Našel se jiny v inzerci na Nalezenci.cz

Poslední vložené inzeráty v kategorii ostatní našel se

 

Ulítla nám andulka

Ztratil se - - Ulítla nám andulka

Dne 1.11.2018 nám ulítla andulka, má žlutozelenou barvu, je ochočená a je jí 9 let. Moc nám chybí a stále věříme, že se najde!!


Detail
 

Řešení pro vaši žádost o úvěr

Ztratil se - -  Řešení pro vaši žádost o úvěr

Představuji se vám paní LORETTA Jsem obzvláště francouzská. Pokud bydlíte ve Francii, přišel jsem tímto vzkazem, abych vás informoval o svých úvěrových nabídkách. Jsem certifikovaný věřitel a praktikuji v této oblasti po dlouhou dobu. Začal jsem v tomto sektoru pod vedením finančních vedoucích pracovníků, kteří mi umožňují tento okruh činností pomáhat lidem v nouzi a dobrému řízení mého kapitálu. Dávám půjčky každému, kdo chce finanční pomoc. Jedná se o půjčku mezi jednotlivci s velmi jednoduchými a přesnými podmínkami pro tuto skutečnost jsou stanovena určitá ustanovení pro hladký průběh řízení. Moje úroková sazba na dobu trvání této půjčky je 2% a splácení se provádí měsíčně Pokud máte zájem, kontaktujte mě: parizskypostovnispravce@gmail.com


Detail
 

Agapornis

Ztratil se - - Agapornis

17.8. ve večerních hodinách nám přistál na parapetu okna paneláku


Detail
 

našla se andulka

Ztratil se - - našla se andulka

Našel jsem žlutozelenou Andulku na cyklistické stezce z Brandýsa nad Labem směrem k Praze. Byla na poli, vzal jsem jí domů.


Detail
 

Korela Brno

Ztratil se - - Korela Brno

Našli jsme Korelu, velmi ochočenou viz. odkaz níž. Prosím o sdílení, aby se dostala zpět ke svým majitelům. Zatím máme doma - je velice hodný a přítulný.


Detail
 

Našla se fretka, malá samička

Ztratil se - - Našla se fretka, malá samička

Dne 28.5.2015 jsme na zahradě našli malou samicku fretky. Mazlí se a je naucena na kocici toaletu, takže se domníváme že někomu utekla. Dle veterináře jí je neco mezi 1-2 rokem a je zdravá.


Detail
 

krtek a jeho kamarád

Ztratil se - - krtek a jeho kamarád

cestou domů závodily tramvaje 12,14,10 na jedné koleji. Krtek měří 120 cm a je sprostý jako trpaslík jeho kamarád má asi 190 cm a není tak sprostý.


Detail
 

Rosela zlutolici

Ztratil se - - Rosela zlutolici

Dne 23.3 uletel v obci Sivice samecek rosely zlutolici. Na noze ma zeleny krouzek. Fotka je primo on.


Detail
 

14.2.16.se nasla andulka.

Ztratil se - - 14.2.16.se nasla andulka.

Žlutozeleny samecek, neokrouzkovany.


Detail
 

krásná černá fríský kůň / Pro přijetí, zájem?

Ztratil se - - krásná černá fríský kůň / Pro přijetí, zájem?

neváhejte kontaktovat nyní na E-mail ... luxious.lyon@gmail.com zdravý 8 rok starý, thouroughbred fríský kůň, spectarculaly krásný. dobře vyškoleni. výška 172 cm, inteligentní, snadné přizpůsobení a klidnou povahou. skvěle s dětmi. kůň jel .playful a velmi sentimentální a okouzlující. dostat ji.


Detail
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace