Našel se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky našel se

 

Kocour

Orientální krátkosrstá kočka
Ztratil se  - Orientální krátkosrstá kočka - Kocour

Nalezen kocour! 776164779


Detail
 

Ztraceny kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Ztraceny kocour

Vykastrovany,asi 4 lety mourovaty kocour,celkem mohutny 4,5 kg s cernym odblesovacim obojkem na krku,slysi na jmeno Mour.Rad se vozi autem,velmi zvedavy a s velkou chuti k jidlu. Mame podezreni,ze ho nekdo mohl z Dubiny nevedomky odvezt autem,je rychly,jak vidi otevrene dvere auta,nebo domu.


Detail
 

Nalezený kocour - Praha

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Nalezený kocour - Praha

3.2. byl ráno v Peckově ulici v Karlíně nalezen zrzavě-bílý kocour, hubenější, nekastrovaný, odhadem rok starý. Prosíme případné majitele, aby se co nejdříve ozvali na číslo 604 487 398 nebo 608 454 330.


Detail
 

tmavá tříbarevka Beroun

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - tmavá tříbarevka Beroun

Našla se tříbarevná kočka (tmavá, s malým podílem bílé barvy), drobná, mladá, ale dospělá. Dříve zřejmě žila v bytě. Našla se před více než týdnem v Berouně.


Detail
 

Viděna kočička v Praze 4

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Viděna kočička v Praze 4

Kamarád dnes po cestě k lékaři zahlédl tuto kočičku (pohlaví ani kastrace není známo). Je plachá, nenechá se pohladit. Je promočená, zablácená a bezpochyby hladová. Viděna 13.1.2016 okolo 12-13hod. na ulici Hvězdova Praha 4 u sportovní školy. Když se vracel, kočička tam již nebyla. Budu ráda, když se jí najde alespoň dočaska, aby neskončila v utulku.


Detail
 

Našla se kočička cca 3-4 měs

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Našla se kočička cca 3-4 měs

Dne 18.12.2015 v Mirošovicích, ul. Na Ježově byla nalezena kočička cca 3-4 měs. Srst mour, krátká. Na krku měla hnědý pásek. Někomu se ztratila. Venku určitě není dlouho. Je milá a přítulná. Pokud ji postrádáte, volejte 724 109 360.


Detail
 

SOS! Hleda se kočka! Prosím o pomoc.

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - SOS! Hleda se kočka! Prosím o pomoc.

Dne 28.11 mi utekla kočička z terasy, zrovna začala bouřka tak jsem myslela že se nekdě schovava. Ale už je to 3 dni a nevratila se. Kulha na pravou nožičku po operaci. Je 7 let stara a slyši na jmeno Lilu. Je očipovana. Prosím volejte na tel.čislo 776281198 nebo na email:natalia.nikolova@seznam.cz . Odměna.


Detail
 

Černá dlouhosrstá kočka

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Černá dlouhosrstá kočka

29/11 ve 2h ráno se v činž. domě objevila malá černá kočička. Přibližně půl roku stará, velmi přítulná a mazlivá, navyklá chodit na kočkolit. Pokud ji postrádáte, prosím, ozvěte se..


Detail
 

Našla se kočka/kocour

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Našla se kočka/kocour

Hledá se majitel této opuštěné, asi britské kočky/kocoura. Barva světle šedivá, oči světlé (žlutooranžové). Už druhým dnem (od 30.11.2015) přebývá na naší zahradě a žadoní a puštění do domu.


Detail
 

nalezeno 5 kočiček

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - nalezeno 5 kočiček

při hledání vlastní ztracené kočičky jsem objevila 5 koček v parku proti rohu ulic U Rajské zahrady a Vlkova. Je tam vjezd do budovy VŠE, kočičky byly za plotem po levé straně. Nebály se, ale přes plot ke mě nešly. Vypadají udržovaně. Jedna mourovatá, jedna čistě bílá a tři bílé s mourovatými znaky na hlavičkách a těle. V případě zájmu zašlu e-mailem další fotky.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace