Našel se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky našel se

 

Ztratil se mourovatý kocourek

Albinotická siamská kočka
Ztratil se  - Albinotická siamská kočka - Ztratil se mourovatý kocourek

Ztratil se mourovatý tříletý, kastrovaný kocourek. V obci Černilov. Je kastrovaný slyší na jméno Denísek. Máme ho krátce a nezná to tu. Prosím pomozte. V případě, že ho uvidíte ozvěte se.


Detail
 

Kočka tříbarevná nalezena na Praze 8

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Kočka tříbarevná nalezena na Praze 8

Dobrý den,dne 9.7.2015 se našla tříbarevná, udržovaná, přátelská kočka v ulici Ládví- Praha 8


Detail
 

Ztracená kočička

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Ztracená kočička

Ztratila se nám Denisa, 8 letá kastrovaná bílomourovatá, menší. 30.6. se nevrátila domů. Terén v okolí zná, je zvyklá chodit ven. Nálezce odměníme.


Detail
 

Dorotka

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Dorotka

Dobry den,dne 14.5.2015 jsme u nas v dome ve Vysocanech nasli kocicku. Kocicka je vazne milionova, strasne pritulna, klidna. cistotna a mazliva. Je skvely spolecnik a nema problem ani s pejskem ale ja si ji bohuzel z vice duvodu nemohu nechat. Predem dekuji moc za inzerovani u vas na strankach i za pripadnou pomoc pri hledani domova pro Dorinku. Za ten mesic jsme si ji oblibyli a chteli by jsme aby se mela dobre. vice fotek mohu poslat i na email. Hola Veronika 900rr@seznam.cz


Detail
 

Sražená kočička

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Sražená kočička

Dne 4.6.2015 ve 20hod. si kočičku odvezla odchytová služba Městské policie. Byla ošklivě zraněna projíždějícím autem. Komu chybí domácí mazel, kontaktujte MP nebo mě na uvedených kontaktech.


Detail
 

Mourovatá Kočička

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Mourovatá Kočička

Je to mourovatá kočička, jistě zvyklá v domě. Ráda se mazlí. Našla se v Českých Budějovicích. Nepostrádá ji někdo? Už se tu potuluje dost dlouho.


Detail
 

ztratila se nám Zuzka

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - ztratila se nám Zuzka

Ztratila se nám kastrovaná kočička Zuzka. Dobře slyší na jméno. Je drobného vzrůstu, váží necelá tři kila. Má zelenožluté oči, blízko u sebe. Je dost nedůvěřivá, ale ráda se mazlí. Nerada se nosí. Jsou jí dva roky. Prosím, pomozte nám Zuzku najít. Moc nám chybí. Hledáme ji od 19. 4. 2015.


Detail
 

nalezena mourovatá asi půl roční kočička

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - nalezena mourovatá asi půl roční kočička

Dne 29.4.2015 v Praze 4, ul. Pasteurova 3 byla nalezena asi půlroční kočička. Někomu se ztratila nebo byla vyhozena. Venku určitě není dlouho. Je milá a přítulná. Pokud ji postrádáte, volejte 608 414 102.


Detail
 

Našel se černý kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Našel se černý kocour

V únoru 2015 byl v Praze Strašnicích nalezen černý kocour s jemnou bílou náprsenkou. Je moc milý, nebyl kastrován, ale podle všeho je ochočený a někomu asi schází.


Detail
 

Našla se mourovaná kočička

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Našla se mourovaná kočička

Našla se mourovaná bujná kočička středního vzrůstu. Má pronikavě žluté oči a růžový nos. Je světlejší barvy. Prosíme o rychlé vyřízení, nemáme podmínky na skladování kočičky, děkuji Jana Čavojcová


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace