Ztratil se jiny v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii ostatní ztratil se

 

Hledá se papoušek

Ztratil se - - Hledá se papoušek

Hledá se kroužkovaný Papoušek šedý - Žako (mluvící), slyšící na jméno Ozzy. Pohřešovaný od pátku 17:00 hodin 13. května. Naposledy spatřen jak krouží v centru Bohuslavice, Náchod, Czech Republic. Pohřešovaný může uprchnout i do okolních obcí. Nicméně je spíše pravděpodobné, že se někde usadí na stálém místě, jelikož bude vyhladovělý a žíznivý. Pokud na něho narazíte, ve vzduchu či na zemi tohoto papouška uvidíte, poprosíme o udání polohy na číslo 728 307 146 či 602 645 328 (postačí prozvonění) a sdílení po sociálních sítích se meze rovněž nekladou! P.S. Na pohřešovaného je vypsána odměna!


Detail
 

Andulka

Ztratil se - - Andulka

modrá andulka, sameček, ulétl 12. 4. 2016, slyší na jméno Peříčko


Detail
 

Ztratil se Kakadu Růžový

Ztratil se - - Ztratil se Kakadu Růžový

Dobrý den, včera 23.4.2016 se mi v Čelákovicích ztratil papoušek Charlie - Kakadu Ružový, samec, staří necelý 1 rok, kroužkovaný. Prosím o každou informaci. Kontakt : 776305252, Tereza Soukupová. Děkuji


Detail
 

Papoušek červeno-žluto-modré barvy

Ztratil se - - Papoušek červeno-žluto-modré barvy

Velký papoušek Ara Arakanga. Není zvyklí na cizí lidi, v případě nálezu je nutné volat majitele.


Detail
 

Prosím o pomoc,ztratila se mi fretka.

Ztratil se - - Prosím o pomoc,ztratila se mi fretka.

Dobrý den,moc prosím o pomoc.Dne 17.3.2016. cca v 16:30h se mi v Novém sedlišti u autobusové zastávky ztratila fretka slyšící na jméno Čert.Je 2.5 roku starý,kastrovaný.Má tchořovitou (hnědo-černou) barvu.Je plachý,bojí se hluku tak se nejspíš nenechá chytit.Ale je hodný a nekouše.Nálezci dám odměnu 2000,- Je to už dva dny a jsem zoufalá.Prosím o jakoukoliv pomoc.V případě jakékoliv informace volejte NONSTOP na tel. 724789119.Děkuji.


Detail
 

prosím pomozte

Ztratil se - - prosím pomozte

Ztratila se bílá samicka andulky vlnkované v Praze Kamýku.V noci ulétla ventilačkou okna prosím o jakékoliv informace o ní na tel:731935977 Andulka je krouzkovana a na tadech modry prouzek jinak je cela bílá.


Detail
 

Ztratil se 5ti měsíční Alexandr malý

Ztratil se - - Ztratil se 5ti měsíční Alexandr malý

Zelený, fialový kroužek, slyší na jméno Chucky a v ocase má jednu letku do modra


Detail
 

Želva

Ztratil se - - Želva

dne 1.7. se na skautském táboře ztratila suchozemská želva zelenavá, registrovaná CITES. Dosud nenalezena. Stále doufáme, že se najde. Má doma partnera. Děkuji za pomoc.


Detail
 

Ztratil se Alexandr malý

Ztratil se - - Ztratil se Alexandr malý

Dne 11. 6. 2015 večer se nám v Ústí nad Labem ztratil papoušek Alexandr malý. Slyší na jméno Kubík, je ochočený. Prosíme o jakoukoliv informaci.


Detail
 

ztratil se papoušek senegalský

Ztratil se - - ztratil se papoušek senegalský

šedá hlava, zelená záda, žlutooranžové břicho


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace