Ztratil se pes v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii psi ztratil se

 

Hledá se Maďarský ohař

Maďarský ohař krátkosrstý
Ztratil se  - Maďarský ohař krátkosrstý - Hledá se Maďarský ohař

Večer 3.6. nám za zvěří utekl Maďarský ohař jménem Guess, číslo čipu je 900032001695387. Zmizel v honitbě mezi Českým Brodem a Kounicemi, směrem na Poříčany a Klučov. Má na krku reflexní obojek s tel. Prosím o jakoukoli zprávu na tel. 602396749 nebo 724519669. SDÍLEJTE Prosím! Odměna je jistá !!!


Detail
 

Rozkošný Anglický buldok Štěňata

Sibiřský husky
Ztratil se  - Sibiřský husky - Rozkošný Anglický buldok Štěňata

Máme vrh 2 fantastické štěňat. Oni jsou opravdu čest svému plemeni. Dokonalé rovné ocasy, otevřené nozdry a krásné jasné tmavé oči. Štěňátka jsou připraveni na svých nových domovů. Best of Breed Štěňata mají více než 20 mistrů ve svém rodokmenu. Štěňata jsou vaccimated, de odčervená, plně veterináři kontrolují. Štěňata byly vzneseny v rodinném domě s 2 dětmi.


Detail
 

Sladké Šteňatá Sibírsky husky

Afghánský chrt
Ztratil se  - Afghánský chrt - Sladké Šteňatá Sibírsky husky

Táto sibírsky husky šteňa je 12 týždňov. Sú očkované, veterinári kontrolujú, odčervené a mám všetky veterinára záznamy. Vzali svoje zábery a teraz pripravená pre nový domov. Sú veľmi jemný s deťmi a pacientom s ostatnými psami.


Detail
 

Fany a Dyk

Německý křepelák
Ztratil se  - Německý křepelák - Fany a Dyk

Dyk (4 roky) šiml, Fany (2 roky) hnědá barva


Detail
 

Ztratil se SAM

Pudl velký (královský)
Ztratil se  - Pudl velký (královský) - Ztratil se SAM

Dne 23.5. 2016 se ztratil nebo byl odcizen či puštěn ze zahrady v obci Kamenný Přívoz 15 letý pes slyšící na jméno SAM.Jedná se o rasu velkého pudla, barva plavá. Již špatně slyší a vidí. Také má potíže s chůzí. Na krku měl zelený obojek. Pod uchem má bouli. Prosíme o jakékoliv informace.


Detail
 

Nekdo nam odvedl stene pejska jmenem Basty.Byl uvazany pred kramem na napadne silnem cervenem provazku.@V patek13.05.2016 ve 21.00hod.@PROSIM ZA JAKOUKOLI INFORMACI DEKUJI

Kříženec
Ztratil se  - Kříženec - Nekdo nam odvedl stene pejska jmenem Basty.Byl uvazany pred kramem na napadne silnem cervenem provazku.@V patek13.05.2016 ve 21.00hod.@PROSIM ZA JAKOUKOLI INFORMACI DEKUJI

Zlatohnede zbarveni,srst kratka az polodlouha,cerne oci mandloveho tvaru,usi vztycene a v puli zlomene smerem dolu, Jiskrive oko az smejici se pohled.Je velice temperamentni a zivy.(neni bazlivy a obcas steka a hlavne kdyz zustane sam!)Vyhubleho vzezreni,jelikoz je krizeny s vipetem.Ocasek ma dlouhy,savloviteho tvaru.


Detail
 

Hledame Bertu

Pražský krysařík
Ztratil se  - Pražský krysařík - Hledame Bertu

Z patku na sobotu 13.5. - 14.5. se ze zahrady v obci Zbecno ztratila fenka prazskeho krysarika. slysi na jmeno Berta. ma fialovy obojek s bilou vlnkou, pihu v levem uchu.


Detail
 

Hledá se fenka shiba-inu

Šiba Inu - Shiba
Ztratil se  - Šiba Inu - Shiba - Hledá se fenka shiba-inu

Dnes (29.4.) se nám zaběhla bojácná fenka, vypadá jako malá liška, utekla i s vodítkem. Je čipovaná (967000009260255). Budu vděčná za jakoukoliv informaci.


Detail
 

Ztratil se kříženec

Kříženec
Ztratil se  - Kříženec - Ztratil se kříženec

16.4. Se ztratil v Karviné - Hranicích kříženec střední postavy. Prosím pomozte. Odměna. Tel.: 602547427


Detail
 

Ztratil se pejsek

Australský silky teriér
Ztratil se  - Australský silky teriér - Ztratil se pejsek

V kohoutku měří asi 20cm. Černý s hnědou hlavou a hnědým bříškem. Oči tmavě hnědé. Měl modrý obojek s bílými tečkami a přívěškem kosti s kamínky. Prosím o pomoc moc mi chybí :(


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace