Ztratil se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky ztratil se

 

kočička jmenem čuču

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - kočička jmenem čuču

Dobry den zdravim pred 3 az 5 mesici moje ex pritelkyne ztratila kocicku jmenem čuču šedo černa s bilim hrudnikem i a bile pacicky od urovne bricha linkami jak nad ocima tak podel oci tri pruhy na ocasku cerne a konec cerny nabizim velkou odmenu 6-10tisic korun za nalezne moc nam chybi a mame oni strach :( prosim pomozce:( jedna se o Pardubicky kraj Sezemice diky za odezvu me cislo tel.607303933 moc diky Smolík


Detail
 

Hledáme!

Evropská kočka
Ztratil se - Evropská kočka - Hledáme!

V pondělí ráno 20. 5. 2019 už nebyl doma kastrovaný kocourek cca 8 měsíců starý, na krku bílý obojek proti parazitům. Slyší na jméno Dory. Za jakoukoliv informaci děkujeme.


Detail
 

Ztratil se kocourek

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - Ztratil se kocourek

11.5.2019 se mi ztratil mourovatý 11 měsíční kocourek Tygr. Je nekastrovaný, bez obojku a čipu. Na kocoura je spíše menší atletické postavy a váží okolo 3kg. Na jméno moc neslyší, spíš na ččč. Lidí se nebojí, je celkem mazlivý a hravý. Přes den býval s ostatními mými kočkami venku a večer vždy přišel a noc strávil s ostatními chlupáči doma. Prosím pomozte mi jej najít. ODMĚNA za nalezení 1 500 Kč.


Detail
 

Ztratila se kočka

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - Ztratila se kočka

Elinka je 7 let stará mourovaná-rezatá kočka. Obojek nemá, čipovaná není. Je kastrovaná a váží cca 4 kg. Na své jméno slyší, k cizím lidem spíše plašší. Je zvyklá být doma i na zahradě. Odešla 7.5. a zatím se nevrátila, vždy přišla.


Detail
 

Ztratila se kočička

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - Ztratila se kočička

Dobrý den,prosim ztratila se mi kocicka a chtela jsme Vas pozadat zda byste prosim byli tak hodni a mohli uverejnit tento inzerát dekuji mockrat predem:viz plakátek


Detail
 

Ztratila se černá kočka

Britská kočka
Ztratil se - Britská kočka - Ztratila se černá kočka

10.5.2019 se nám v lokalitě Pobočná-Michelská ztratila černá kočka, má oranžové oči. Na krku má olivově zelený antiparazitní obojek a červený obojek se zvonečkem: Může se schovávat ve sklepě. Pokud jste ji někdo viděl, dejte nám, prosím, vědět na tel.: 724 938 785. Odměna.


Detail
 

Ztratil se kocourek, prosím pomozte nám

Birma
Ztratil se - Birma - Ztratil se kocourek, prosím pomozte nám

Dne 9/5/2019 odešel jako obvykle-bydlíme v domku se zahradou a kocourka pouštíme ven - a už druhý den se nevrací. Prosím pomozte nám. Za každou informaci budeme vděční.


Detail
 

Ztacená kočka Sisi

Siamská kočka
Ztratil se - Siamská kočka - Ztacená kočka Sisi

Dne 8.5. nezavřenými vraty utekla 4 letá kočka slyšící na jméno Sisi. Je malého vrůstu kastrovaná, šedo-bílé barvy. Zvyklá na pobyt doma, okolí nezná. Prosíme o pomoc. Děkujeme.


Detail
 

Ztratil se zrzavý kocourek s bílým bříškem

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - Ztratil se zrzavý kocourek s bílým bříškem

Večer 5.5.19 se nám ztratil osmiměsíční kocourek, zrzavý s bílým bříškem a náprsenkou, bez zvláštních znaků, bez čipu oběť obojku. Je 4 dny po kastraci. Moc prosím o pomoc.


Detail
 

Ztracená kočka

Kočka domácí
Ztratil se - Kočka domácí - Ztracená kočka

Vilda je 9 měsíců stará kočka ( kocourek?) středního zrůstu. Ztratil se v podvečer dne 30.4. 2019. Možné že následoval svoji majitelku směrem k centru. Slyší na ZAMLASKÁNÍ a zavolání VILDO, VILÍKU. Těžko říci jak se zachová mimo domov. Nerad se mazlí. Poznávacím znamením by mohl být jeho pruhovaný ocásek (bílo- šedá), bříško a nohy má bílé, přes záda šedou skvrnu, v obličeji zajímavá maska.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace