Norská lesní kočka v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Norská lesní kočka

AktivitaAktivní plemeno
Péče o srstPrůměrná
Další informace o plemeni Norská lesní kočka naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Norská lesní kočka nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Norská lesní kočka

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Norská lesní kočka

 

Ztratila se kočka

Norská lesní kočka
Ztratil se  - Norská lesní kočka - Ztratila se kočka Riša 30.12 v Novem Jimramove. 
Má na sobe šedý obojek. 

Vypadá jako kočka Norská lesní nebo Sibiřská.

Mourovatá a chlupatá, kastrovaná.
Má trochu asymetrický čenich a nemá jeden špičák  (po zranění), kvůli němuž se zdá být rozzlobená, ale je velmi hodná.

Odmena 500 kč

Ztratila se kočka Riša 30.12 v Novem Jimramove. Má na sobe šedý obojek. Vypadá jako kočka Norská lesní nebo Sibiřská. Mourovatá a chlupatá, kastrovaná. Má trochu asymetrický čenich a nemá jeden špičák (po zranění), kvůli němuž se zdá být rozzlobená, ale je velmi hodná. Odmena 500 kč


Detail
 

Hledáme kocoura Maxe

Norská lesní kočka
Ztratil se  - Norská lesní kočka - Už třetí měsíc hledáme norského lesního kocoura Maxe, nevykastrovaného, zrzavého s bílou náprsenkou, dominantního. Ztratil se v osadě Rájec u Tisé na hranici s Německem. Je možné, že někomu vlezl do auta nebo ho někdo naložil. Prosím o jakoukoliv zprávu na TF 777 072 210. Děkuji.

Už třetí měsíc hledáme norského lesního kocoura Maxe, nevykastrovaného, zrzavého s bílou náprsenkou, dominantního. Ztratil se v osadě Rájec u Tisé na hranici s Německem. Je možné, že někomu vlezl do auta nebo ho někdo naložil. Prosím o jakoukoliv zprávu na TF 777 072 210. Děkuji.


Detail
 

Ztratil se černobílý kocour s delší srstí

Norská lesní kočka
Ztratil se  - Norská lesní kočka - Dne 12.10. v časných ranních hodinách zmizel v obci Kozinec (Holubí háj) 7 let starý cca 9ti kilový kocour černo-bílé barvy a delších chlupů. Je poměrně bázlivý k cizím lidem. Za jakékoli informace k nalezení odměna! Moc děkuji!

Dne 12.10. v časných ranních hodinách zmizel v obci Kozinec (Holubí háj) 7 let starý cca 9ti kilový kocour černo-bílé barvy a delších chlupů. Je poměrně bázlivý k cizím lidem. Za jakékoli informace k nalezení odměna! Moc děkuji!


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace