Nebelung v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Nebelung

AktivitaAktivní plemeno
Péče o srstPrůměrná
Další informace o plemeni Nebelung naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Nebelung nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Nebelung

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Nebelung

 

Ztracená kočička Borotín

Nebelung
Ztratil se  - Nebelung - Již necelý rok marně pátráme po kočičce Micince plemene Nebelung. Naposledy jsme ji viděli 8.6.2014 večer doma v Borotíně na Táborsku. Po kočičce jsme týden pátrali a informovali okolí. Pravděpodobně musela být někým ukradena, k lidem je velmi přátelská. V době ztráty jí bylo kolem 4 let. Není tetovaná ani čipovaná. Je kastrovaná. V případě nějakých informací o kočičce, ozvěte se prosím na daný email. Odměna jistá!

Již necelý rok marně pátráme po kočičce Micince plemene Nebelung. Naposledy jsme ji viděli 8.6.2014 večer doma v Borotíně na Táborsku. Po kočičce jsme týden pátrali a informovali okolí. Pravděpodobně musela být někým ukradena, k lidem je velmi přátelská. V době ztráty jí bylo kolem 4 let. Není tetovaná ani čipovaná. Je kastrovaná. V případě nějakých informací o kočičce, ozvěte se prosím na daný email. Odměna jistá!


Detail
 

Ztracená kočička Borotín

Nebelung
Ztratil se  - Nebelung - Dne 9.6.2014 se ztratila kočička plemene Nebelung. Naposledy byla viděna doma 8.6. večer. Slyší na jméno Micinka. Jakékoliv informace o nálezu, pište prosím na email: kralluk100@seznam.cz 
Odměna čeká na každého nálezce.

Dne 9.6.2014 se ztratila kočička plemene Nebelung. Naposledy byla viděna doma 8.6. večer. Slyší na jméno Micinka. Jakékoliv informace o nálezu, pište prosím na email: kralluk100@seznam.cz Odměna čeká na každého nálezce.


Detail
 

Ztracená kočička Borotín

Nebelung
Ztratil se  - Nebelung - Dne 9.6. 2014 se v Borotíně ztratila malá dlouhosrstá kočička plemene Nebelung. Naposledy byla viděna 8.6. večer doma. Slyší na jméno Micinka. Jakékoliv informace o nálezu kočičky volejte prosím na tel. 604777406, nebo pište na email kralluk100@seznam.cz.
Odměna čeká na každého nálezce.

Dne 9.6. 2014 se v Borotíně ztratila malá dlouhosrstá kočička plemene Nebelung. Naposledy byla viděna 8.6. večer doma. Slyší na jméno Micinka. Jakékoliv informace o nálezu kočičky volejte prosím na tel. 604777406, nebo pište na email kralluk100@seznam.cz. Odměna čeká na každého nálezce.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace