Ztratil se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky ztratil se

Ztratila se nam kočička Luma

Perská kočka
Ztratil se  - Perská kočka - Ztratila se nam kočička Luma

Bílá, s šedým ocasem a zrzavo-šedými flíčky po těle. Moc se nám po ní stýská...


Detail

Černobílá kočička

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Černobílá kočička

Prosím o pomoc. Dne 11.8. 2017 se nám ztratila kočka, vyskočila z okna. Je milá a přátelská. Moc nám chybí. Odměna jistá. Jakékoliv info na tel.c.606935606


Detail

Ztratil se zrzavý kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Ztratil se zrzavý kocour

V úterý 19. 9. 2017 se ve večerních hodinách v ulici K Remízku na starém Chodově ztratil zrzavý kocour, kastrovaný, moc hodný, upovídaný, přítulný, slyšící na jméno Edáček. Věk kolem 3 let, váha 4 – 4,5 kg. Pokud byste ho našli, prosím o kontaktování na číslo: 777 131 883. Děkuji. Odměna za nález jistá.


Detail

Ztratil se černý kocour

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Ztratil se černý kocour

V sobotu 16.9.2017 se ztratil na ústecké Klíši černý kocour, žluté oči, kastrovaný, přítulný


Detail

Ztratila se Rjůků - kříženka mainské mývalí kočičky

Mainská mývalí kočka
Ztratil se  - Mainská mývalí kočka - Ztratila se Rjůků - kříženka mainské mývalí kočičky

Rjůků je 2 letá krizenka mainske myvali kocicky, má hunaty ocasek a hlavu. Je sametove cerna s dlouhou srsti. Je velmi placha a bojacna. V soucasnosti mrouska, ale kdyz se boji, je potichu. Je zvykla bydlet v dome, ven chodi maximalne na zahradu, sama vubec. Ztratila se 12/9/2017 ve vecernich hodinach v ulici Na Zamku v Nehvizdech. Je bez cipu, bez obojku.


Detail

Ztracený kocourek Čičiko - odměna 1000 Kč

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Ztracený kocourek Čičiko - odměna 1000 Kč

Již 15.června 2017 se ztratil moc hodný upovídaný černý asi 4-letý kocourek slyšící na jméno Čičiko, s bílými tlapkami, bílou náprsenkou a bílou pusinkou z ulice Suchý Vršek, Praha 5 (13) - Nové Butovice. Žil venku, měl tam pelíšek, více z nás se o něj staralo. V ulici pak začala probíhat rekonstrukce a tak nevíme, jestli se mu něco stalo nebo odběhl dál od hluku. Bohužel se obáváme nejhoršího. Byl zvyklý chodit denně na krmení. V případě informace předem moc děkuji. V případě nálezu odměním nálezce 1000 Kč. Děkuji.


Detail
 

Pomoc

Albinotická siamská kočka
Ztratil se  - Albinotická siamská kočka - Pomoc

Nezname jeho otce jeho mama byla zelvovita on nam jediny ze segrou zustal a tet nam utekl prosim o pomoc


Detail
 

Čerta

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Čerta

Dobrý den, dne 5.9.2017 se nám kolem 17h ztratila v Praze 8 - Čimice kočka Čerta. Věk kolem 2 let, váha 4,5-5kg (většího vzrůstu), kastrovaná, směska. Celá černá bohužel bez poznávacích znaků, snad jen docela nápadně dlouhé nohy, při bližším kontaktu by bylo možno najít otlaky na zadních pacičkách a černou pihu v pravém oušku. Je moc hodná, ale velmi plachá. Jako kotě do cca 1 roku života venkovní, posléze už jen v bytě, okolí nezná. Odměna za nález jistá.


Detail
 

Odměna 1000,- Kč

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Odměna 1000,- Kč

u veterinární kliniky AflaVet ve FM na ulici Bruzovská 1852 ztratila tato kočka, jméno Micinka. Běžela směrem k ulici I.P.Pavlova. Má poraněnou nohu. Pokud by jste ji našli, prosím o kontaktování na číslo: 602531165. Odměna 1000,- Kč


Detail
 

Ztratila se 5ti měsíční kočička - Kladno

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Ztratila se 5ti měsíční kočička - Kladno

v sobotu 2/9/2017 se nám z domova - Kladno, Rozdělov, Zeyerova 279 zatoulala 5ti měsíční kočička. Kočička je mourovatá s bílou náprsenkou a ponožkami. Jmenuje se Scarlet a je velmi mazlivá. Foto bohužel starší - je zde jako 2měsíční kotě.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace