Mainská mývalí kočka v seznamu plemen psů - inzerece na Nalezenci

Detail plemene Mainská mývalí kočka

AktivitaAktivní plemeno
Péče o srstPrůměrná
Další informace o plemeni Mainská mývalí kočka naleznete na strákách věnovaných kočkám. Můžete si přečíst popis plemene Mainská mývalí kočka nebo uživatelské doporučení, prohlídnout si fotky plemene této kočky. Více informací na Miciny.cz.


Přidejte inzerát na Miciny.cz - Mainská mývalí kočka

Pokud potřebujete vyžít inzerci k plemeni psa název plemene doporučujeme Vám inzerci na serveru Miciny.cz.

Inzeráty plemene Mainská mývalí kočka

 

Hledám Cherry

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Mohutná sedmiletá mainka Cherry se ztratila 30.12. 2019. Je velice plachá, zvyklá chodit ven.
Děkuji za jakékoli informace.

Mohutná sedmiletá mainka Cherry se ztratila 30.12. 2019. Je velice plachá, zvyklá chodit ven. Děkuji za jakékoli informace.


Detail
 

mainská míšenka s kočkou domácí , mourovatá

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 16.10.2019 se ztratila v obci Kdanice u Sobotky kočička , slyší na jméno Elinka , stáří 1 rok . Váha 5 kg , kastrovaná .

Dne 16.10.2019 se ztratila v obci Kdanice u Sobotky kočička , slyší na jméno Elinka , stáří 1 rok . Váha 5 kg , kastrovaná .


Detail
 

Ztratila se Grejs

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Ztratila se večer 18.6. v Liberci v okolí průmyslové školy ve Vzdušné ulici, slyší na jméno Grejs.
Je dlouhosrstá, má velký hustý ocas, bílé packy a břicho, jinak celá mourovatá a nosí modrý obojek s rolničkou
Odměna za zalezení 1000 Kč

Ztratila se večer 18.6. v Liberci v okolí průmyslové školy ve Vzdušné ulici, slyší na jméno Grejs. Je dlouhosrstá, má velký hustý ocas, bílé packy a břicho, jinak celá mourovatá a nosí modrý obojek s rolničkou Odměna za zalezení 1000 Kč


Detail
 

Ztratil se kocour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 12.10.2018 se ztratil roční kastrovaný kocour Mainské mývalí kočky bez PP v barvě modrý mramor. Prosím, pomozte. Nálezce bude odměněn

Dne 12.10.2018 se ztratil roční kastrovaný kocour Mainské mývalí kočky bez PP v barvě modrý mramor. Prosím, pomozte. Nálezce bude odměněn


Detail
 

Ztratil se rezavý kocour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Prosím o pomoc při hledání kocoura Filipa.
Kocour se ztratil 2.8.2018 v Horské Kamenici. Jde o čtyřletého kocoura mainské mývalí kočky. Barva červená mramorovaná, kocour je kastrovaný, není čipovaný.
Venku je kočičák opravdu nepřehlédnutelný. Kdo není zvyklý na toto plemeno, zaujme ho velikost (8kg), dlouhá srst a u mého kočičáka i výrazná barva.
Vzhledem k množství chalupářů v okolí ho ale někdo (třebas i omylem) mohl odvézt takřka kamkoli v republice.

Prosím o pomoc při hledání kocoura Filipa. Kocour se ztratil 2.8.2018 v Horské Kamenici. Jde o čtyřletého kocoura mainské mývalí kočky. Barva červená mramorovaná, kocour je kastrovaný, není čipovaný. Venku je kočičák opravdu nepřehlédnutelný. Kdo není zvyklý na toto plemeno, zaujme ho velikost (8kg), dlouhá srst a u mého kočičáka i výrazná barva. Vzhledem k množství chalupářů v okolí ho ale někdo (třebas i omylem) mohl odvézt takřka kamkoli v republice.


Detail
 

Ztratila se kočička

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Začátkem července 2018 se ztratila v Lipencich ulice Na Lhotkach myvali kočička,mourovata,placha.odměna nalezci

Začátkem července 2018 se ztratila v Lipencich ulice Na Lhotkach myvali kočička,mourovata,placha.odměna nalezci


Detail
 

Ztratila se kočička

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 2.6. v noci se ztratila kocicka bilo-kremove barvy 4leta maiska mývalí se sibiřskou,slysi na jmeno Mia. Nema obojek.
Prosim pomozte ji najit.
Jakekoliv info volejte 605908663

Dne 2.6. v noci se ztratila kocicka bilo-kremove barvy 4leta maiska mývalí se sibiřskou,slysi na jmeno Mia. Nema obojek. Prosim pomozte ji najit. Jakekoliv info volejte 605908663


Detail
 

Kocour mourovatý kříženec evropské a mývalí Slivenec

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - 31.3.2018 se ve Slivenci (Praha 5) ztratil mourovatý kocour s polodlouhou srstí. Kříženec evropské a mainské mývalí. Zvyklý být v RD a chodící ven - jsme z centra Slivence. Ochočený, bez obojku s jmenovkou. 
Děkuji za jakékoli info. Tel. 723 328 460. mail katerina.burianova1@gmail,com

31.3.2018 se ve Slivenci (Praha 5) ztratil mourovatý kocour s polodlouhou srstí. Kříženec evropské a mainské mývalí. Zvyklý být v RD a chodící ven - jsme z centra Slivence. Ochočený, bez obojku s jmenovkou. Děkuji za jakékoli info. Tel. 723 328 460. mail katerina.burianova1@gmail,com


Detail
 

Hledáme kocourka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - v sobotu se nám ztratil na P4- Lhotka kocourek. Je 2,5 roku starý, asi 5kg, má dlouhou srst.

v sobotu se nám ztratil na P4- Lhotka kocourek. Je 2,5 roku starý, asi 5kg, má dlouhou srst.


Detail
 

Ztratila se Rjůků - kříženka mainské mývalí kočičky

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Rjůků je 2 letá krizenka mainske myvali kocicky, má hunaty ocasek a hlavu. Je sametove cerna s dlouhou srsti. Je velmi placha a bojacna. V soucasnosti mrouska, ale kdyz se boji, je potichu. Je zvykla bydlet v dome, ven chodi maximalne na zahradu, sama vubec. Ztratila se 12/9/2017 ve vecernich hodinach v ulici Na Zamku v Nehvizdech.
Je bez cipu, bez obojku.

Rjůků je 2 letá krizenka mainske myvali kocicky, má hunaty ocasek a hlavu. Je sametove cerna s dlouhou srsti. Je velmi placha a bojacna. V soucasnosti mrouska, ale kdyz se boji, je potichu. Je zvykla bydlet v dome, ven chodi maximalne na zahradu, sama vubec. Ztratila se 12/9/2017 ve vecernich hodinach v ulici Na Zamku v Nehvizdech. Je bez cipu, bez obojku.


Detail
 

Ztratila se mainská mývalí kočka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Mainská mývalí kočka popelavé barvy. Stáří cca. 3 roky. Plachá, slyšící na jméno Ajsinka.

Mainská mývalí kočka popelavé barvy. Stáří cca. 3 roky. Plachá, slyšící na jméno Ajsinka.


Detail
 

našlo se černobílé kotě

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dobrý den,
našel jsem černobílého kocoura/kotě v Pardubicích. Prosím majitele o kontaktování.

Dobrý den, našel jsem černobílého kocoura/kotě v Pardubicích. Prosím majitele o kontaktování.


Detail
 

Ztratilo se naše koťátko Majdalenka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Věk: 6 měsíců
Váha: 6kg (v dospělosti může mít až 10kg)
Barva: zrazavá s bílou, mourovaná
Obojek: Bílý s černou mozajkou

Odměna za nálezný: 1 000kč

Věk: 6 měsíců Váha: 6kg (v dospělosti může mít až 10kg) Barva: zrazavá s bílou, mourovaná Obojek: Bílý s černou mozajkou Odměna za nálezný: 1 000kč


Detail
 

kastrovaná Mainská mývalí

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - dne 7.7. Večer se ztratila naše kočička od našeho domu.
Jje
Je hodná mazlivá po kotatech,ale už kastrovaná.
Prosím o pomoc při hledaní,pro syna je to kamaradka.

dne 7.7. Večer se ztratila naše kočička od našeho domu. Jje Je hodná mazlivá po kotatech,ale už kastrovaná. Prosím o pomoc při hledaní,pro syna je to kamaradka.


Detail
 

kastrovaná Mainská mývalí

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - dne 7.7. Večer se ztratila naše kočička od našeho domu.
Jje
Je hodná mazlivá po kotatech,ale už kastrovaná.
Prosím o pomoc při hledaní,pro syna je to kamaradka.

dne 7.7. Večer se ztratila naše kočička od našeho domu. Jje Je hodná mazlivá po kotatech,ale už kastrovaná. Prosím o pomoc při hledaní,pro syna je to kamaradka.


Detail
 

Hledá se Mainský mývalí kocour!

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 8.7.2016 mi zmizel od domu v Hněvotíně kocour, rezavá barva, mohutný, dlouhosrstý. Nespíš byl odcizen. S PP. Kocour je pro mne velmi cenný, pro množitele ne - je vykastrovaný. Prosím, pomozte mi jej najít, je na mě velmi fixovaný.

Dne 8.7.2016 mi zmizel od domu v Hněvotíně kocour, rezavá barva, mohutný, dlouhosrstý. Nespíš byl odcizen. S PP. Kocour je pro mne velmi cenný, pro množitele ne - je vykastrovaný. Prosím, pomozte mi jej najít, je na mě velmi fixovaný.


Detail
 

Ztratil se koucour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 16.8 v noci se ztratil kocour, plemeno Mainské mývalí. Slyší na jmeno Micky. Akutní problém s očima, potřebuje akutně léky, speciální krmivo

Dne 16.8 v noci se ztratil kocour, plemeno Mainské mývalí. Slyší na jmeno Micky. Akutní problém s očima, potřebuje akutně léky, speciální krmivo


Detail
 

Ztratila se kastrovana kocicka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Je to asi týden, co se nám ztratila naše milovaná kočička slyšící na jméno Bublinka. Je to dlouhosrstá a kastrovaná kočička. Máme ji moc rádi a chceme aby se nám vrátila. Na bříšku má kudrlinky a nejvíce má chlupatý ocásek. Je to plemeno Mianská mývalí kočka. Jsou jí 2 roky. Je to naše zlatíčko a chceme aby se nám vrátila. Můj email je: SaraBlazkova2@seznam.cz tel. 702625608

Odměna: Ano

            Děkuji :)

Je to asi týden, co se nám ztratila naše milovaná kočička slyšící na jméno Bublinka. Je to dlouhosrstá a kastrovaná kočička. Máme ji moc rádi a chceme aby se nám vrátila. Na bříšku má kudrlinky a nejvíce má chlupatý ocásek. Je to plemeno Mianská mývalí kočka. Jsou jí 2 roky. Je to naše zlatíčko a chceme aby se nám vrátila. Můj email je: SaraBlazkova2@seznam.cz tel. 702625608 Odměna: Ano Děkuji :)


Detail
 

Ztratil se dlouhosrstý kastrovaný kocour Puci - Pucifous

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - 17.3.2015 - v úterý vyběhl ven zrzavý dlouhosrstý kocour - kastrát - Pucifous - Puci. Má bílou náprsenku, na pravé straně čumáčku bílou čmouhu a na pravé tlapce také. Konečky tlapek jsou bílé. Jinak je celý zrzavý. Oči má sešikmené k sobě a oříškové. Jeho hustě chlupatý ocas je jak vějíř. Je bázlivý, plachý a není zvyklý se toulat. Pravděpodobně byl vyplašen a utíkal bez hlavě jiným směrem než měl. Je velmi krásný a určitě vyplašený. Zvyklý na svou parťačku modrou britskou kočičku, která jo doma vymňoukává a hledá. My jsme zoufalý a nešťastný! Prosím, uvidíte-li ho, dejte vědět na číslo 777225412. Velmi, velmi děkujeme!

17.3.2015 - v úterý vyběhl ven zrzavý dlouhosrstý kocour - kastrát - Pucifous - Puci. Má bílou náprsenku, na pravé straně čumáčku bílou čmouhu a na pravé tlapce také. Konečky tlapek jsou bílé. Jinak je celý zrzavý. Oči má sešikmené k sobě a oříškové. Jeho hustě chlupatý ocas je jak vějíř. Je bázlivý, plachý a není zvyklý se toulat. Pravděpodobně byl vyplašen a utíkal bez hlavě jiným směrem než měl. Je velmi krásný a určitě vyplašený. Zvyklý na svou parťačku modrou britskou kočičku, která jo doma vymňoukává a hledá. My jsme zoufalý a nešťastný! Prosím, uvidíte-li ho, dejte vědět na číslo 777225412. Velmi, velmi děkujeme!


Detail
 

Kříženec Mainské mývalí kočky

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 19.2. mi oknem utekl kocourek do zahrady, odkud se pravděpodobně dostal do ulice. Je mu 8 měsíců, je hodně umňoukaný,mazlivý,ale umí i hezky kousnout. Je černý, ale na sluníčku je trošku žíhaný. Má hustý huňatý ocásek. Není kastrovaný a okolí nezná, jelikož byl pouze doma. Prosím o jakoukoliv informaci o něm. Děkuji

Dne 19.2. mi oknem utekl kocourek do zahrady, odkud se pravděpodobně dostal do ulice. Je mu 8 měsíců, je hodně umňoukaný,mazlivý,ale umí i hezky kousnout. Je černý, ale na sluníčku je trošku žíhaný. Má hustý huňatý ocásek. Není kastrovaný a okolí nezná, jelikož byl pouze doma. Prosím o jakoukoliv informaci o něm. Děkuji


Detail
 

Kříženec Mainské mývalí kočky

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 19.2. mi oknem utekl kocourek do zahrady, odkud se pravděpodobně dostal do ulice. Je mu 8 měsíců, je hodně umňoukaný,mazlivý,ale umí i hezky kousnout. Je černý, ale na sluníčku je trošku žíhaný. Má hustý huňatý ocásek. Není kastrovaný a okolí nezná, jelikož byl pouze doma. Prosím o jakoukoliv informaci o něm. Děkuji

Dne 19.2. mi oknem utekl kocourek do zahrady, odkud se pravděpodobně dostal do ulice. Je mu 8 měsíců, je hodně umňoukaný,mazlivý,ale umí i hezky kousnout. Je černý, ale na sluníčku je trošku žíhaný. Má hustý huňatý ocásek. Není kastrovaný a okolí nezná, jelikož byl pouze doma. Prosím o jakoukoliv informaci o něm. Děkuji


Detail
 

Ztratila se mourovatá KIMCHI kříženec Mainské mývalí

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - mourovatá, s velkým huňatým ocasem a poměrně malou hlavou v poměru k tělu. 6 měsíců stará. Měla obojek, ale ten mohla ztratit.

mourovatá, s velkým huňatým ocasem a poměrně malou hlavou v poměru k tělu. 6 měsíců stará. Měla obojek, ale ten mohla ztratit.


Detail
 

Nalezena kočička Praha Slivenec

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - V ulici Na Rovném se ve středu 7.1.2015 našla zatoulaná kočka. Nejedná se o toulavou kočku, je zdravá, udržovaná, má ráda lidi a je zvyklá žít v bytě. Je smutná, zjevně se jí stýská po domově a člověku, na kterého je zvyklá.

V ulici Na Rovném se ve středu 7.1.2015 našla zatoulaná kočka. Nejedná se o toulavou kočku, je zdravá, udržovaná, má ráda lidi a je zvyklá žít v bytě. Je smutná, zjevně se jí stýská po domově a člověku, na kterého je zvyklá.


Detail
 

Ztratil se kocour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 26.12.2014 ve večerních hodinách v obci Chlumín u Neratovic ztratil zrzavo -bílý kastrovaný 2roky starý kocourek ,slyší na jméno Bert.inf. na mob.725588838 děkuji

Dne 26.12.2014 ve večerních hodinách v obci Chlumín u Neratovic ztratil zrzavo -bílý kastrovaný 2roky starý kocourek ,slyší na jméno Bert.inf. na mob.725588838 děkuji


Detail
 

Ztratil se zrzavý kocour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - 28.12. se ztratil kocour mainské mývalý kočky. nálezci odměna

28.12. se ztratil kocour mainské mývalý kočky. nálezci odměna


Detail
 

Ztratil se zrzavý kocour

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - 28.12. se ztratil kocour mainské mývalý kočky. nálezci odměna

28.12. se ztratil kocour mainské mývalý kočky. nálezci odměna


Detail
 

ztratila kočička

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - V listopadu nepřišla domů naše Izabelka, kočička je kastrovaná, velmi plachá , stáří 2,5 roku. . V případě nálezu nebo v případě, že jste kočičku někde zahlédli zavolejte prosím na tel. číslo 720 560 441 Děkujeme:-)

V listopadu nepřišla domů naše Izabelka, kočička je kastrovaná, velmi plachá , stáří 2,5 roku. . V případě nálezu nebo v případě, že jste kočičku někde zahlédli zavolejte prosím na tel. číslo 720 560 441 Děkujeme:-)


Detail
 

Nasel se kocour , stari asi 8 let , nekastrovany

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Bily nekastrovany kocour

Bily nekastrovany kocour


Detail
 

Nasel se kocour , stari asi 8 let , nekastrovany

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Bily nekastrovany kocour

Bily nekastrovany kocour


Detail
 

Nasel se kocour , stari asi 8 let , nekastrovany

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Bily nekastrovany kocour

Bily nekastrovany kocour


Detail
 

Pohřešuji kouřově až skořicově hnědou kočičku

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Ztratila se kočička Cherylka. Je hnědě barvy a hodně huňatá, má žluté oči a na levém boku má vyholené místečko po kastraci, které je už z části zarostlé, ale stále dobře viditelné. V případě, že ji odchytíte nebo o ni máte nějaké informace, kontaktujte mne prosím. Děkuji za spolupráci.

Ztratila se kočička Cherylka. Je hnědě barvy a hodně huňatá, má žluté oči a na levém boku má vyholené místečko po kastraci, které je už z části zarostlé, ale stále dobře viditelné. V případě, že ji odchytíte nebo o ni máte nějaké informace, kontaktujte mne prosím. Děkuji za spolupráci.


Detail
 

Hledáme majitele kocourka - Ústí nad Labem

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!je to strašný mazel a je mu smutno : (

V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!je to strašný mazel a je mu smutno : (


Detail
 

Nelezen kocourek - Ústí nad Labem

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!

V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!


Detail
 

Nelezen kocourek - Ústí nad Labem

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!

V pátek 23.10. byl v Neštěmicích v noci nalezen kocourek typu mainská mývalí-spíše kotě.Máme ho doma a zatím se o něj staráme,hledáme jeho majitele! prosím ozvěte se!


Detail
 

Ztratil se kocour KOŠKIN

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Robusní šestiletý mainský kocour modro-stříbrný.

Robusní šestiletý mainský kocour modro-stříbrný.


Detail
 

ztratila se rocni kastrovana kocicka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - je placha, neni zvykla chodit venku, slysi na

je placha, neni zvykla chodit venku, slysi na "kocko"


Detail
 

ztratila se Ismé

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá

modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá


Detail
 

ztratila se Ismé

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá

modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá


Detail
 

ztratila se Ismé

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá

modrošedá s růžovými znaky, výrazný huňatý ocas, zelené oči, na svou rasu spíš menší, drobná, lehká, plachá


Detail
 

Ztratil se kocourek

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 3.1.2014 se nám nevrátil domů kocourek. Je velmi přítulný. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci.

Dne 3.1.2014 se nám nevrátil domů kocourek. Je velmi přítulný. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci.


Detail
 

Ztratil se kocourek

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Prosíme o pomoc při hledání snad zatoulaného 1,5 letého kocourka. Nevrátil se z obvyklé

Prosíme o pomoc při hledání snad zatoulaného 1,5 letého kocourka. Nevrátil se z obvyklé "samoprocházky" - Praha Modřany. Slyší na jméno Artuš, je přítulný, bílo-šedivý (mourovatý), hodně chlupatý s dlouhou srstí. Na krku má černý obojek proti blechám. Za veškeré informace předem moc děkuji. ,


Detail
 

Ztratil se nám kocourek, prosím pomozte!

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - 28.11.2013 se nám v Opavě na Kylešovském kopci ztratil zrzavý mainský mývalý kocour, je vykastrovaný, není zvyklý být venku, všeho se bojí. Prosím, kdybyste ho viděli nebo slyšeli, že jej někdo našel, ozvěte se nám. Děkuji.

28.11.2013 se nám v Opavě na Kylešovském kopci ztratil zrzavý mainský mývalý kocour, je vykastrovaný, není zvyklý být venku, všeho se bojí. Prosím, kdybyste ho viděli nebo slyšeli, že jej někdo našel, ozvěte se nám. Děkuji.


Detail
 

Hledá se kočka

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Hledá se kříženka mainské mývalí kočky, je krátkosrtstá většího vzrůstu, bílá s trikolorním zbarvením. Není ve stabilním zdravotním stavu a potřebuje stálou péči. Prosíme proto o její navrácení, případně informace o jejím výskytu. Děkujeme.

Hledá se kříženka mainské mývalí kočky, je krátkosrtstá většího vzrůstu, bílá s trikolorním zbarvením. Není ve stabilním zdravotním stavu a potřebuje stálou péči. Prosíme proto o její navrácení, případně informace o jejím výskytu. Děkujeme.


Detail
 

HLEDÁ SE KOČKA

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Hledá se kříženka mainské mývalí kočky, je krátkosrtstá většího vzrůstu, bílá s trikolorním zbarvením. Není ve stabilním zdravotním stavu a potřebuje stálou péči. Prosíme proto o její navrácení, případně informace o jejím výskytu. Děkujeme.

Hledá se kříženka mainské mývalí kočky, je krátkosrtstá většího vzrůstu, bílá s trikolorním zbarvením. Není ve stabilním zdravotním stavu a potřebuje stálou péči. Prosíme proto o její navrácení, případně informace o jejím výskytu. Děkujeme.


Detail
 

našlo se koťátko

Mainská mývalí kočka
Ztratil se - Mainská mývalí kočka - Dne 26.10.2013 se v Praze-Kunratice naslo kotatko.Majitel at se ozve sms na tel.cislo 777 608 769.

Dne 26.10.2013 se v Praze-Kunratice naslo kotatko.Majitel at se ozve sms na tel.cislo 777 608 769.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace