Našel se kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii kočky našel se

 

Našel se mourovaný kocourek s bílým bříškem a packami, s obojkem proti hmyzu

Albinotická siamská kočka
Ztratil se  - Albinotická siamská kočka - Našel se mourovaný kocourek s bílým bříškem a packami, s obojkem proti hmyzu

Ráno, 9.6. se nám přímo v baráku před dveřmi do bytu objevil kocourek, ležel na rohožce. Má mourovovatá zádíčka, bílé bříško, náprsenku i packy. Na krkru má obyčejný bílý obojek proti hmyzu. Je mladší, společenský, mazlivý a vychovaný. Rasu neznám, předpokládám, že bude nějaká asijská. Bohužel nemáme dobré dispozice pro to, abychom si ho tu mohli ponechat dostatečně dlouho, jelikož máme papouška, takže pokud víte o někom, komu by mohl patřit, určitě se ozvěte.


Detail
 

Nalezené kočky - PROSÍM O POMOC

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Nalezené kočky - PROSÍM O POMOC

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o pomoc. V Konstantinových Lázních, jsou opuštěné kočky (2 kočky, jeden kocour). Jedná se cca o 4měsíční koťata. Jedna kočka je zraněná a je ve velmi špatném stavu. Všechny jsou velice plaché a nedají se chytit. Nevím na koho se mám obrátit, ale tato situace je již neúprosná. Kočky jsou naprosto hladové a nevykastrované, prosím Vás tímto o pomoc nebo o radu, aby měly šanci se dostat do dobrých rukou. Předem moc děkuji za odpověď.


Detail
 

Našel se mourovatý kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Našel se mourovatý kocour

Našli jsme na rohu Vinohradské a Kolínské, u restaurace Potrefená husa, v noci 16. března. Je vidět, že je domácí, dobře živený. Trochu mžourá ne levé oko.


Detail
 

zrzavý kocourek

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - zrzavý kocourek

18.2.2016 se našel zrzavý mladý kocourek, je přítulný, mazlivý, info: 724910309


Detail
 

Kocour

Orientální krátkosrstá kočka
Ztratil se  - Orientální krátkosrstá kočka - Kocour

Nalezen kocour! 776164779


Detail
 

Ztraceny kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Ztraceny kocour

Vykastrovany,asi 4 lety mourovaty kocour,celkem mohutny 4,5 kg s cernym odblesovacim obojkem na krku,slysi na jmeno Mour.Rad se vozi autem,velmi zvedavy a s velkou chuti k jidlu. Mame podezreni,ze ho nekdo mohl z Dubiny nevedomky odvezt autem,je rychly,jak vidi otevrene dvere auta,nebo domu.


Detail
 

Nalezený kocour - Praha

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Nalezený kocour - Praha

3.2. byl ráno v Peckově ulici v Karlíně nalezen zrzavě-bílý kocour, hubenější, nekastrovaný, odhadem rok starý. Prosíme případné majitele, aby se co nejdříve ozvali na číslo 604 487 398 nebo 608 454 330.


Detail
 

tmavá tříbarevka Beroun

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - tmavá tříbarevka Beroun

Našla se tříbarevná kočka (tmavá, s malým podílem bílé barvy), drobná, mladá, ale dospělá. Dříve zřejmě žila v bytě. Našla se před více než týdnem v Berouně.


Detail
 

Viděna kočička v Praze 4

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Viděna kočička v Praze 4

Kamarád dnes po cestě k lékaři zahlédl tuto kočičku (pohlaví ani kastrace není známo). Je plachá, nenechá se pohladit. Je promočená, zablácená a bezpochyby hladová. Viděna 13.1.2016 okolo 12-13hod. na ulici Hvězdova Praha 4 u sportovní školy. Když se vracel, kočička tam již nebyla. Budu ráda, když se jí najde alespoň dočaska, aby neskončila v utulku.


Detail
 

Našla se kočička cca 3-4 měs

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Našla se kočička cca 3-4 měs

Dne 18.12.2015 v Mirošovicích, ul. Na Ježově byla nalezena kočička cca 3-4 měs. Srst mour, krátká. Na krku měla hnědý pásek. Někomu se ztratila. Venku určitě není dlouho. Je milá a přítulná. Pokud ji postrádáte, volejte 724 109 360.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace