KG
BARVA: BÉŽOVÁ KASTROVANÝ
ODMĚNA : 5000 KČ
MÁTE-LI JAKÉKOLIV INFORMACE PROSÍM KONTAKTUJTE MNE NA TEL.Č.605 375 182
NENÍ ZVYKLÝ BÝT VENKU, POMOZTE MI HO PROSÍM NAJÍT

BORIS (2 ROKY) ZTRACEN V NOCI 27.2.2015 Z BYTU V BRNĚ NA VEVEŘÍ Č.6. PLEMENO: PERSKÁ VÁHA: 4 KG BARVA: BÉŽOVÁ KASTROVANÝ ODMĚNA : 5000 KČ MÁTE-LI JAKÉKOLIV INFORMACE PROSÍM KONTAKTUJTE MNE NA TEL.Č.605 375 182 NENÍ ZVYKLÝ BÝT VENKU, POMOZTE MI HO PROSÍM NAJÍT


Detail
 

Našel se zubožený perský kocour

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Dne 12.12.2014 jsem při návštěvě dcery v lokalitě újezd nad Lesy našla zuboženého perského kocoura. Nacházel se přechodně u domku starších lidí, podle jejichž vyjádření se k nim kocourek přitoulal asi před 1-2 měsíci, pobýval u nich na zahradě, v chladnějších dnech ho pouštěli přespat do domu. Nebyl však veterinárně ošetřen, jeho stav byl žalostný - masivní zamoření blechami, zánět dásní, očí, uší, plíseň srsti, vyhublý (3,60 kg v době nálezu). Kocourka jsem od těchto lidí převzala, protože neměli peníze na jeho ošetření, byli rádi, že jsem se ho ujala.Kocourek byl vzápětí na veterině v Horních Počernicích ošetřen, věk stanoven na cca 7 let, kastrovaný, za pár dní mu byly vytrženy všechny zuby kromě 4 špičáků, nasazena ATB. K dnešnímu dni (2.2.2015) váží kocour skoro 5 kg, jeho zdravotní stav je uspokojivý. O jeho minulosti nic nevíme, je předpoklad, že ho někdo vyhodil, ale mohl i skočit z balkónu a nenašel cestu zpět domů. Proto dáváme tento inzerát, kdyby přeci jenom existoval jeho původní majitel, který ho hledá a byl by rád, kdyby se mu kocourek vrátil. Pokud tomu tak není, má u nás kocourek krásný domov (bydlíme v České Lípě).

Dne 12.12.2014 jsem při návštěvě dcery v lokalitě újezd nad Lesy našla zuboženého perského kocoura. Nacházel se přechodně u domku starších lidí, podle jejichž vyjádření se k nim kocourek přitoulal asi před 1-2 měsíci, pobýval u nich na zahradě, v chladnějších dnech ho pouštěli přespat do domu. Nebyl však veterinárně ošetřen, jeho stav byl žalostný - masivní zamoření blechami, zánět dásní, očí, uší, plíseň srsti, vyhublý (3,60 kg v době nálezu). Kocourka jsem od těchto lidí převzala, protože neměli peníze na jeho ošetření, byli rádi, že jsem se ho ujala.Kocourek byl vzápětí na veterině v Horních Počernicích ošetřen, věk stanoven na cca 7 let, kastrovaný, za pár dní mu byly vytrženy všechny zuby kromě 4 špičáků, nasazena ATB. K dnešnímu dni (2.2.2015) váží kocour skoro 5 kg, jeho zdravotní stav je uspokojivý. O jeho minulosti nic nevíme, je předpoklad, že ho někdo vyhodil, ale mohl i skočit z balkónu a nenašel cestu zpět domů. Proto dáváme tento inzerát, kdyby přeci jenom existoval jeho původní majitel, který ho hledá a byl by rád, kdyby se mu kocourek vrátil. Pokud tomu tak není, má u nás kocourek krásný domov (bydlíme v České Lípě).


Detail
 

Kočička z Prahy 6

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - V opuštěném areálu Scientia v Radimově ulici, pod Renault servisem se pohybuje ztracená kočička/kocourek, pravděpodobně perské chlupaté plemeno - béžovo-bílá s bílými pacičkami.Ztratila je pravděpodobně v září, říjnu 2014.

V opuštěném areálu Scientia v Radimově ulici, pod Renault servisem se pohybuje ztracená kočička/kocourek, pravděpodobně perské chlupaté plemeno - béžovo-bílá s bílými pacičkami.Ztratila je pravděpodobně v září, říjnu 2014.


Detail
 

micka

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - dne 8.10.2014 se ve večerních hodinách v ulici hornická ztratila naše micka. je vcelku plachá,na břiše máskoro zhojenou jizvu po kastraci.pokud ji někdo uvidí,dejte vědět.

dne 8.10.2014 se ve večerních hodinách v ulici hornická ztratila naše micka. je vcelku plachá,na břiše máskoro zhojenou jizvu po kastraci.pokud ji někdo uvidí,dejte vědět.


Detail
 

Vskočila z okna

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Dobrý den, prosíme o pomoc. Včera okolo 8 hodiny nám v ulici K Orionce vyskočila z balkónu kočka. Slyší na jméno Lara, je dlouhosrstá má tmavě hnědou až černou barvu a zelené oči. Může být zraněná, bydlíme ve 3. patře. Prosím, když jí najdete, volejte na číslo 607093668. Odměna je samozřejmostí! Perská není, je to klasický pouliční mix, to bohužel na výběr nebylo.

Dobrý den, prosíme o pomoc. Včera okolo 8 hodiny nám v ulici K Orionce vyskočila z balkónu kočka. Slyší na jméno Lara, je dlouhosrstá má tmavě hnědou až černou barvu a zelené oči. Může být zraněná, bydlíme ve 3. patře. Prosím, když jí najdete, volejte na číslo 607093668. Odměna je samozřejmostí! Perská není, je to klasický pouliční mix, to bohužel na výběr nebylo.


Detail
 

PROSÍME O POMOC

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - PROSÍME O POMOC !Dne 1.5.2014 se nám v obci Kouty u Poděbrad ztratil 7 letý ,nekastrovaný kocour slyšící na jméno Filip.Filípek je zvyklý žít pouze doma,ven nikdy nešel.Má rád děti,velice mazlivý.Okolí nezná vůbec.Nálezci garantujeme odměnu.

PROSÍME O POMOC !Dne 1.5.2014 se nám v obci Kouty u Poděbrad ztratil 7 letý ,nekastrovaný kocour slyšící na jméno Filip.Filípek je zvyklý žít pouze doma,ven nikdy nešel.Má rád děti,velice mazlivý.Okolí nezná vůbec.Nálezci garantujeme odměnu.


Detail
 

Perská Kočička se našla.

Perská kočka
Ztratil se - Perská kočka - Je to bílá perská kočička která má ráda děti.Jí jen ryby žádné konzervy nebo granule.Slyší na Persynko nebo Perlo.má náhrdelník se srdíčkem a má tam napsáno Kočička.

Je to bílá perská kočička která má ráda děti.Jí jen ryby žádné konzervy nebo granule.Slyší na Persynko nebo Perlo.má náhrdelník se srdíčkem a má tam napsáno Kočička.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace