Manská kočka v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci.cz

Detail plemene Manská kočka

AktivitaAktivní plemeno
Péče o srstMalá
Další informace o plemeni Manská kočka naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Manská kočka nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Manská kočka

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Manská kočka

 

Ztratill se kocourek LUKY - miláček celé rodiny

Manská kočka
Ztratil se  - Manská kočka - Dnes v noci  z 15.-16.4. ze dvora, kde je dětské hřiště v Přístavní ulice č.35 se ztratil mourovaný  kocourek s bílou náprsenkou a bílými tlapkami. Slyší na jméno Luky, je to kříženec s majskou kočkou. Nemá obojek, akorát jsme jej měnili, je kastrovaný a nemá čip. Bojí se cizích lidí, možná jej někdo odnesl, když mnoukal před zavřeným oknem. Moc jej postrádáme, 2 děti, těžce nemocná babička. Odměna 1000 Kč a nehynoucí vděčnost!

Dnes v noci z 15.-16.4. ze dvora, kde je dětské hřiště v Přístavní ulice č.35 se ztratil mourovaný kocourek s bílou náprsenkou a bílými tlapkami. Slyší na jméno Luky, je to kříženec s majskou kočkou. Nemá obojek, akorát jsme jej měnili, je kastrovaný a nemá čip. Bojí se cizích lidí, možná jej někdo odnesl, když mnoukal před zavřeným oknem. Moc jej postrádáme, 2 děti, těžce nemocná babička. Odměna 1000 Kč a nehynoucí vděčnost!


Detail
 

Ztráta kočičky

Manská kočka
Ztratil se  - Manská kočka - V noci ze 17.1. na 18.1.2015 se nám ztratila kočička,je kouřově šedá,dlouhosrstá,jsou jí 4 roky.Může se pohybovat ve vnitrobloku ulic Žitomírská-Moskevská-Na Kovárně-Oblouková.
Prosím o pomoc,když jí někdo uvidí,nebo najde,kontaktujte nás prosím kdykoliv na tel.: 734 896 673
Nálezci nebo majiteli informace,která povede k jejímu nalezení finanční odměna.

V noci ze 17.1. na 18.1.2015 se nám ztratila kočička,je kouřově šedá,dlouhosrstá,jsou jí 4 roky.Může se pohybovat ve vnitrobloku ulic Žitomírská-Moskevská-Na Kovárně-Oblouková. Prosím o pomoc,když jí někdo uvidí,nebo najde,kontaktujte nás prosím kdykoliv na tel.: 734 896 673 Nálezci nebo majiteli informace,která povede k jejímu nalezení finanční odměna.


Detail
 

Ztratil se černý mainský kocour

Manská kočka
Ztratil se  - Manská kočka - 22. 1. 2014 se v obci Tehovec (Říčany u Prahy, Praha - východ) ztratil nekastrovaný mainský mývalí kocour slyšící na jméno Sirius. Je černý, mohutný, na břiše s šedou podsadou. Má delší chlupy, zvlášť výrazné na ocase. Je velmi společenský, mazlivý a přítulný.
Prosíme pokud ho někdo někde zahlédne nebo už ho má doma kontaktujte nás!
Děkujeme

22. 1. 2014 se v obci Tehovec (Říčany u Prahy, Praha - východ) ztratil nekastrovaný mainský mývalí kocour slyšící na jméno Sirius. Je černý, mohutný, na břiše s šedou podsadou. Má delší chlupy, zvlášť výrazné na ocase. Je velmi společenský, mazlivý a přítulný. Prosíme pokud ho někdo někde zahlédne nebo už ho má doma kontaktujte nás! Děkujeme


Detail
 

Mainský plavý tříletý kocour se zapomněl vrátit 1.9.13 večer domů

Manská kočka
Ztratil se  - Manská kočka - Ztratil se v Mirové kde bydlí.Je zvyklý být doma a určitě bude hledat pomoc u lidí.mohl by se pohybovat v okolí Chodova, Jimlíkova, Nové Role
Má kratší srst na těle protože v létě jsme ho ostříhali.Za nalezení nebo informaci předem moc děkuji.

Ztratil se v Mirové kde bydlí.Je zvyklý být doma a určitě bude hledat pomoc u lidí.mohl by se pohybovat v okolí Chodova, Jimlíkova, Nové Role Má kratší srst na těle protože v létě jsme ho ostříhali.Za nalezení nebo informaci předem moc děkuji.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace