Našel se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky našel se

 

tmavá tříbarevka Beroun

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - tmavá tříbarevka Beroun

Našla se tříbarevná kočka (tmavá, s malým podílem bílé barvy), drobná, mladá, ale dospělá. Dříve zřejmě žila v bytě. Našla se před více než týdnem v Berouně.


Detail
 

Viděna kočička v Praze 4

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Viděna kočička v Praze 4

Kamarád dnes po cestě k lékaři zahlédl tuto kočičku (pohlaví ani kastrace není známo). Je plachá, nenechá se pohladit. Je promočená, zablácená a bezpochyby hladová. Viděna 13.1.2016 okolo 12-13hod. na ulici Hvězdova Praha 4 u sportovní školy. Když se vracel, kočička tam již nebyla. Budu ráda, když se jí najde alespoň dočaska, aby neskončila v utulku.


Detail
 

Našla se kočička cca 3-4 měs

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Našla se kočička cca 3-4 měs

Dne 18.12.2015 v Mirošovicích, ul. Na Ježově byla nalezena kočička cca 3-4 měs. Srst mour, krátká. Na krku měla hnědý pásek. Někomu se ztratila. Venku určitě není dlouho. Je milá a přítulná. Pokud ji postrádáte, volejte 724 109 360.


Detail
 

SOS! Hleda se kočka! Prosím o pomoc.

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - SOS! Hleda se kočka! Prosím o pomoc.

Dne 28.11 mi utekla kočička z terasy, zrovna začala bouřka tak jsem myslela že se nekdě schovava. Ale už je to 3 dni a nevratila se. Kulha na pravou nožičku po operaci. Je 7 let stara a slyši na jmeno Lilu. Je očipovana. Prosím volejte na tel.čislo 776281198 nebo na email:natalia.nikolova@seznam.cz . Odměna.


Detail
 

Černá dlouhosrstá kočka

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Černá dlouhosrstá kočka

29/11 ve 2h ráno se v činž. domě objevila malá černá kočička. Přibližně půl roku stará, velmi přítulná a mazlivá, navyklá chodit na kočkolit. Pokud ji postrádáte, prosím, ozvěte se..


Detail
 

Našla se kočka/kocour

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Našla se kočka/kocour

Hledá se majitel této opuštěné, asi britské kočky/kocoura. Barva světle šedivá, oči světlé (žlutooranžové). Už druhým dnem (od 30.11.2015) přebývá na naší zahradě a žadoní a puštění do domu.


Detail
 

nalezeno 5 kočiček

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - nalezeno 5 kočiček

při hledání vlastní ztracené kočičky jsem objevila 5 koček v parku proti rohu ulic U Rajské zahrady a Vlkova. Je tam vjezd do budovy VŠE, kočičky byly za plotem po levé straně. Nebály se, ale přes plot ke mě nešly. Vypadají udržovaně. Jedna mourovatá, jedna čistě bílá a tři bílé s mourovatými znaky na hlavičkách a těle. V případě zájmu zašlu e-mailem další fotky.


Detail
 

dlouhosrstá bíločerná kočka / kocour - Praha 3

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - dlouhosrstá bíločerná kočka / kocour - Praha 3

V Příběnické ulici nad hlavním nádražím v Praze se ve skupině polodivokých koček objevila kočka/kocour, bíločerná s dlouhou srstí. Mazlivá a velmi přítulná, buď zatoulaná nebo vyhozená. V dobré kondici.


Detail
 

Našel se kocourek!

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Našel se kocourek!

Našel se mourovatý kocourek, tak tři/čtyři měsíce starý. Dobře stavěný, přítulný a čistý.


Detail
 

Nalezena mladší kočka Brno

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Nalezena mladší kočka Brno

5.10.2015 se v Brně na ulici Francouzská našla zatoulaná mladší kočka. Je hodná, přítulná, evidentně zvyklá na lidi. Je čistá,pohublá není, asi zvyklá na byt. Cesta autem vůbec neřešila. Kdyby někomu patřila, prosím ozvěte se


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace