kočka v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzerátyKočka

Britský modrý kocour

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Britský modrý kocour

Dne 23.4. se ve Strašnicích ztratil britský modrošedý kocour, stáří 1 rok, slyšící na jméno Grim. Je kastrovaný. Prosím o jakékoliv informace k jeho nalezení. Děkuji!


Detail

Hledám kočičku

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Hledám kočičku

Kočička je zrzavá a má bílou bradu ztratila se 21.4 2018 na severní terase ne vždy ale občas slyší na jméno Čmoudík Jsou ji skoro 2 roky


Detail

Ztratil se kocour

Sibiřská kočka
Ztratil se  - Sibiřská kočka - Ztratil se kocour

Dne 21.4.2018 se ztratil kocour, je rok a půl starý a slyší na jméno King. Má bílo-šedé zbarvení a modré oči, na levé oko lehce šilhá. Je velmi plachý a bojí se nového prostředí. Nemá čip ani obojek. Rasa Sibiřská Neva Masquerade. Za nalezení nabízím finanční odměnu.


Detail
 

Nakezeny zrzek

Americká krátkosrstá kočka
Ztratil se  - Americká krátkosrstá kočka - Nakezeny zrzek

V sobotu 7.4.2018 v noci se na zastavce Jiviny toulalo male, rezave kote. Pokud se po nem nekdo shani, prosim dejte mi vedet. Je v poradku, zdrave, hrave, hrozne mazlive. Diky.


Detail
 

HLEDÁ SE KOCOUR EXI

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - HLEDÁ SE KOCOUR EXI

Dnes 10.4.2018 se v na ul. Gajdošova v Moravské Ostravě ztratil rezavý kocour drobnějšího vzrůstu jménem Exi. Může být zraněný. Naspoledy byl viděn u prodejny Hruška na ul. Hornická. PROSÍM O SDÍLENÍ, nebo o informace na 606070142. NÁLEZCI DÁM ODMĚNU 5.000 Kč!


Detail
 

Hledá se mourovatý kocour

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Hledá se mourovatý kocour

Již cca 20 dní postrádáme mourovatého kocoura Cipíska, je to 4-ti letý kluk, v noci tulák, ale přes den gaučák. Znamení- malinko ohnutá špička ouška po rvačce. Mazlivý, přítulný.


Detail
 

Našel se kocour v Dubném

Evropská kočka
Ztratil se  - Evropská kočka - Našel se kocour v Dubném

Asi tříletý, hodný kocour. Hledá se původní majitel.Tel.: 777214680


Detail
 

Kocour mourovatý kříženec evropské a mývalí Slivenec

Mainská mývalí kočka
Ztratil se  - Mainská mývalí kočka - Kocour mourovatý kříženec evropské a mývalí Slivenec

31.3.2018 se ve Slivenci (Praha 5) ztratil mourovatý kocour s polodlouhou srstí. Kříženec evropské a mainské mývalí. Zvyklý být v RD a chodící ven - jsme z centra Slivence. Ochočený, bez obojku s jmenovkou. Děkuji za jakékoli info. Tel. 723 328 460. mail katerina.burianova1@gmail,com


Detail
 

Kocourek mourek Neratovice

Kočka domácí
Ztratil se  - Kočka domácí - Kocourek mourek Neratovice

Ztratil se kocourek mourek dne 29.3.2018 ma bile tlapky a cumacek. 11 mesicu. Slysi na Dorty. Obojek proti parazitum. Mazlivy. Kdoby ho videl nebo mel doma, prosim kontaktujte mne. Odmena za nalezne 2 tisice. Dekuji za jakekoliv informace.


Detail
 

Poskytnu 2 socializované kočky

Britská kočka
Ztratil se  - Britská kočka - Poskytnu 2 socializované kočky

Nabízím hodným lidem 2 kočky stáří 5 let na sebe navyklé. Jedná se o britskou kočku a strakatou domácí kočku. Dědictví po rodičích, bohužel se o ně nemá kdo postarat. Jsou klidné a přítulné k lidem, zvyklé žít pouze v bytě. Máme k nim i domácí záchody a škrabadlo. Pouze vážným zájemcům obě najednou, jsou na sebe navyklé.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace